Plugins - WooCommerce - Stable (latest release) - en to et_EE translation catalogue (4051 entries)

en: Customers can create an account before placing their order.
et_EE: Kliendid saavad luua konto enne tellimuse esitamist.

en: On "My account" page
et_EE: "Minu konto" lehel

en: Account creation options
et_EE: Konto loomise sätted

[ctx: block title]
en: Product Filters (Experimental)
et_EE: Toote filtrid (eksperimentaalne)

[ctx: Message explaining that there are no products found]
en: No results found
et_EE: Tulemusi pole

note: translators: %s is a product's regular price.
en: Original price was: %s.
et_EE: Algne hind oli: %s.

en: Subscribe
et_EE: Liitu

[ctx: block description]
en: Displays WooCommerce page content.
et_EE: Kuvab WooCommerce'i lehe sisu.

[ctx: block title]
en: WooCommerce Page
et_EE: WooCommerce leht

[ctx: block title]
en: Order Totals
et_EE: Tellimuse kogusumma

[ctx: block title]
en: Order Totals Section
et_EE: Tellimuse kogusummade jagu

[ctx: block title]
en: Order Status
et_EE: Tellimuse staatus

[ctx: block title]
en: Shipping Address Section
et_EE: Tarneaadressi osa

[ctx: block title]
en: Additional Information
et_EE: Lisainfo

[ctx: block title]
en: Classic Shortcode
et_EE: Klassikaline lühikood

[ctx: block keyword]
en: downloads
et_EE: allalaadimised

[ctx: block description]
en: The product downloads.
et_EE: Toote allalaadimised.

[ctx: block keyword]
en: text
et_EE: tekst

[ctx: block title]
en: Product text field
et_EE: Toote tekstiväli

[ctx: block title]
en: Product number control
et_EE: Tootenumbri kontroll

[ctx: block title]
en: Downloads Section
et_EE: Allalaadimiste jagu

[ctx: block title]
en: Billing Address Section
et_EE: Arveldusaadressi jagu

[ctx: Template name]
en: Page: Checkout
et_EE: Lehekülg: Kassa

[ctx: block title]
en: Newest Products
et_EE: Uusimad tooted

[ctx: block title]
en: Product Template
et_EE: Toote mall

[ctx: block title]
en: Product Rating
et_EE: Hinnang tootele

en: Thanks for your order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received.
et_EE: Täname tellimuse eest. See on ootel, kuni kinnitame, et makse on laekunud.

[ctx: block description]
en: Shows the Cross-Sells products.
et_EE: Näita ristmüügi tooteid.

en: Filter by rating
et_EE: Filtreeri hinnangu järgi

en: You may be interested in…
et_EE: Sa võid olla huvitatud ka...

en: Product quantity
et_EE: Toote kogus

en: These features are either experimental or incomplete, enable them at your own risk!
et_EE: Need lisavõimalused on kas eksperimentaalsed või mittetäielikud, kasutage neid omal vastutusel!

en: Experimental features
et_EE: Eksperimentaalsed lisavõimalused

en: Open in browser
et_EE: Ava brauseris

[ctx: block title]
en: Product Categories List
et_EE: Toote kategooriate nimekiri

en: Add Custom Field
et_EE: Lisa täiendav väli

en: Enter new
et_EE: Sisesta uus

en: Replies
et_EE: Vastused

en: All types
et_EE: Kõik tüübid

[ctx: review]
en: Mark as spam
et_EE: Märgi rämpsuks

[ctx: review]
en: Not spam
et_EE: Pole rämps

en: Author
et_EE: Autor

en: Quick Edit
et_EE: Kiirkirjutamine

[ctx: column name]
en: Review
et_EE: Arvustus

en: All ratings
et_EE: Kõik hinnangud

en: Reply
et_EE: Vasta

en: Delete Permanently
et_EE: Kustuta jäädavalt

[ctx: review]
en: Not Spam
et_EE: Pole rämps

en: Unapprove
et_EE: Lükka tagasi

note: translators: 1: number representing a rating
en: %1$d out of 5
et_EE: %1$d 5-st

en: Empty the approved download directories list
et_EE: Tühjenda heakskiidetud allalaadimiskaustade nimekiri

en: Approved download directories
et_EE: Heakskiidetud allalaadimiskaustad

en: Synchronize approved download directories
et_EE: Sünkroniseerimine heakskiidetud allalaadimiskaustad

[ctx: block description]
en: Display accepted payment methods.
et_EE: Kuva aktsepteeritud makseviisid.

[ctx: block title]
en: Accepted Payment Methods
et_EE: Aktsepteeritud makseviisid

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
et_EE: Sinu e-posti aadressile saadetakse link uue parooli määramiseks.

en: Enable WooCommerce Analytics
et_EE: Lülita sisse WooCommerce analüütika

en: Add manually
et_EE: Lisa käsitsi

en: List of cart fees.
et_EE: Nimekiri ostukorvi maksudest.

en: The provided postcode / ZIP is not valid
et_EE: Sisestatud postiindeks ei ole korrektne

en: The provided phone number is not valid
et_EE: Sisestatud telefoninumber ei ole korrektne

en: The provided email address is not valid
et_EE: Sisestatud e-posti aadress ei ole korrektne

note: translators: %s Field label.
en: %s is required
et_EE: %s on kohustuslik

en: shipping address
et_EE: tarneaadress

en: billing address
et_EE: makseaadress

en: A valid email address is required
et_EE: Kehtiv e-posti aadress on kohustuslik

note: translators: %s provided email.
en: The provided email address (%s) is not valid—please provide a valid email address
et_EE: Sisestatud e-posti aadress (%s) ei ole korrektne - palun sisestage korrektne e-posti aadress

en: Coupon usage limit has been reached. Please try again after some time, or contact us for help.
et_EE: Kupongi koodi kasutamise limiit on täis. Palun proovige mõne aja pärast uuesti või kontakteeruge abi saamiseks meie klienditoega.

en: Back
et_EE: Tagasi

en: How easy was it to add a product?
et_EE: Kui lihtne oli toodet lisada?

en: How easy was it to import products?
et_EE: Kui lihtne oli toodet importida?

en: Categories deleted.
et_EE: Kategooriad kustutatud.

en: WooCommerce Shipping
et_EE: WooCommerce tarne

en: Tags deleted.
et_EE: Sildid kustutatud.

en: Parish
et_EE: Kihelkond

en: Click here to set your new password.
et_EE: Parooli muutmiseks kliki siia.

note: translators: %s: Customer username
en: Hello %s,
et_EE: Tere %s,

en: Set password
et_EE: Määra parool

en: Abort
et_EE: Katkesta

en: Paid
et_EE: Makstud

en: Category added.
et_EE: Kategooria lisatud.

en: An account is already registered with your email address. <a href="#" class="showlogin">Please log in.</a>
et_EE: Sinu e-posti aadressiga on konto juba registreeritud. <a href="#" class="showlogin">Palun logi sisse.</a>

en: Add to cart URL.
et_EE: Lisa ostukorvi URL.

en: Browse store
et_EE: Sirvi poodi

en: Your cart is currently empty!
et_EE: Su ostukorv on hetkel tühi!

en: Remove item
et_EE: Eemalda

en: Phone (optional)
et_EE: Telefon (valikuline)

en: State/County (optional)
et_EE: Maakond (valikuline)

en: City (optional)
et_EE: Linn (valikuline)

en: Postal code (optional)
et_EE: Postiindeks (valikuline)

en: Address (optional)
et_EE: Aadress (valikuline)

en: Company (optional)
et_EE: Ettevõte (valikuline)

en: Last name (optional)
et_EE: Perekonnanimi (valikuline)

en: First name (optional)
et_EE: Eesnimi (valikuline)

en: CBD and other hemp-derived products
et_EE: CBD ja muud kanepil põhinevad tooted

en: Edit Product
et_EE: Muuda toodet

en: Analytics
et_EE: Analüütika

en: Region.
et_EE: Piirkond.

en: Country / Region.
et_EE: Riik / piirkond.

en: Homepage created
et_EE: Avaleht loodud

en: Add a product
et_EE: Lisa toode

en: Version:
et_EE: Versioon:

en: Choose a country / region&hellip;
et_EE: Vali riik / piirkond&hellip;

en: Choose countries / regions&hellip;
et_EE: Vali riigid / piirkonnad&hellip;

en: Update country / region
et_EE: Uuenda riiki / piirkonda

en: View progress →
et_EE: Vaata edenemist

en: WooCommerce database update done
et_EE: WooCommerce andmebaasi uuendus tehtud

en: WooCommerce database update in progress
et_EE: WooCommerce andmebaasi uuendatakse

en: Country / Region
et_EE: Riik / piirkond

en: Select a country / region&hellip;
et_EE: Vali riik / piirkond&hellip;

en: Shipping Country / Region
et_EE: Tarne riik / piirkond

en: Billing Country / Region
et_EE: Maksja riik / piirkond

en: List of categories
et_EE: Kategooriate nimekiri

en: List of categories with their product counts
et_EE: Kategooriate nimekiri koos nende toodete arvuga

en: Product on sale
et_EE: Soodusmüügis toode

[ctx: block description]
en: Display a call to action button which either adds the product to the cart, or links to the product page.
et_EE: Kuva üleskutse nuppu, mis kas lisab toote ostukorvi või viitab toote leheküljele.

[ctx: checkout-validation]
note: translators: %s: field name
en: Billing %s
et_EE: Maksja %s

[ctx: checkout-validation]
note: translators: %s: field name
en: Shipping %s
et_EE: Saaja %s

note: translators: %d number of seconds
en: You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d second. | You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d seconds.
et_EE[0]: Uut maksemeetodit ei saa lisada nii kiiresti peale eelmise lisamist. Palun oota %d sekund.
et_EE[1]: Uut maksemeetodit ei saa lisada nii kiiresti peale eelmise lisamist. Palun oota %d sekundit.

en: MaxMind License Key
et_EE: MaxMind'i litsensivõti

en: Yes please
et_EE: Jah palun

en: The "WooCommerce Admin" plugin will be installed and activated
et_EE: Paigaldatakse ja aktiveeritakse plugin "WooCommerce Admin"

en: Shipping costs are calculated during checkout.
et_EE: Saatekulu arvutatakse kassas.

en: Enable usage tracking and help improve WooCommerce
et_EE: Luba kasutuse jälgimist, et aidata WooCommerce'i paremaks teha

en: Help improve WooCommerce with usage tracking
et_EE: Aita WooCommerce'i paremaks teha, lubades kasutuse jälgimist

en: The coupon will expire at 00:00:00 of this date.
et_EE: Kupong aegub sellel kuupäeval kell 00:00:00.

en: Browse products
et_EE: Vaata tooteid

en: Columns:
et_EE: Veerge:

en: Product title
et_EE: Toote pealkiri

[ctx: with first and last result]
note: translators: 1: first result 2: last result 3: total results 4: sorted by
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
et_EE[0]: Näitan %1$d&ndash;%2$d tulemust %3$d-st
et_EE[1]: Näitan %1$d&ndash;%2$d tulemust %3$d-st

en: WooCommerce Admin icon
et_EE: WooCommerce Admin ikoon

en: Variations (and their attributes) that do not have prices will not be shown in your store.
et_EE: Ilma hinnata variatsioone (ja nende omadusi) sinu poes ei näidata.

note: Translators: %d variation count.
en: %d variation does not have a price. | %d variations do not have prices.
et_EE[0]: %d variatsioon on ilma hinnata.
et_EE[1]: %d variatsiooni on ilma hinnata.

en: Generate coupon code
et_EE: Genereeri kupongi kood

en: Database information:
et_EE: Andmebaasi informatsioon:

note: Translators: %1$f: Table size, %2$f: Index size, %3$s Engine.
en: Data: %1$.2fMB + Index: %2$.2fMB + Engine %3$s
et_EE: Andmed: %1$.2fMB + indeks: %2$.2fMB + mootor %3$s

en: Congratulations on the sale.
et_EE: Õnnitleme müügi puhul.

en: Thanks for using {site_url}!
et_EE: Täname, et kasutasid {site_url}!

en: Town / Village
et_EE: Linn / küla

en: Postal code
et_EE: Sihtnumber

en: Invalid field
et_EE: Vigane väli

en: Order not editable
et_EE: Tellimus ei ole muudetav

en: Order fully refunded.
et_EE: Tellimus täielikult tagasi makstud.

en: Selecting no country / region to sell to prevents from completing the checkout. Continue anyway?
et_EE: Kui jätad valimata riigi/regiooni, kuhu müüa, ei saa oste sooritada. Kas soovid ikkagi jätkata?

en: Please enter a valid Eircode.
et_EE: Palun sisesta korrektne Eircode.

en: There was a failure fetching this action
et_EE: Selle tegevuse pärimisel tekkis viga

note: translators: %s: attribute name
en: &larr; Back to "%s" attributes
et_EE: &larr; Tagasi "%s" omadustesse

en: Note: WP CRON has been disabled on your install which may prevent this update from completing.
et_EE: Märkus: WP CRON on sinu paigaldusel välja lülitatud ja seetõttu ei pruugi käesolev uuendus edukalt lõpuni jõuda.

en: Product display, sorting, and reports may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
et_EE: Toote kuvamine, sorteerimine ja raportid ei pruugi olla täpsed enne, kui see lõpule jõuab. See tegevus võtab mõned minutid aega ning seejärel kaob käesolev teade.

en: You can manually run queued updates here.
et_EE: Siin saad ootel uuendused käsitsi käivitada.

en: Update WooCommerce Database
et_EE: Uuenda WooCommerce andmebaasi

en: View progress &rarr;
et_EE: Jälgi edenemist &rarr;

en: Increase existing stock by:
et_EE: Suurenda praegust laoseisu:

en: Decrease existing stock by:
et_EE: Vähenda praegust laoseisu:

en: Learn more about updates
et_EE: Loe uuendustest lähemalt

en: WooCommerce is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.
et_EE: WooCommerce uuendab taustal andmebaasi. See protsess võib natuke aega võtta, seega palun ole kannatlik.

en: WooCommerce database update required
et_EE: WooCommerce'il on vaja uuendada andmebaasi

en: Invalid rate
et_EE: Vigane määr

note: Translators: %d stock amount
en: Stock: %d
et_EE: Laoseis: %d

note: translators: %1$s: item name %2$s: stock change
en: Deleted %1$s and adjusted stock (%2$s)
et_EE: Kustutati %1$s ja muudeti laoseisu (%2$s)

en: Invalid items
et_EE: Vigased tooteread

note: translators: %s item name.
en: Added line items: %s
et_EE: Lisati tooterida: %s

en: Updating database
et_EE: Andmebaasi uuendamine

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has been cancelled
et_EE: [{site_title}]: Tellimus #{order_number} tühistati

note: translators: %s Database version number
en: No updates required. Database version is %s
et_EE: Pole vaja uuendada. Andmebaasi versioon on %s

note: translators: 1: Number of database updates 2: List of update callbacks
en: Found %1$d updates (%2$s)
et_EE: Leiti %1$d uuendust (%2$s)

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address.
et_EE: Sinu konto loomine õnnestus. Sisselogimise andmed saadeti sulle e-postiga.

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address.
et_EE: Sinu konto loomine õnnestus ja salasõna saadeti sinu e-posti aadressile.

en: Action Scheduler
et_EE: Tegevuste planeerija

en: WooCommerce has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version.
et_EE: WooCommerce on uuendatud! Et kõik töötaks ladusalt, peame uuendama andmebaasi ka uuele versioonile.

en: WooCommerce is updating product data in the background
et_EE: WooCommerce uuendab taustal toodete andmeid

note: translators: %1$s: opening <a> tag %2$s: closing </a> tag translators: 1: Link to docs 2: Close link.
en: The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient. Advanced users can alternatively update via %1$sWP CLI%2$s.
et_EE: Andmebaasi uuendamise protsess töötab taustal ning võib natuke aega võtta, seega ole kannatlik. Osavamad kasutajad võivad alternatiivina uuendada %1$sWP CLI%2$s kaudu.

en: Newest Scheduled Date
et_EE: Uusim planeeritud kuupäev

en: Oldest Scheduled Date
et_EE: Vanim planeeritud kuupäev

en: Count
et_EE: Kokku

en: Action Status
et_EE: Tegevuse staatus

note: translators: %s php class name
en: The %s class can only be run within WP CLI.
et_EE: Klassi %s tohib käivitada ainult läbi WP CLI.

note: translators: 1: action ID 2: hook name
en: Completed processing action %1$s with hook: %2$s
et_EE: Lõpetati tegevus %1$s. Konks: %2$s

note: translators: %s item name.
en: Adjusted stock: %s
et_EE: Laoseis muudetud: %s

en: Allow usage of WooCommerce to be tracked
et_EE: Luba jälgida WooCommerce kasutust

en: Enable tracking
et_EE: Lülita jälgimine sisse

en: Dismiss this suggestion
et_EE: Peida see soovitus

en: Site address (URL)
et_EE: Veebilehe aadress (URL)

en: WordPress address (URL)
et_EE: WordPressi aadress (URL)

en: Start Import
et_EE: Alusta importi

en: Create Product
et_EE: Sisesta toode

en: Personal data removal
et_EE: Isikuandmete eemaldamine

en: Allow personal data to be removed in bulk from orders
et_EE: Luba massmuutmise abil tellimustest isikuandmeid eemaldada

en: Adds an option to the orders screen for removing personal data in bulk. Note that removing personal data cannot be undone.
et_EE: Annab võimaluse tellimuste vaatest isikuandmete massiliseks eemaldamiseks. Neid isikuandmeid ei saa pärast taastada.

en: Inactive plugins
et_EE: Mitteaktiivsed pluginad

en: Display suggestions within WooCommerce
et_EE: Näita WooCommerce vaadete sees soovitusi

en: Show Suggestions
et_EE: Näita soovitusi

en: We show contextual suggestions for official extensions that may be helpful to your store.
et_EE: Näitame kontekstist sõltuvaid soovitusi ametlikele laiendustele, mis võivad sinu poele sobida.

en: Marketplace suggestions
et_EE: Turuplatsi soovitused

en: five star
et_EE: viie tärni

note: Translators: %s URL to tracking info screen.
en: To opt out, leave this box unticked. Your store remains untracked, and no data will be collected. Read about what usage data is tracked at: %s.
et_EE: Jälgimisest keeldumiseks jäta kast tühjaks. Sinu poodi ei jälgita ning mingeid andmeid ei koguta. Vaata siit, milliseid kasutusandmeid kogutakse: %s.

en: Remove access to downloads on request
et_EE: Soovi korral eemalda ligipääs allalaadimistele

en: Remove personal data from orders on request
et_EE: Soovi korral eemalda tellimustest isikuandmed

en: Facebook icon
et_EE: Facebooki ikoon

en: Usage Tracking
et_EE: Kasutuse jälgimine

note: translators: %s: discount amount
en: %s discount
et_EE: %s allahindlus

en: Before discount
et_EE: Enne allahindlust

en: WooCommerce Status
et_EE: WooCommerce'i staatus

en: Attribute slug.
et_EE: Omaduse püsiviide.

en: cURL installed but unable to retrieve version.
et_EE: cURL paigaldatud, kuid ei õnnestu versiooninumbrit kätte saada.

en: Manage suggestions
et_EE: Halda soovitusi

en: WooCommerce.com Usage Tracking Documentation
et_EE: WooCommerce.com kasutuse jälgimise dokumentatsioon

en: action_args should not be overwritten when calling wc_get_template.
et_EE: action_args parameetrit ei tohiks wc_get_template funktsioonis üle kirjutada.

en: Limit result set to orders which have specific statuses.
et_EE: Piira tulemusi kindla staatusega tellimustele.

en: Order status set to refunded. To return funds to the customer you will need to issue a refund through your payment gateway.
et_EE: Tellimuse staatuseks määrati "tagasi makstud". Kliendile raha tagastamiseks pead seda tegema läbi kasutatud maksekanali.

en: Operator to compare product attribute terms.
et_EE: Toote omaduste terminite võrdlemise operaator.

en: Operator to compare product category terms.
et_EE: Toote kategooriate terminite võrdlemise operaator.

en: Number of terms in the attribute taxonomy.
et_EE: Omaduse taksonoomias olevate terminite arv.

[ctx: Marketplace suggestions]
en: Get more options
et_EE: Hangi rohkem võimalusi

en: Browse the Marketplace
et_EE: Vaata turuplatsil ringi

en: Extensions can add new functionality to your product pages that make your store stand out
et_EE: Laiendustega saad lisada oma toodete lehtedele uut funktsionaalsust, et sinu pood teistest paremini eristuks

en: Enhance your products
et_EE: Parenda oma tooteid

en: Product lookup tables
et_EE: Toodete kiirotsingu tabelid

en: This tool will regenerate product lookup table data. This process may take a while.
et_EE: See tööriist genereerib andmed toodete kiirotsingu tabeli jaoks. See protsess võib pikalt aega võtta.

en: Lookup tables are regenerating
et_EE: Kiirotsingu tabelite sisu on genereerimisel

en: Determines if hidden or visible catalog products are shown.
et_EE: Määrab, kas kuvatakse peidetud või nähtavaid kataloogi tooteid.

en: Inactive plugins.
et_EE: Mitteaktiivsed pluginad

en: Virgin Islands (US)
et_EE: Neitsisaared (US)

en: Virgin Islands (British)
et_EE: Neitsisaared (Briti)

en: North Macedonia
et_EE: Põhja-makedoonia

note: translators: %s opening and closing link tags respectively
en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
et_EE: Arvustuse lisamiseks %1$slogi sisse%2$s.

en: Shop order
et_EE: Poe järjestus

note: Translators: $s shipping destination.
en: Shipping to %s.
et_EE: Tarne sihtkohta %s.

en: Shipping options will be updated during checkout.
et_EE: Tarnevõimalusi uuendatakse kassas.

note: translators: %s: Site title
en: We have finished processing your order.
et_EE: Oleme tellimuse käitlemisega lõpule jõudnud.

note: translators: %s: error message
en: Invalid image: %s
et_EE: Vigane pilt: %s

en: Webhook status must be valid.
et_EE: Veebikonksu staatus peab olema korrektne.

note: translators: %s: Order number
en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
et_EE: Oleme tellimuse #%s kätte saanud ja töösse võtnud:

en: account erasure request
et_EE: konto kustutamise palve

en: Default product category cannot be deleted.
et_EE: Toodete vaikimisi kategooriat ei saa kustutada.

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
et_EE: Variatsiooni ei saa importida: ülemtoode ei saa olla toote variatsioon

en: Update database
et_EE: Uuenda andmebaasi

en: This tool will update your WooCommerce database to the latest version. Please ensure you make sufficient backups before proceeding.
et_EE: See tööriist uuendab sinu WooCommerce andmebaasi viimasele versioonile. Enne jätkamist palun veendu, et oled loonud piisavalt hea varukoopia.

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
et_EE: Andmebaasi uuendamise protsess on määratud taustal töötama.

en: WooCommerce Endpoints
et_EE: WooCommerce otspunktid

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
et_EE: Sul ei ole õiguseid valitud kasutajale API võtmeid määrata.

en: Feel free to reconnect again using the button below.
et_EE: Soovi korral saad allolevate nuppude kaudu uuesti ühenduda.

en: Sorry to see you go.
et_EE: Kahju, et lahkusid.

en: discounted shipping labels
et_EE: soodustusega saatelehed

en: automated taxes and discounted shipping labels
et_EE: automatiseeritud maksumäärad ja soodustusega saatelehed

en: payment setup and discounted shipping labels
et_EE: makseviiside seadistus ja soodustusega saatelehed

en: You do not have permission to revoke API Keys
et_EE: Sul ei ole õiguseid API võtmete eemaldamiseks

en: You do not have permission to revoke this API Key
et_EE: Sul ei ole õiguseid selle API võtme eemaldamiseks

en: You do not have permission to edit this API Key
et_EE: Sul ei ole õiguseid selle API võtme muutmiseks

note: translators: %1$s: Order ID. %2$s: Order date
en: [Order #%1$s] (%2$s)
et_EE: [Tellimus #%1$s] (%2$s)

en: Thanks!
et_EE: Täname!

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
et_EE: Kui sina ei teinud seda päringut, ignoreeri seda e-kirja. Kui soovid jätkata, siis:

note: translators: %s: Store name
en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
et_EE: Keegi palus määrata uus salasõna järgnevale kontole veebilehel %s:

en: We hope to see you again soon.
et_EE: Loodame sind varsti uuesti näha.

note: translators: %s: Site title
en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
et_EE: Tere. Sinu tellimus lehel %s on tagasi makstud. Allpool leiad oma tellimuse andmed:

note: translators: %s: Site title
en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
et_EE: Tere. Sinu tellimus lehel %s on osaliselt tagasi makstud. Allpool leiad oma tellimuse andmed:

en: We look forward to fulfilling your order soon.
et_EE: Loodame sinu tellimuse juba varsti täita.

en: As a reminder, here are your order details:
et_EE: Meeldetuletuseks, siin on sinu tellimuse andmed:

en: The following note has been added to your order:
et_EE: Sinu tellimusele on lisatud märkus:

en: We look forward to seeing you soon.
et_EE: Loodame sind varsti näha.

note: translators: %s Order date translators: %s: Order date
en: Here are the details of your order placed on %s:
et_EE: Siin on täpsem info sinu tellimuse kohta kuupäeval %s:

note: translators: %1$s: Site title, %2$s: Username, %3$s: My account link
en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
et_EE: Täname, et tegid omale konto lehel %1$s. Sinu kasutajanimi on %2$s. Oma konto lehel saad vaadata tellimusi, muuta oma parooli ja muud taolist: %3$s

note: translators: %s = merchant name translators: %s: Customer first name translators: %s: Customer username
en: Hi %s,
et_EE: Tere %s,

note: translators: %s: Customer billing full name
en: You’ve received the following order from %s:
et_EE: Sulle on tehtud tellimus kliendilt %s. Tellimus on järgmine:

en: Thanks for shopping with us.
et_EE: Aitäh, et tellisid meie poest.

en: Thanks for reading.
et_EE: Täname lugemast.

en: action ignored
et_EE: tegevust ignoreeriti

en: This function should not be called before plugins_loaded.
et_EE: Seda funktsiooni ei tohiks kasutada enne plugins_loaded toimumist.

en: Action Group
et_EE: Tegevuste grupp

en: No actions found in trash
et_EE: Prügikastis tegevusi ei ole

en: No actions found
et_EE: Tegevusi ei ole

en: Search Scheduled Actions
et_EE: Otsi planeeritud tegevusi

en: View Action
et_EE: Vaata tegevust

en: New Scheduled Action
et_EE: Uus planeeritud tegevus

en: Edit Scheduled Action
et_EE: Muuda planeeritud tegevust

en: Add New Scheduled Action
et_EE: Lisa uus planeeritud tegevus

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
et_EE: Planeeritud tegevused

en: Scheduled Action
et_EE: Planeeritud tegevus

note: translators: %s: count
en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Hetkel käimas <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Hetkel käimas <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: In-Progress
et_EE: Hetkel käimas

[ctx: post]
en: Failed
et_EE: Ebaõnnestunud

en: Invalid action ID. No status found.
et_EE: Vigane tegevuse ID. Staatust ei leitud.

note: translators: %s: action ID
en: Unable to mark failure on action %s. Database error.
et_EE: Tegevuse %s ebaõnnestumist ei saanud kirja panna. Andmebaasi viga.

note: translators: %s: action ID
en: Unable to unlock claim on action %s. Database error.
et_EE: Tegevuse %s hõivatud olekut ei saa eemaldada. Andmebaasi viga.

note: translators: %s: claim ID
en: Unable to unlock claim %s. Database error.
et_EE: %s hõivatud olekut ei saa eemaldada. Andmebaasi viga.

note: translators: %s: group name(s) translators: %s is the group name
en: The group "%s" does not exist. | The groups "%s" do not exist.
et_EE[0]: Gruppi "%s" ei eksisteeri.

en: Unable to claim actions. Database error.
et_EE: Tegevuste hõivamine ebaõnnestus. Andmebaasi viga.

en: Unable to save action.
et_EE: Tegevust ei õnnestunud salvestada.

note: translators: %s: error message translators: %s: action error message translators: %s is an error message.
en: Error saving action: %s
et_EE: Viga tegevuse salvestamisel: %s

en: action reset
et_EE: tegevus lähtestati

note: translators: %s: exception message
en: action failed: %s
et_EE: tegevus ebaõnnestus: %s

en: action complete
et_EE: tegevus tehtud

en: action started
et_EE: tegevus alustatud

en: action canceled
et_EE: tegevus katkestatud

en: action created
et_EE: tegevus loodud

note: translators: %d refers to the total number of tasks completed
en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
et_EE[0]: %d planeeritud töö tehtud.
et_EE[1]: %d planeeritud tööd tehtud.

note: translators: %s refers to the exception error message
en: There was an error running the action scheduler: %s
et_EE: Tegevuste käivitaja töös esines viga: %s

note: translators: %d refers to the total number of batches executed
en: %d batch executed. | %d batches executed.
et_EE[0]: %d ports käivitatud.
et_EE[1]: %d portsu käivitatud.

note: translators: %d refers to how many scheduled tasks were found to run
en: Found %d scheduled task | Found %d scheduled tasks
et_EE[0]: Leiti %d planeeritud töö
et_EE[1]: Leiti %d planeeritud tööd

en: Attempting to reduce used memory...
et_EE: Proovime vähem mälu kasutada...

note: translators: 1: action ID 2: exception message
en: Error processing action %1$s: %2$s
et_EE: Viga tegevuse %1$s töös: %2$s

note: translators: %s refers to the action ID
en: Started processing action %s
et_EE: Alustati tegevus %s

en: The claim has been lost. Aborting current batch.
et_EE: Hõivatud olek läks kaotsi. Katkestan praeguse portsu töötlemise.

note: translators: %d: amount of actions
en: Running %d action | Running %d actions
et_EE[0]: Käivitan %d tegevuse
et_EE[1]: Käivitan %d tegevust

en: Pending
et_EE: Ootel

en: Canceled
et_EE: Katkestatud

en: Failed
et_EE: Ebaõnnestunud

en: In-progress
et_EE: Hetkel käimas

en: Invalid schedule. Cannot save action.
et_EE: Vigane ajakava. Tegevust ei saa salvestada.

en: Every minute
et_EE: Iga minut

note: translators: %s: date interval
en:  (%s ago)
et_EE:  (%s tagasi)

note: translators: %s: amount of time
en: %s year | %s years
et_EE[0]: %s aasta
et_EE[1]: %s aastat

note: translators: %s: amount of time
en: %s minute | %s minutes
et_EE[0]: %s minut
et_EE[1]: %s minutit

note: translators: %s: amount of time
en: %s hour | %s hours
et_EE[0]: %s tund
et_EE[1]: %s tundi

note: translators: %s is a number of days. translators: %s: amount of time
en: %s day | %s days
et_EE[0]: %s päev
et_EE[1]: %s päeva

note: translators: %s: amount of time
en: %s week | %s weeks
et_EE[0]: %s nädal
et_EE[1]: %s nädalat

note: translators: %s: amount of time
en: %s month | %s months
et_EE[0]: %s kuu
et_EE[1]: %s kuud

note: translators: %s: time interval
en: Every %s
et_EE: Iga %s

en: Non-repeating
et_EE: Ühekordne

en: Now!
et_EE: Praegu!

note: translators: %s: amount of time
en: %s second | %s seconds
et_EE[0]: %s sekund
et_EE[1]: %s sekundit

en: Recurrence
et_EE: Korduvus

en: Group
et_EE: Grupp

en: Arguments
et_EE: Argumendid

en: Hook
et_EE: Konks

en: Scheduled Actions
et_EE: Planeeritud tegevused

en: Scheduled Date
et_EE: Planeeritud kuupäev

en: Log
et_EE: Logi

en: Run
et_EE: Käivita

en: Claim ID
et_EE: Hõive ID

en: New Order: #{order_number}
et_EE: Uus tellimus: #{order_number}

en: Order Failed: #{order_number}
et_EE: Tellimus ebaõnnestus: #{order_number}

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
et_EE: [{site_title}]: Tellimus #{order_number} ebaõnnestus

en: Enter a different address
et_EE: Sisesta teine aadress

en: Enter your address to view shipping options.
et_EE: Transpordi võimaluste nägemiseks sisesta oma aadress.

en: Stock levels increased:
et_EE: Laojääki suurendati:

en: Stock levels reduced:
et_EE: Laojääki vähendati:

note: Translators: $s shipping destination.
en: Change address
et_EE: Muuda aadressi

note: Translators: $s shipping destination.
en: No shipping options were found for %s.
et_EE: %s jaoks ei leitud ühtegi tarneviisi.

en: Sort by latest
et_EE: Järjesta uudsuse alusel

note: translators: %s item name.
en: Unable to restore stock for item %s.
et_EE: Toote %s laoseisu taastamine ei õnnestunud.

note: translators: %s item name.
en: Unable to reduce stock for item %s.
et_EE: Toote %s laoseisu vähendamine ei õnnestunud.

en: Order Refunded: {order_number}
et_EE: Tellimus tagasi makstud: {order_number}

en: Partial Refund: Order {order_number}
et_EE: Tellimuse osaline tagasimakse: {order_number}

note: translators: %s: action HTML
en: Successfully canceled action: %s
et_EE: Edukalt katkestatud tegevus: %s

note: translators: %s: action HTML
en: Successfully executed action: %s
et_EE: Edukalt täideviidud tegevus: %s

en: Password Reset Request
et_EE: Salasõna lähtestamise palve

en: Password Reset Request for {site_title}
et_EE: Salasõna lähtestamise palve lehel {site_title}

note: translators: %s: action HTML
en: Successfully processed change for action: %s
et_EE: Tegevuse %s muutmine õnnestus

note: translators: 1: action ID 2: arguments
en: Action [%1$s] has invalid arguments. It cannot be JSON decoded to an array. $args = %2$s
et_EE: Tegevusel [%1$s] on vigased argumendid. Selle JSON-it ei saa massiiviks dekodeerida. $args = %2$s

note: translators: 1: error message 2: filename 3: line
en: unexpected shutdown: PHP Fatal error %1$s in %2$s on line %3$s
et_EE: ootamatu lõpp: PHP Fatal error %1$s failis %2$s real %3$s

note: translators: 1: action HTML 2: action ID 3: error message
en: Could not process change for action: "%1$s" (ID: %2$d). Error: %3$s
et_EE: Ei õnnestunud muuta tegevust "%1$s" (ID: %2$d). Viga: %3$s

en: Attributes totals.
et_EE: Omadusi kokku.

en: Tags totals.
et_EE: Silte kokku.

en: Categories totals.
et_EE: Kategooriaid kokku.

en: Reviews totals.
et_EE: Arvustusi kokku.

en: Coupons totals.
et_EE: Kuponge kokku.

en: Customers totals.
et_EE: Kliente kokku.

en: Products totals.
et_EE: Tooteid kokku.

en: Orders totals.
et_EE: Tellimusi kokku.

en: Amount of reviews.
et_EE: Arvustuste arv.

en: Review type name.
et_EE: Arvustuse tüübi nimetus.

en: Amount of products.
et_EE: Toodete arv

en: Product type name.
et_EE: Toote tüübi nimetus.

en: Amount of orders.
et_EE: Tellimuste arv.

en: Order status name.
et_EE: Tellimuse staatuse nimetus.

en: Amount of customers.
et_EE: Klientide arv.

en: Customer type name.
et_EE: Kliendi tüübi nimetus.

en: Non-paying customer
et_EE: Mitte maksev klient

en: Paying customer
et_EE: Maksev klient

en: Amount of coupons.
et_EE: Kupongide arv.

en: Coupon type name.
et_EE: Kupongi tüübi nimetus.

en: Full name of currency.
et_EE: Valuuta täispikk nimetus.

en: Data resource description.
et_EE: Andmeressursi kirjeldus.

en: Data resource ID.
et_EE: Andmeressursi ID.

en: List of supported currencies.
et_EE: Toetatud valuutade nimekiri.

en: There are no currencies matching these parameters.
et_EE: Nendele parameetritele vastavaid valuutasid ei ole.

en: Shipping instance ID.
et_EE: Tarne instantsi ID.

en: The unit weights are defined in for this country.
et_EE: Selle riigi jaoks defineeritud kaaluühikud.

en: Thousands separator for displayed prices in this country.
et_EE: Selle riigi jaoks defineeritud hindade tuhandike eraldaja.

en: Full name of state.
et_EE: Osariigi/maakonna täispikk nimi.

en: List of states in this country.
et_EE: Selles riigis olevate osariikide/maakondade loetelu.

en: Number of decimal points shown in displayed prices for this country.
et_EE: Selle riigi jaoks näidatavate hindade komakohtade arv.

en: Full name of country.
et_EE: Riigi täispikk nimi.

en: The unit lengths are defined in for this country.
et_EE: Selle riigi jaoks defineeritud pikkusühikud.

en: Decimal separator for displayed prices for this country.
et_EE: Selle riigi jaoks näidatavate hindade komakohtade eraldaja.

en: Currency symbol position for this country.
et_EE: Valuuta sümboli positsioon selle riigi jaoks.

en: ISO4217 currency code.
et_EE: ISO4217 valuuta kood.

en: ISO3166 alpha-2 country code.
et_EE: ISO3166 alpha-2 riigi kood.

en: List of countries on this continent.
et_EE: Sellel kontinendil olevate riikide koodide nimekiri.

en: Full name of continent.
et_EE: Kontinendi täispikk nimi.

en: Order Cancelled: #{order_number}
et_EE: Tellimus tühistati: #{order_number}

en: Invalid review ID.
et_EE: Vigane arvustuse ID.

en: Variation status.
et_EE: Variatsiooni staatus.

en: The object cannot be deleted.
et_EE: Seda objekti ei saa kustutada.

en: WooCommerce Customer Data
et_EE: WooCommerce kliendiandmed

en: Limit result set to products with specified stock status.
et_EE: Piira tulemusi kindla laoseisu staatusega toodetele.

en: File ID.
et_EE: Faili ID.

en: Controls the stock status of the product.
et_EE: Määrab toote laoseisu staatuse.

en: View affected templates
et_EE: Vaata mõjutatud malle

en: 2 character continent code.
et_EE: 2 tähemärgiline kontinendi kood.

en: WooCommerce Customer Orders
et_EE: WooCommerce klientide tellimused

en: WooCommerce Customer Downloads
et_EE: WooCommerce klientide allalaadimised

en: Your {site_title} order is now complete
et_EE: Sinu tellimus lehel {site_title} on täidetud

en: Thanks for shopping with us
et_EE: Täname, et meilt ostsite

en: Status of the review.
et_EE: Arvustuse staatus.

en: Order note author.
et_EE: Tellimuse märkme autor.

en: Default ISO4127 alpha-3 currency code for the country.
et_EE: Selle riigi vaikimisi ISO4127 alpha-3 valuutakood.

en: List of supported states in a given country.
et_EE: Antud riigis olevate süsteemi poolt toetatud osariikide/maakondade nimekiri.

en: List of supported continents, countries, and states.
et_EE: Süsteemi poolt toetatud kontinentide, riikide ja osariikide/maakondade nimekiri.

en: Your {site_title} order has been received!
et_EE: Sinu tellimus lehel {site_title} saadi kätte!

en: Your {site_title} account has been created!
et_EE: Sulle loodi konto lehel {site_title}!

en: Invalid review content.
et_EE: Arvustuse sisu on vigane.

en: Updating review failed.
et_EE: Arvustuse uuendamine ebaõnnestus.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
et_EE: Vabandame, sa ei saa kommentaari tüüpi muuta.

en: Cannot create existing product review.
et_EE: Olemasolevat arvustust ei saa uuesti luua.

en: Product review field exceeds maximum length allowed.
et_EE: Toote arvustuse väli ületab maksimaalset lubatud pikkust.

en: The object has already been trashed.
et_EE: See objekt on juba prügikastis.

en: There are no locations matching these parameters.
et_EE: Nendele parameetritele vastavaid asukohti ei ole.

en: Updating review status failed.
et_EE: Arvustuse staatuse uuendamine ebaõnnestus.

note: translators: %s: force=true
en: The object does not support trashing. Set '%s' to delete.
et_EE: See objekt ei toeta prügikasti funktsionaalsust. Kustutamiseks määra '%s'.

en: Unique identifier for the product.
et_EE: Toote unikaalne tunnus.

en: Supported features for this payment gateway.
et_EE: Selle maksekanali poolt toetatud funktsioonid.

en: Avatar URLs for the object reviewer.
et_EE: Objekti arvustaja kasutajapildi URL.

note: translators: %1$s: field name, %2$s finder.eircode.ie URL
en: %1$s is not valid. You can look up the correct Eircode <a target="_blank" href="%2$s">here</a>.
et_EE: %1$s ei ole korrektne. Õige Eircode koodi leiad <a target="_blank" href="%2$s">siit</a>.

note: translators: %d: avatar image size in pixels
en: Avatar URL with image size of %d pixels.
et_EE: Kasutaja pildi URL, pildi suurus %d pikslit.

en: If true, this note will be attributed to the current user. If false, the note will be attributed to the system.
et_EE: Kui see on tõene, siis omistatakse see märge praegusele kasutajale. Kui see on väär, siis omistatakse see märge süsteemile.

en: Update your theme to the latest version. If no update is available contact your theme author asking about compatibility with the current WooCommerce version.
et_EE: Uuenda oma teema viimasele versioonile. Kui uuendust saadaval pole, võta ühendust selle teema autoriga ning küsi, kas ta sobib kasutamiseks koos käesoleva WooCommerce versiooniga.

note: translators: 1: product name 2: quantity in stock translators: %s: product name
en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order (%2$s available). We apologize for any inconvenience caused.
et_EE: Kahjuks pole meil sinu tellimuse täitmiseks piisavalt toodet "%1$s" laos (%2$s jäänud). Vabandame võimalike ebamugavuste eest.

en: Limit result set to reviews assigned a specific status.
et_EE: Piira tulemusi kindla staatusega arvustustele.

en: Limit result set to reviews assigned to specific product IDs.
et_EE: Piira tulemusi kindlate toote ID'dega arvustustele.

en: ShipStation icon
et_EE: ShipStation ikoon

note: translators: %1$s: weight unit dropdown, %2$s: dimension unit dropdown
en: We'll use %1$s for product weight and %2$s for product dimensions.
et_EE: Kasutame toote kaalu jaoks %1$s ja toote mõõtude jaoks %2$s.

en: WooCommerce Services icon
et_EE: WooCommerce Services ikoon

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Move up
et_EE: Liiguta üles

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Move down
et_EE: Liiguta alla

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Move the "%s" payment method down
et_EE: Liiguta maksemeetod "%s" allapoole

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Move the "%s" payment method up
et_EE: Liiguta maksemeetod "%s" ülespoole

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: The "%s" payment method is currently enabled
et_EE: Maksemeetod "%s" on hetkel aktiivne

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: The "%s" payment method is currently disabled
et_EE: Maksemeetod "%s" on hetkel välja lülitatud

note: Translators: %s URL to erasure request screen.
en: When handling an %s, should personal data within orders be retained or removed?
et_EE: Kas %s käsitlemisel peaks tellimustes sisalduvad isikuandmed säilitama või eemaldama?

note: Translators: %s URL to erasure request screen.
en: When handling an %s, should access to downloadable files be revoked and download logs cleared?
et_EE: Kas %s käsitlemisel peaks allalaaditavate failide ligipääsud eemaldama ning allalaadimiste logid puhastama?

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Set up the "%s" payment method
et_EE: Seadista maksemeetod "%s"

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Manage the "%s" payment method
et_EE: Muuda maksemeetodit "%s"

en: Enter attachment ID or URL to an image
et_EE: Sisesta pildi manuse ID või tema URL

en: Which product category should be exported?
et_EE: Milliseid tootekategooriaid peaks eksportima?

en: Export all categories
et_EE: Ekspordi kõik kategooriad

en: Low stock amount
et_EE: Madal laojääk

en: Set up Stripe for me using this email:
et_EE: Seadista minu jaoks Stripe selle e-posti aadressiga:

note: translators: %s: theme name
en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. Suggestions to fix this:
et_EE: <strong>Sinu teemas (%s) on mõned aegunud versioonid WooCommerce failidest.</strong> Tagamaks sobivust uusima WooCommerce versiooniga võib tekkida vajadus neid uuendada. Soovitusi selle olukorra parandamiseks:

en: WooCommerce PayPal Checkout Gateway
et_EE: WooCommerce PayPal Checkout maksekanal

en: Set up PayPal for me using this email:
et_EE: Seadista minu jaoks PayPal selle e-posti aadressiga:

en: Ounces
et_EE: Untsid

en: Are you sure you want to remove the selected items?
et_EE: Kas oled kindel, et soovid valitud kirjed eemaldada?

en: Meters
et_EE: Meetrid

en: Millimeters
et_EE: Millimeetrid

en: Inches
et_EE: Tollid

en: Yards
et_EE: Jardid

en: Kilograms
et_EE: Kilogrammid

en: Pounds
et_EE: Naelad

en: Grams
et_EE: Grammid

en: Centimeters
et_EE: Sentimeetrid

en: Item moved up
et_EE: Kirje liigutati üles

en: Item moved down
et_EE: Kirje liigutati alla

en: You may need to manually restore the item's stock.
et_EE: Võib-olla pead toote laoseisu käsitsi taastama.

note: translators: %d: count
en: %d API key permanently revoked. | %d API keys permanently revoked.
et_EE[0]: %d API võti jäädavalt ära võetud.
et_EE[1]: %d API võtit jäädavalt ära võetud.

en: This action cannot be reversed. Are you sure you wish to erase personal data from the selected orders?
et_EE: Seda tegevust ei saa tagasi võtta. Kas olete kindel, et soovite kustutada personaalsed andmed valitute seast?

note: Translators: %d parent ID.
en: Cannot set attributes due to invalid parent product.
et_EE: Ei saa määrata omadust tänu kehtetule vanemtootele.

[ctx: shipping packages]
note: translators: %d: shipping package number
en: Shipping %d
et_EE: Saadetis %d

en: Shipping Address
et_EE: Tarne aadress

en: Billing Address
et_EE: Maksja aadress

en: Shipping Address 1
et_EE: Tarne aadress 1

en: Billing Address 1
et_EE: Maksja aadress 1

en: Payer PayPal address
et_EE: Maksja PayPal aadress

en: Payer last name
et_EE: Maksja perekonnanimi

en: Payer first name
et_EE: Maksja eesnimi

en: MySQL version string.
et_EE: MySQL versiooni tekst.

note: translators: 1: Link to tax rates sample file 2: Closing link.
en: Your CSV needs to include columns in a specific order. %1$sClick here to download a sample%2$s.
et_EE: Sinu CSV fail peab sisaldama tulpi kindlas järjekorras. %1$sNäite allalaadimiseks vajuta siia%2$s.

en: United States (US) dollar
et_EE: Ameerika Ühendriikide (USA) dollar

en: If you have a coupon code, please apply it below.
et_EE: Kui sul on kupongi kood, sisesta see palun allpool.

note: translators: 1: last 4 digits
en: eCheck ending in %1$s
et_EE: e-tšekk lõpuga %1$s

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
et_EE: Selliselt kuvatakse Sinu nime konto all ja tootearvustustes

note: Translators: %1$s zone name, %2$s shipping method instance name.
en: Other locations
et_EE: Muud asukohad

note: Translators: %1$s shipping method name.
en: Any &quot;%1$s&quot; method
et_EE: Suvaline &quot;%1$s&quot; meetod

en: Account details:
et_EE: Konto andmed:

note: Translators: %s: page name.
en: %s page
et_EE: %s leht

en: No page set
et_EE: Lehte pole määratud

en: Required
et_EE: Nõutud

note: Translators: %s field name.
en: %s field
et_EE: %s lahter

en: These options let you change the appearance of the WooCommerce checkout.
et_EE: Need valikud aitavad sul muuta WooCommerce kassa välimust.

en: Highlight required fields with an asterisk
et_EE: Too nõutud väljad tärniga esile

en: Please see the <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> for more details.
et_EE: Lisainfo jaoks vaata palun <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> lehte.

note: translators: %s terms and conditions page name and link
en: I have read and agree to the website %s
et_EE: Olen lugenud ja nõustun veebilehe %s

en: We share information with third parties who help us provide our orders and store services to you; for example --
et_EE: Me jagame infot kolmandate osapooltega, kes aitavad meil teie jaoks tellimusi ja poega seonduvaid teenuseid pakkuda; näiteks --

en: Who on our team has access
et_EE: Kellel meie meeskonnas on ligipääs

en: What we share with others
et_EE: Mida me teistega jagame

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
et_EE: Salvestame ka kommentaare ning arvustusi, kui sa neid meile jätad.

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
et_EE: Saadame sulle turundusliku sisuga teateid, kui sa oled nõus neid saama

en: If you create an account, we will store your name, address, email and phone number, which will be used to populate the checkout for future orders.
et_EE: Kui lood konto, salvestame sinu nime, aadressi, e-posti aadressi ja telefoninumbri. Kasutame neid tulevikus tellimuse vormistamisel andmeväljade automaatseks täitmiseks.

en: Improve our store offerings
et_EE: Parandab meie poe tootevalikut

en: Set up your account for our store
et_EE: Loo konto meie poes

en: What we collect and store
et_EE: Mida me kogume ja salvestame

en: While you visit our site, we’ll track:
et_EE: Kui külastate meie lehte, jälgime järgnevat:

en: Browser User Agent
et_EE: Veebilehitseja kasutajaagent

en: Items Purchased
et_EE: Ostetud tooted

en: Order Number
et_EE: Tellimuse number

en: Access granted
et_EE: Ligipääs antud

en: Download count
et_EE: Allalaadimise kordi

en: User email
et_EE: Kasutaja e-post

en: Token
et_EE: Tähis

en: Payment Tokens
et_EE: Maksetähised

en: Personal data removed.
et_EE: Isikuandmed eemaldatud.

en: Shipping State
et_EE: Tarne osariik

en: Shipping Postal/Zip Code
et_EE: Tarne sihtnumber

en: Shipping City
et_EE: Tarne linn

en: Shipping Company
et_EE: Tarne firma

en: Shipping First Name
et_EE: Tarne eesnimi

en: Shipping Last Name
et_EE: Tarne perekonnanimi

en: Phone Number
et_EE: Telefoninumber

en: Billing Last Name
et_EE: Maksja perekonnanimi

en: Billing First Name
et_EE: Maksja eesnimi

en: Cloning is forbidden.
et_EE: Kloonimine on keelatud.

en: Download ID
et_EE: Allalaadimise ID

en: Customer Data
et_EE: Kliendi andmed

en: Error during status transition.
et_EE: Viga oleku muutmisel.

en: Update status event failed.
et_EE: Oleku uuendamise sündmus ebaõnnestus.

en: Payment complete event failed.
et_EE: "Makse tehtud" sündmus ebaõnnestus.

en: optional
et_EE: valikuline

en: URL to edit the order
et_EE: URL tellimuse muutmiseks

en: Name of the customer for the order
et_EE: Tellimuse teinud kliendi nimi

en: Billing Postal/Zip Code
et_EE: Arve sihtnumber

en: Billing State
et_EE: Arve osariik

en: Billing City
et_EE: Arve linn

en: Billing Company
et_EE: Arve firma

note: translators: This is the headline for a list of access logs for downloads purchased from the store for a given user.
en: Access to Purchased Downloads
et_EE: Ostetud failide allalaadimised

note: translators: This is the headline for a list of downloads purchased from the store for a given user.
en: Purchased Downloads
et_EE: Ostetud allalaaditavad failid

note: Translators: %s Prop name.
en: Removed payment token "%d"
et_EE: Eemaldati maksetähis "%d"

en: Customer download permissions have been retained.
et_EE: Kliendi allalaadimisõigused jäeti alles.

en: Removed access to downloadable files.
et_EE: Eemaldati ligipääs allalaaditavatele failidele.

note: translators: %d: amount of sessions
en: Deleted all active sessions, and %d saved carts.
et_EE: Kustutati kõik aktiivsed sessioonid ning %d salvestatud ostukorvi.

en: This tool will delete all customer session data from the database, including current carts and saved carts in the database.
et_EE: See tööriist kustutab andmebaasist kõik klientide sessioonide andmed, sealhulgas praegused ostukorvid ning andmebaasi salvestatud ostukorvid.

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
et_EE: Ostuga jätkamiseks palun loe ja nõustu müügitingimustega.

note: Translators: %s Order number.
en: Removed personal data from order %s.
et_EE: Tellimusest %s eemaldati isikuandmed.

note: Translators: %s Order number.
en: Personal data within order %s has been retained.
et_EE: Tellimuses %s sisalduvad isikuandmed hoiti alles.

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Customer
et_EE: Klient

en: Unable to create order.
et_EE: Tellimuse tegemine ebaõnnestus.

note: translators: %d: amount of permissions
en: %d permissions deleted
et_EE: %d õigust kustutatud

en: Clean up download permissions
et_EE: Korrasta allalaadimise õigused

en: Used-up download permissions
et_EE: Ära kasutatud allalaadimise õigused

en: This tool will delete expired download permissions and permissions with 0 remaining downloads.
et_EE: See tööriist kustutab aegunud allalaadimisõigused ning õigused, millel on jäänud 0 allalaadimiskorda.

note: Translators: %s Prop name.
en: Removed customer "%s"
et_EE: Eemaldati kliendi "%s"

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Shop manager
et_EE: Poe haldur

en: Display name
et_EE: Kuvatav nimi

en: Display name cannot be changed to email address due to privacy concern.
et_EE: Privaatsuse kaalutlustel ei saa e-posti aadressi kuvatavaks nimeks määrata.

en: If the payment was refunded via the API.
et_EE: Kas makse maksti tagasi API kaudu.

en: Unserializing instances of this class is forbidden.
et_EE: Selle klassi põhjal loodud objektide de-serialiseerimine on keelatud.

en: Order total formatted for locale
et_EE: Keele jaoks formaaditud tellimuse summa.

note: translators: %1$s: product name. %2$s product permalink
en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
et_EE: %1$s eemaldati sinu ostukorvist, kuna seda on vahepeal muudetud. Võid ta uuesti ostukorvi lisada <a href="%2$s">siitkaudu</a>.

en: WooCommerce pages
et_EE: WooCommerce lehed

en: WooCommerce database version
et_EE: WooCommerce andmebaasi versioon

en: WordPress version
et_EE: WordPress'i versioon

en: WooCommerce version
et_EE: WooCommerce'i versioon

note: Translators: %1$s: Current version, %2$s: New version
en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
et_EE: %1$s - WordPressist on saadaval uuem versioon (%2$s)

en: WordPress debug mode
et_EE: WordPressi veaotsingu režiim

en: WordPress memory limit
et_EE: WordPressi mälulimiit

en: Enable coupons
et_EE: Luba kupongid

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
et_EE: Maksed

en: Rates will be configurable and taxes will be calculated during checkout.
et_EE: Määrad on konfigureeritavad ja maksud arvutatakse kassas.

en: Enable tax rates and calculations
et_EE: Luba maksumäärad ja maksude arvutused

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Manage
et_EE: Halda

en: Legacy API
et_EE: Aegunud API

en: External object cache
et_EE: Väline objektide vahemälu

en: Account endpoints
et_EE: Konto sihtpunktid

en: Secure checkout
et_EE: Turvaline kassa

en: Retain completed orders
et_EE: Säilita täidetud tellimused

en: Retain completed orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
et_EE: Säilita täidetud tellimused määratud perioodiks, seejärel muuda nendes sisalduvad isikuandmed anonüümseteks.

en: Retain cancelled orders
et_EE: Säilita tühistatud tellimused

en: Cancelled orders are unpaid and may have been cancelled by the store owner or customer. They will be trashed after the specified duration.
et_EE: Tühistatud tellimuste eest ei ole makstud ning neid võis tühistada nii poe omanik kui klient. Määratud aja möödudes visatakse nad prügikasti.

en: Retain failed orders
et_EE: Säilita ebaõnnestunud tellimused

en: Failed orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
et_EE: Ebaõnnestunud tellimuste eest ei ole makstud ning need on tõenäoliselt kliendi poolt hüljatud. Määratud aja möödudes visatakse nad prügikasti.

en: Pending orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
et_EE: Ootel tellimuste eest ei ole makstud ning on võimalik, et klient on nad hüljanud. Määratud aja möödudes visatakse nad prügikasti.

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
et_EE: Näitab, kas WordPress kasutab välist objektide vahemälu või mitte.

en: Accounts &amp; Privacy
et_EE: Kontod &amp; privaatsus

en: Privacy policy
et_EE: Privaatsuspoliitika

en: Allowed emails
et_EE: Lubatud e-posti aadressid

en: Account erasure requests
et_EE: Konto kustutamise palved

en: Filter by registered customer
et_EE: Filtreeri registreeritud kliendi järgi

en: Remove personal data
et_EE: Eemalda isikuandmed

en: Retain pending orders
et_EE: Säilita ootel tellimused

en: Retain inactive accounts
et_EE: Säilita mitteaktiivsed kontod

en: Inactive accounts are those which have not logged in, or placed an order, for the specified duration. They will be deleted. Any orders will be converted into guest orders.
et_EE: Mitteaktiivsed kontod on sellised, millega ei ole määratud aja jooksul sisse logitud ega tellimusi esitatud. Nad kustutatakse. Nendega seotud tellimused muudetakse külaliste poolt tehtud tellimusteks.

en: Personal data retention
et_EE: Isikuandmete säilitamine

en: Choose how long to retain personal data when it's no longer needed for processing. Leave the following options blank to retain this data indefinitely.
et_EE: Vali, kui kaua peale isikuandmete töötlemist neid säilitada. Kui soovid neid igavesti säilitada, jäta järgnevad lahtrid tühjaks.

en: Use previous column mapping preferences?
et_EE: Kasuta eelnevaid tulpade määratluse eelistusi?

en: Checkout privacy policy
et_EE: Kassa privaatsuspoliitika

en: Registration privacy policy
et_EE: Registreerimise privaatsuspoliitika

en: privacy page
et_EE: privaatsustingimuste leht

note: translators: %s privacy policy page name and link
en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
et_EE: Sinu isikuandmeid töödeldakse sinu veebilehe kasutamise kogemuse toetamiseks, sinu konto ligipääsu haldamiseks ja muul viisil, mis on kirjeldatud meie %s lehel.

note: translators: %s privacy policy page name and link
en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
et_EE: Sinu isikuandmeid töödeldakse tellimuse täitmiseks, sinu veebilehe kasutamise kogemuse toetamiseks ja muul viisil, mis on kirjeldatud meie %s lehel.

en: View &amp; Customize
et_EE: Vaata &amp; kohanda

en: Visit Dashboard
et_EE: Külasta töölauda

en: Review Settings
et_EE: Sätete ülevaatus

en: Storefront icon
et_EE: Storefront'i ikoon

en: Continue with WooCommerce Services
et_EE: Jätka WooCommerce Services'iga

en: Connect your store to activate WooCommerce Services
et_EE: WooCommerce Services aktiveerimiseks ühenda oma pood

en: Create some products
et_EE: Loo mõned tooted

en: You're ready to add products to your store.
et_EE: Oled valmis oma poodi tooteid lisama.

en: You can also:
et_EE: Lisaks saad:

en: automated taxes icon
et_EE: automaatsete maksemäärade ikoon

en: Join the 16 million customers who use Mailchimp. Sync list and store data to send automated emails, and targeted campaigns.
et_EE: Lisandu 16 miljoni Mailchimp kliendi hulka. Sünkroniseeri meilinimekirjade ning poe andmed, et saata automatiseeritud e-kirju ning sihitud kampaaniaid.

en: Mailchimp icon
et_EE: Mailchimp'i ikoon

en: Recommended for All WooCommerce Stores
et_EE: Soovitame kõikidele WooCommerce poodidele

en: The following plugins will be installed and activated for you:
et_EE: Järgnevad pluginad paigaldatakse ja aktiveeritakse sinu eest:

en: Year(s)
et_EE: Aasta(d)

en: Month(s)
et_EE: Kuu(d)

en: Week(s)
et_EE: Nädal(ad)

en: Day(s)
et_EE: Päev(ad)

en: What currency do you accept payments in?
et_EE: Millises valuutas sa makseid vastu võtad?

en: Recommended
et_EE: Soovitatav

en: Choose a state&hellip;
et_EE: Vali osariik&hellip;

en: You don&#8217;t have permission to do this.
et_EE: Sul ei ole selle tegemiseks õiguseid.

en: Insufficient privileges to import products.
et_EE: Toodete impordiks ei ole piisavalt õiguseid.

en: Insufficient privileges to export products.
et_EE: Toodete ekspordiks ei ole piisavalt õiguseid.

en: Loading network orders
et_EE: Laen võrgustiku tellimusi

en: You do not have permission to edit API Keys
et_EE: Sul ei ole õiguseid API võtmete muutmiseks

en: No keys found.
et_EE: Võtmeid ei leitud.

en: Return to payments
et_EE: Tagasi maksevalikute juurde

en: WooCommerce Network Orders
et_EE: WooCommerce võrgustiku tellimused

en: Help WooCommerce improve with usage tracking
et_EE: Aita kasutuse jälgimise kaudu WooCommerce'i paremaks teha

en: Profile &rarr;
et_EE: Profiil &rarr;

en: Image size used for products in the catalog.
et_EE: Kataloogina kuvamisel kasutatav tootepildi suurus.

note: translators: 1: tools URL 2: regen thumbs url
en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
et_EE: Peale muudatuste salvestamist ei pruugi uusi pildimõõte olla näha enne, kui pisipildid uuesti genereeritakse. Saad seda teha <a href="%1$s" target="_blank">WooCommerce'i tööriistade sektsioonis</a> või mõne plugina abil, nagu näiteks <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.

note: translators: %s: regen thumbs url
en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
et_EE: Peale muudatuste salvestamist ei pruugi uusi pildimõõte olla näha enne, kui sa <a href="%s" target="_blank">regenereerid pisipildid</a>.

en: Edit this order
et_EE: Muuda seda tellimust

en: Cancel thumbnail regeneration
et_EE: Katkesta pisipiltide regenereerimine

en: Thumbnail regeneration is running in the background. Depending on the amount of images in your store this may take a while.
et_EE: Pisipiltide regenereerimine toimub praegu taustal. Sõltuvalt piltide arvust sinu poes võib see parasjagu aega võtta.

en: Regenerate shop thumbnails
et_EE: Regenereeri poe pisipildid

en: Regenerate
et_EE: Regenereeri

en: This will regenerate all shop thumbnails to match your theme and/or image settings.
et_EE: See regenereerib kõik poe pisipildid, et nad kattuks teema ja/või pildisätetega.

en: Thumbnail regeneration has been scheduled to run in the background.
et_EE: Pisipiltide regenereerimine on planeeritud taustal töötama.

en: Cancelled product image regeneration job.
et_EE: Tootepiltide regenereerimine katkestati.

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
et_EE: Peale muudatuste salvestamist luuakse uued pildimõõdud automaatselt.

en: Change order status to processing
et_EE: Muuda tellimuse staatus töötluses olevaks

en: Change order status to completed
et_EE: Muuda tellimuse staatus täidetuks

en: Change order status to on-hold
et_EE: Muuda tellimuse staatus ootel olevaks

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
et_EE: See on vaikimisi kategooria ning seda ei saa kustutada. See määratakse automaatselt neile toodetele, millel kategooriat pole.

note: translators: %s: taxonomy term name
en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
et_EE: Tee &#8220;%s&#8221; vaikimisi kategooriaks

note: translators: %s: default category
en: Deleting a category does not delete the products in that category. Instead, products that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
et_EE: Kategooria kustutamine ei kustuta seal olevaid tooteid. Tooted, mille ainus kategooria oli see kustutatud kategooria, määratakse kategooriasse %s.

note: translators: %s: Quantity.
en: %s quantity
et_EE: %s kogus

en: Pay for this order
et_EE: Maksa selle tellimuse eest

en: Invalid webhook.
et_EE: Vigane veebikonks.

en: Invalid download log: not found.
et_EE: Allalaadimiste logi on vigane: seda ei leitud.

en: Invalid download log: no ID.
et_EE: Allalaadimiste logi on vigane: puudub ID.

en: Images will be cropped into a square
et_EE: Pildid lõigatakse ruudukujulisteks

en: Thumbnail cropping
et_EE: Pisipildi lõikamine

en: Thumbnail width
et_EE: Pisipildi laius

en: Product Images
et_EE: Toodete pildid

en: How many rows of products should be shown per page?
et_EE: Mitu rida tooteid ühel leheküljel näidata?

en: Rows per page
et_EE: Ridu lehekülje kohta

en: How many products should be shown per row?
et_EE: Mitu toodet ühel real näidata?

en: Products per row
et_EE: Tooteid real

en: Uncropped
et_EE: Lõikamata

en: Images will display using the aspect ratio in which they were uploaded
et_EE: Pilte kuvatakse sellistes proportsioonides, nagu nad üles laadides olid

note: translators: %d: Setting value
en: The maximum allowed setting is %d
et_EE: Suurim lubatud säte on %d

note: translators: %d: Setting value
en: The minimum allowed setting is %d
et_EE: Vähim lubatud säte on %d

en: Sandbox API signature
et_EE: Sandbox API signatuur

en: Sandbox API password
et_EE: Sandbox API parool

en: Sandbox API username
et_EE: Sandbox API kasutajanimi

en: Live API signature
et_EE: Live API signatuur

en: Live API password
et_EE: Live API parool

en: Live API username
et_EE: Live API kasutajanimi

en: Product Catalog
et_EE: Toodete kataloog

en: Enable store notice
et_EE: Lülita poe teade sisse

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
et_EE: Kui see on sisse lülitatud, näidatakse seda teksti kogu veebilehel. Saad kasutada seda külastajatele sündmuste või kampaanite näitamiseks!

en: Store Notice
et_EE: Poe teade

note: translators: %s: Link to PayPal sandbox testing guide page
en: SANDBOX ENABLED. You can use sandbox testing accounts only. See the <a href="%s">PayPal Sandbox Testing Guide</a> for more details.
et_EE: SANDBOX ON AKTIIVNE. Saad kasutada vaid sandbox testimise kontosid. Lisainfo jaoks tutvu juhendiga <a href="%s">PayPal Sandbox Testing Guide</a>.

en: Main image width
et_EE: Peamise pildi laius

en: Image size used for the main image on single product pages. These images will remain uncropped.
et_EE: Pildisuurus, mida kasutatakse toote üksikvaates põhipildi jaoks. Nendelt piltidelt midagi ära ei lõigata.

en: Images will be cropped to a custom aspect ratio
et_EE: Pildid lõigatakse enda valitud külgede suhte järgi mõõtu.

en: Completed product image regeneration job.
et_EE: Toodete piltide uuesti loomine sai valmis.

note: translators: %s: ID of the attachment.
en: Regenerating images for attachment ID: %s
et_EE: Loon uuesti pilte manusele ID-ga %s

en: Choose what to display on the main shop page.
et_EE: Vali, mida näidata poe põhilehel.

note: translators: %s: Product title
en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
et_EE: Vaata tooteid grupis &ldquo;%s&rdquo;

note: translators: %s: Product title
en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
et_EE: Osta &ldquo;%s&rdquo;

en: Category display
et_EE: Kategooriate kuvamine

en: Choose what to display on product category pages.
et_EE: Vali, mida näidata toodete kategooriate lehtedel.

en: How should products be sorted in the catalog by default?
et_EE: Kuidas peaks kataloogis vaikimisi tooteid sorteerima?

note: translators: %s: Product title
en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
et_EE: Vali tootele &ldquo;%s&rdquo; omadused

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
et_EE: Määramata

en: IPN email notifications
et_EE: IPN e-posti teavitused

en: Enable IPN email notifications
et_EE: Lülita IPN e-posti teavitused sisse

en: Send notifications when an IPN is received from PayPal indicating refunds, chargebacks and cancellations.
et_EE: Saada teade, kui PayPal'ilt saadakse IPN, mis viitab tagasimaksetele, raha tagasi võtmistele ja katkestustele.

en: Unable to insert download log entry in database.
et_EE: Allalaadimise logi andmebaasi lisamine ei õnnestunud.

en: Copy link
et_EE: Kopeeri viide

en: View report
et_EE: Vaata raportit

note: translators: %s: field name
en: %s is not a valid postcode / ZIP.
et_EE: %s ei ole korrektne sihtnumber / postiindeks.

en: Search logs
et_EE: Otsi logidest

en: Download ID.
et_EE: Allalaadimise ID.

en: Set Status - On backorder
et_EE: Määra staatus - järeltellimisel

en: Status:
et_EE: Staatus:

en: Date created:
et_EE: Loomiskuupäev:

en: On backorder
et_EE: Järeltellimisel

en: Filter by stock status
et_EE: Filtreeri laoseisu staatuse järgi

note: translators: 1: date 2: time
en: Paid on %1$s @ %2$s
et_EE: Makstud kuupäeval %1$s kell %2$s

en: Municipality / District
et_EE: Haldusüksus / piirkond

en: Filter by IP address
et_EE: Filtreeri IP aadressi järgi

en: Filter by user
et_EE: Filtreeri kasutaja järgi

en: Permission ID
et_EE: Loa ID

en: File ID
et_EE: Faili ID

en: Permission #%d not found.
et_EE: Luba #%d ei leitud.

en: Confirm navigation
et_EE: Kinnita navigeerimistoiming

en: Filter by order
et_EE: Filtreeri tellimuse järgi

en: Filter by file
et_EE: Filtreeri faili järgi

en: Filter by product
et_EE: Filtreeri toote järgi

en: Invalid permission ID.
et_EE: Vigane toiminguõiguse ID.

en: Error processing refund. Please try again.
et_EE: Tagasimakse tegemisel tekkis viga. Palun proovi uuesti.

en: Shop pages
et_EE: Poe lehed

en: Limit result set to products with specific SKU(s). Use commas to separate.
et_EE: Piira tulemusi toodetele, millel on spetsiifiline tootekood. Mitme puhul kasuta eraldajana koma.

en: Copying to clipboard failed. You should be able to right-click the button and copy.
et_EE: Lõikepuhvrisse kopeerimine ei õnnestunud. Peaksid saama kopeerida peale paremat hiireklõpsu.

en: Customer download log
et_EE: Kliendi allalaadimiste logi

note: translators: %1$s: open link, %2$s: close link
en: This report link has expired. %1$sClick here to view the filtered report%2$s.
et_EE: Selle raporti link on aegunud. %1$sFiltreeritud raporti nägemiseks kliki siia%2$s.

en: No customer downloads found.
et_EE: Ei leitud ühtegi kliendi allalaadimist.

en: Completed
et_EE: Täidetud

en: On-hold
et_EE: Ootel

en: Change status:
et_EE: Muuda staatust:

en: Payment via
et_EE: Maksekanal

[ctx: %s = human-readable time difference]
note: translators: %s: human-readable time difference
en: %s ago
et_EE: %s tagasi

en: Create your first coupon
et_EE: Loo oma esimene kupong

en: Change status to processing
et_EE: Määra staatuseks "töös"

en: Change status to on-hold
et_EE: Määra staatuseks "ootel"

en: Change status to completed
et_EE: Määra staatuseks "valmis"

en: M j, Y
et_EE: j M, Y

en: Existing products that match by ID or SKU will be updated. Products that do not exist will be skipped.
et_EE: Uuendatakse olemasolevad tooted, mis vastavad kas ID'le või SKU'le. Puuduvad tooted jäetakse vahele.

note: translators: %s: webhook name
en: Delete "%s" permanently
et_EE: Kustuta "%s" jäädavalt

en: payment setup
et_EE: maksete seadistus

en: Reasons you'll love Jetpack
et_EE: Põhjused, miks sulle Jetpack peaks meeldima

en: Continue with Jetpack
et_EE: Jätka Jetpack'iga

en: payment setup and automated taxes
et_EE: maksmise seadistus ja automaatsed maksud

en: Email address to receive payments
et_EE: E-posti aadress, kuhu saata maksed.

en: Direct payments to email address:
et_EE: Suuna maksed järgnevale e-posti aadressile:

en: Revision restored.
et_EE: Versioon taastatud.

en: Customer downloads
et_EE: Kliendi allalaadimised

en: I will also be selling products or services in person.
et_EE: Müün tooteid või teenuseid ka kohapeal.

note: translators: %s: post title
en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
et_EE: Viska &#8220;%s&#8221; prügikasti

note: translators: %s: Product title
en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
et_EE: Loe lähemalt &ldquo;%s&rdquo; kohta

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
et_EE: Omadused lasevad sul defineerida toodetele täiendavaid andmeid, näiteks suurust ja värvi. Neid omadusi saad kasutada poe küljeribal "layered nav" ehk kihtidega navigatsiooni moodulites.

en: This product has produced sales and may be linked to existing orders. Are you sure you want to delete it?
et_EE: Seda toodet on juba müüdud ja ta võib olla seotud mõne olemasoleva tellimusega. Kas oled kindel, et soovid seda kustutada?

en: Determines how this attribute's values are displayed.
et_EE: Määrab selle omaduse väärtuste kuvamise viisi.

en: Belarusian ruble (old)
et_EE: Valgevene rubla (vana)

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
et_EE: Uusi maksemeetodeid saab lisada ainult kassas ostu vormistamise ajal. Kui vajate abi, võtke palun meiega ühendust.

en: End date of sale price, as GMT.
et_EE: Soodushinna kehtivuse lõpukuupäev GMT kujul.

en: This key is invalid or has already been used. Please reset your password again if needed.
et_EE: See võti on vigane või juba ära kasutatud. Vajadusel palun lähtesta oma parool uuesti.

en: Define if the variation is visible on the product's page.
et_EE: Määra, kas see variatsioon on toote lehel nähtav.

en: Order updated and sent.
et_EE: Tellimus on uuendatud ja edastatud.

en: Resend new order notification
et_EE: Saada veelkord uue tellimuse teavitus

en: A list of your store's top-rated products.
et_EE: Nimekiri sinu poe kõrgeimate hinnangutega toodetest.

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
et_EE: Näita nimekirja kliendi poolt hiljuti vaadatud toodetest.

en: Relevance
et_EE: Olulisus

en: Active Product Filters
et_EE: Aktiivsed tootefiltrid

en: Display a list of active product filters.
et_EE: Näita nimekirja aktiivsetest tootefiltritest.

en: Display the customer shopping cart.
et_EE: Näita kliendi ostukorvi.

en: Filter Products by Attribute
et_EE: Filtreeri tooteid omaduste järgi

en: Display a list of attributes to filter products in your store.
et_EE: Näita nimekirja omadustest, mille järgi oma poe tooteid filtreerida.

en: Filter Products by Price
et_EE: Filtreeri tooteid hinna järgi

en: Display a slider to filter products in your store by price.
et_EE: Näida liugvalikut oma poe toodete hinna järgi filtreerimiseks.

en: Product Search
et_EE: Tooteotsing

en: A search form for your store.
et_EE: Otsinguvorm sinu poe jaoks.

en: Maximum depth
et_EE: Maksimaalne sügavus

note: translators: %s: product name
en: Sorry, "%s" is no longer in stock so this order cannot be paid for. We apologize for any inconvenience caused.
et_EE: Vabandust, "%s" ei ole enam saadaval, seega selle toote eest ei saa maksta. Vabandame võimalike ebamugavuste eest.

en: Product Tag Cloud
et_EE: Tootesiltide pilv

en: A cloud of your most used product tags.
et_EE: Sinu enimkasutatud tootesildid, paigutatud pilvena.

en: A list of your store's products.
et_EE: Nimekiri sinu poe toodetest.

en: Please, provide an attribute name.
et_EE: Palun anna omadusele nimi.

en: Please enter a valid email address
et_EE: Palun sisesta kehtiv e-posti aadress

en: Filter Products by Rating
et_EE: Filtreeri tooteid hinnangu järgi

en: Display a list of star ratings to filter products in your store.
et_EE: Näita nimekirja hinnangutärnidest, mille järgi poe tooteid filtreerida.

en: Invalid payment gateway.
et_EE: Vigane maksekanal.

en: Payment method successfully added.
et_EE: Maksemeetodi lisamine õnnestus.

en: Sorry, this coupon is not applicable to selected products.
et_EE: Vabandust, seda kupongi ei saa valitud toodetele rakendada.

en: Invalid discount amount
et_EE: Vigane soodustuse summa

en: Create account password
et_EE: Loo konto salasõna

en: Recent Product Reviews
et_EE: Viimased tootearvustused

en: Display a list of recent reviews from your store.
et_EE: Näita viimaseid poe tootearvutusi.

en: Fee has already been added.
et_EE: Teenustasu on juba lisatud.

en: Unable to add payment method to your account.
et_EE: Sinu kontole maksemeetodi lisamine ei õnnestunud.

en: Sorry, the order could not be found. Please contact us if you are having difficulty finding your order details.
et_EE: Vabandame, tellimust ei leitud. Palun võtke meiega ühendust, kui te ei leia oma tellimuse andmeid.

note: translators: 1: wc_load_cart 2: woocommerce_init translators: 1: class::method 2: plugins_loaded
en: %1$s should not be called before the %2$s action.
et_EE: %1$s ei tohiks välja kutsuda enne tegevust %2$s.

note: translators: 1: WC_Logger::log 2: level
en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
et_EE: %1$s kutsuti välja vigase tasemega "%2$s".

note: translators: 1: class name 2: woocommerce_logging_class 3: WC_Logger_Interface
en: The class %1$s provided by %2$s filter must implement %3$s.
et_EE: %2$s filtri poolt antud %1$s klass peab implementeerima %3$s.

note: translators: 1: class name 2: WC_Log_Handler_Interface
en: The provided handler %1$s does not implement %2$s.
et_EE: Antud funktsioon %1$s ei implementeeri %2$s.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
et_EE: Ühtegi tarnemeetodit pole saadaval. Palun veendu, et sisestatud aadress on korrektne või kui vajad abi, võta meiega ühendust.

en: Update now
et_EE: Uuenda kohe

en: Create default WooCommerce pages
et_EE: Loo WooCommerce'i vaikimisi lehed

en: Clear customer sessions
et_EE: Puhasta klientide sessioonid

en: Delete tax rates
et_EE: Kustuta maksumäärad

en: Create pages
et_EE: Loo lehed

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
et_EE: Müügitingimused

en: The postal code, if any, in which your business is located.
et_EE: Kui on, siis sihtnumber, kus Sinu äri asub.

en: The country and state or province, if any, in which your business is located.
et_EE: Kui on, siis riik ja osariik või maakond, kus Sinu äri asub.

en: The city in which your business is located.
et_EE: Linn, kus Sinu äri asub.

en: The street address for your business location.
et_EE: Sinu äri asukoha tänav ja majanumber.

en: An additional, optional address line for your business location.
et_EE: Lisaks soovi korral täidetav aadressirida äri asukoha jaoks.

en: unknown
et_EE: teadmata

en: Store Address
et_EE: Poe aadress

en: This is where your business is located. Tax rates and shipping rates will use this address.
et_EE: Sinu äri asukoht. Maksumäärad ja tarnemäärad võetakse selle aadressi järgi.

en: Tested up to WooCommerce version
et_EE: Testitud kuni WooCommerce versioonini

en: WooCommerce transients
et_EE: WooCommerce ajutised andmed

en: This option will delete ALL of your tax rates, use with caution. This action cannot be reversed.
et_EE: See valik kustutab KÕIK maksumäärad, seega kasuta ettevaatlikult. Seda tegevust ei saa tagasi võtta.

note: translators: %s fee amount
en: %s fee
et_EE: %s teenustasu

en: Database Index Size
et_EE: Andmebaasi indeksi maht

en: Database Data Size
et_EE: Andmebaasi andmete maht

en: Total Database Size
et_EE: Andmebaasi maht kokku

note: Translators: %s: function name.
en: %s failed. Contact your hosting provider.
et_EE: %s ebaõnnestus. Võta ühendust oma serveri majutusega.

note: translators: %s: version number
en: The following active plugin(s) have not declared compatibility with WooCommerce %s yet and should be updated and examined further before you proceed:
et_EE: Järgnevad aktiivsed pluginad ei ole veel deklareerinud oma ühilduvust WooCommerce versiooniga %s ning neid peaks enne jätkamist uuendama ja lähemalt uurima:

en: Post Type Counts
et_EE: Postitüüpide loendid

en: Country / State
et_EE: Riik / osariik

note: translators: %s: version number
en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with WooCommerce %s. Please update them or confirm compatibility before updating WooCommerce, or you may experience issues:
et_EE: <strong>Tähelepanu!</strong> Järgnevate pluginate sinu poolt kasutatavaid versioone pole WooCommerce %s'iga testitud. Palun uuenda neid või veendu ühilduvuses enne WooCommerce'i uuendamist. Vastasel juhul võivad tekkida komplikatsioonid:

note: translators: 1: X-Accel-Redirect 2: X-Sendfile 3: mod_xsendfile
en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, %1$s / %2$s can be used to serve downloads instead (server requires %3$s).
et_EE: Allalaadimiste sundimine jätab URL'id nähtamatuks, kuid mõnedes serverites võib suurte failide saatmine töötada ebastabiilselt. Toe olemasolul saab selle asemel kasutada %1$s / %2$s (serveri vajab %3$s).

en: Upload a new file
et_EE: Lae üles uus fail

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
et_EE: See fail on tühi või ei ole UTF-8 kodeeringus, palun proovi uuesti uue failiga.

en: Lifetime Subscription
et_EE: Eluaegne püsitellimus

en: Add shipping
et_EE: Lisa tarne

en: Choose an action...
et_EE: Vali tegevus...

en: Position
et_EE: Positsioon

en: Sort by:
et_EE: Sorteeri:

note: translators: 1: product ID 2: quantity in stock
en: The stock has not been updated because the value has changed since editing. Product %1$d has %2$d units in stock.
et_EE: Laoseisu ei uuendatud, sest vahepeal on selle väärtus muutunud. Tootel %1$d on %2$d ühikut laos.

en: Order details manually sent to customer.
et_EE: Tellimuse andmed saadeti käsitsi kliendile.

note: translators: 1: refund id 2: refund date 3: username
en: Refund #%1$s - %2$s by %3$s
et_EE: Tagasimakse #%1$s - %2$s kasutajalt %3$s

en: Send order details to customer
et_EE: Saada kliendile tellimuse üksikasjad

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
et_EE: Tõsta olemasolevad tooted oma uude poodi ümber — selleks impordi CSV fail.

en: Expired
et_EE: Aegunud

en: Expiring Soon
et_EE: Varsti aegumas

en: Update Available
et_EE: Saadaval uuendus

note: translators: 1: WooCommerce 2:: five stars
en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. A huge thanks in advance!
et_EE: Kui sulle meeldib %1$s, anna meile palun %2$s hinnang. Suur tänu juba ette!

en: Create a product
et_EE: Loo toode

en: Import products
et_EE: Impordi tooted

en: Have an existing store?
et_EE: Kas sul on juba pood olemas?

en: Yes please!
et_EE: Jah palun!

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
et_EE: Oleme sulle abiks — saad nõuandeid, tooteuuendusi ja inspiratsiooni otse oma kirjakasti.

en: You're ready to start selling!
et_EE: Oled valmis müümise alustamiseks!

en: Store monitoring
et_EE: Poe monitoorimine

en: Get an alert if your store is down for even a few minutes.
et_EE: Saad teavituse, kui pood isegi mõneks minutiks maha läheb.

en: Get insights on how your store is doing, including total sales, top products, and more.
et_EE: Saad ülevaate, kuidas su poel läheb, sealhulgas kogumüük, populaarseimad tooted ja muud.

en: Product promotion
et_EE: Toodete reklaam

en: Share new items on social media the moment they're live in your store.
et_EE: Jaga uusi tooteid sotsiaalmeedias kohe, kui nad sinu poes müügile ilmuvad.

en: Finish setting up your store
et_EE: Lõpeta poe algseadistus

en: Better security
et_EE: Parem turvalisus

en: Connect your store to Jetpack
et_EE: Ühenda oma pood Jetpack'iga

en: Protect your store from unauthorized access.
et_EE: Kaitse oma poodi autoriseerimata ligipääsu eest.

en: Bonus reasons you'll love Jetpack
et_EE: Lisapõhjused, miks sulle Jetpack kindlasti meeldib

en: Store stats
et_EE: Poe statistika

en: automated taxes
et_EE: automaatsed maksumäärad

en: Connect your store to Jetpack to enable extra features
et_EE: Lisavõimaluste aktiveerimiseks ühenda oma pood Jetpack'iga

note: translators: %s: list of features, potentially comma separated
en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
et_EE: Sinu pood on peaaegu valmis! Teenuste, näiteks %s, aktiveerimiseks ühendu Jetpack'iga.

en: Sorry, we couldn't connect your store to Jetpack
et_EE: Vabandust, meil ei õnnestunud sinu poodi Jetpack'iga ühendada

en: By connecting your site you agree to our fascinating <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and to <a href="%2$s" target="_blank">share details</a> with WordPress.com
et_EE: Oma veebilehe ühendamisel nõustud meie ülipõnevate <a href="%1$s" target="_blank">kasutustingimustega</a> ning lubad <a href="%2$s" target="_blank">jagada andmeid</a> WordPress.com'iga.

en: payment setup, automated taxes and discounted shipping labels
et_EE: makseviiside seadistus, automatiseeritud maksud ja soodustusega saatelehed

en: Stripe email address
et_EE: Stripe'i e-posti aadress

en: Stripe email address:
et_EE: Stripe'i e-posti aadress:

en: Storefront Theme
et_EE: Storefront teema

en: Automated Taxes
et_EE: Automaatsed maksumäärad

en: PayPal email address:
et_EE: PayPal'i e-posti aadress:

en: Collect payments from customers offline.
et_EE: Võta vastu klientide makseid internetist väljas.

note: translators: %s: Link
en: WooCommerce can accept both online and offline payments. <a href="%s" target="_blank">Additional payment methods</a> can be installed later.
et_EE: WooCommerce töötab nii online kui offline maksetega. Hiljem saab <a href="%s" target="_blank">muid maksemeetodeid</a> juurde lisada.

en: I plan to sell both physical and digital products
et_EE: Ma plaanin müüa nii füüsilisi kui ka digitaalseid tooteid

en: Shipping Method
et_EE: Tarnemeetod

en: Shipping Zone
et_EE: Tarnetsoon

en: I plan to sell physical products
et_EE: Ma plaanin müüa füüsilisi tooteid

en: I plan to sell digital products
et_EE: Ma plaanin müüa digitaalseid tooteid

en: Don't charge for shipping.
et_EE: Ära küsi tarne eest tasu.

en: Flat Rate
et_EE: Fikseeritud hind

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
et_EE: Määra kindel hind, mida tarne eest küsida.

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
et_EE: Kui palju sa soovid fikseeritud hinnaga tarne eest küsida?

en: Store setup
et_EE: Poe algseadistus

en: Cart Page
et_EE: Ostukorvi leht

en: Shop Page
et_EE: Poe leht

en: My Account Page
et_EE: Minu konto leht

en: Checkout Page
et_EE: Kassa leht

en: Terms and Conditions Page
et_EE: Müügitingimuste leht

en: Activate
et_EE: Aktiveeri

en: What type of products do you plan to sell?
et_EE: Mis tüüpi tooteid sa müüa plaanid?

note: translators: %s: extensions count
en: Extensions %s
et_EE: Laiendused %s

en: Invalid coupon
et_EE: Kehtetu kupong

en: Enter a fixed amount or percentage to apply as a fee.
et_EE: Sisesta fikseeritud summa või protsent, mida võtta teenustasuna.

note: translators: %s: date
en: Order scheduled for: %s.
et_EE: Tellimus planeeritud kuupäevale %s.

note: translators: %s: date
en: Coupon scheduled for: %s.
et_EE: Kupong planeeritud kuupäevale %s.

note: translators: %s: $key Key to check
en: Generic add/update/get meta methods should not be used for internal meta data, including "%s". Use getters and setters.
et_EE: Sisemiste meta andmete pärimiseks ei tohiks kasutada üldiseid add/update/get meta meetodeid, kaasa arvatud "%s". Kasuta gettereid ja settereid.

note: translators: %s: image URL
en: Unable to use image "%s".
et_EE: Pilti "%s" ei saa kasutada.

en: The "locations not covered by your other zones" zone cannot be updated.
et_EE: Tsooni "piirkonnad, mida sinu ülejäänud tsoonid ei kata" ei saa uuendada.

en: Product categories that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
et_EE: Tootekategooriad, millele kupongi ei rakendata või mis ei tohi olla ostukorvis "kindel ostukorvi allahindluse summa" kasutamiseks.

en: Product categories that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
et_EE: Tootekategooriad, millele kupong rakendatakse või mis peavad olema ostukorvis "kindel ostukorvi allahindluse summa" kasutamiseks.

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
et_EE: Tooted, millele kupongi ei rakendata või mis ei tohi olla ostukorvis "kindel ostukorvi allahindluse summa" kasutamiseks.

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
et_EE: Tooted, millele kupong rakendatakse või mis peavad olema ostukorvis "kindel ostukorvi allahindluse summa" kasutamiseks.

en: Search results only
et_EE: Ainult otsingutulemused

note: translators: 1: rating 2: rating count translators: %1$s is referring to the average rating value, %2$s is referring to the number of ratings
en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
et_EE[0]: Hinnatud %1$s/5 %2$s kliendi hinnangu põhjal
et_EE[1]: Hinnatud %1$s/5 %2$s kliendi hinnangu põhjal

en: Shop only
et_EE: Ainult pood

en: Shop and search results
et_EE: Pood ja otsingutulemused

en: Subject (paid)
et_EE: Pealkiri (makstud)

en: Invalid customer query.
et_EE: Vigane kliendi päring.

en: List of upsell products IDs.
et_EE: Ülesmüügi toodete ID-de nimekiri.

en: This order cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
et_EE: Selle tellimuse eest ei saa maksta. Kui vajate abi, võtke palun meiega ühendust.

en: Please log in to your account below to continue to the payment form.
et_EE: Palun logi allpool oma kontoga sisse, et jätkata maksmisega.

en: A product with this SKU already exists.
et_EE: Selle tootekoodiga toode on juba olemas.

en: A product with this ID already exists.
et_EE: Selle ID-ga toode on juba olemas.

note: translators: %s: product SKU
en: SKU %s
et_EE: Tootekood %s

note: translators: %s: image URL
en: Not able to attach "%s".
et_EE: Ei õnnestu seostada "%s".

en: Variation cannot be imported: Missing parent ID or parent does not exist yet.
et_EE: Variatsiooni ei saa importida: põhitoote ID on puudu või seda toodet pole veel.

note: translators: %d: product ID
en: Invalid product ID %d.
et_EE: Vigane toote ID %d.

en: Invalid product type.
et_EE: Vigane tootetüüp.

en: Add New
et_EE: Lisa uus

en: All Products
et_EE: Kõik tooted

note: translators: use local order of street name and house number.
en: House number and street name
et_EE: Tänavanimi ja majanumber

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
et_EE: API võtme genereerimine õnnestus. Kopeeri kindlasti oma uued võtmed kohe praegu, sest peale käesolevalt lehelt lahkumist peidetakse salavõti ära.

en: No matching product exists to update.
et_EE: Sellele tootele ei leitud uuendamise jaoks vastet.

note: translators: %s: Available placeholders for use translators: %s: list of placeholders
en: Available placeholders: %s
et_EE: Võimalikud kohatäited: %s

en: Locations not covered by your other zones
et_EE: Piirkonnad, mida sinu ülejäänud tsoonid ei kata.

en: Star ratings should be required, not optional
et_EE: Tärnidega hindamine on nõutud, mitte vabatahtlik

en: Enable star rating on reviews
et_EE: Luba arvustuste juures tärnidega hindamist

en: Reviews can only be left by "verified owners"
et_EE: Ainult "toote ostnud" saavad arvustusi kirjutada

en: Enable product reviews
et_EE: Luba tootearvustused

note: Translators: %s: page name.
en: The URL of your %s page (along with the Page ID).
et_EE: Sinu %s lehe URL (koos lehe ID-ga).

en: The homepage URL of your site.
et_EE: Sinu veebilehe avalehe URL.

en: Generate CSV
et_EE: Genereeri CSV

en: Product variations
et_EE: Toote variatsioonid

en: Export all products
et_EE: Ekspordi kõik tooted

en: Which product types should be exported?
et_EE: Milliseid tootetüüpe ekspordime?

en: Export all columns
et_EE: Ekspordi kõik tulbad

en: Which columns should be exported?
et_EE: Milliseid tulpi peaks eksportima?

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing a list of all products.
et_EE: See tööriist laseb sul genereerida ja alla laadida CSV faili, kus on nimekiri kõikidest toodetest.

en: Export products to a CSV file
et_EE: Ekspordi tooted CSV faili

en: Export Products
et_EE: Ekspordi tooted

en: Product restored
et_EE: Toode taastatud

en: Order restored
et_EE: Tellimus taastatud

en: Coupon restored
et_EE: Kupong taastatud

en: Set Status - Out of stock
et_EE: Määra olekuks - laost otsas

en: Set Status - In stock
et_EE: Määra olekuks - laos

en: Export custom meta?
et_EE: Ekspordi kohandatud meta?

en: Yes, export all custom meta
et_EE: Jah, ekspordi kõik kohandatud meta

en: Invalid file type. The importer supports CSV and TXT file formats.
et_EE: Vigane failitüüp. Importer toetab CSV ja TXT failiformaate.

en: Connect
et_EE: Ühenda

en: Manage your subscriptions, get important product notifications, and updates, all from the convenience of your WooCommerce dashboard
et_EE: Halda oma püsitellimusi, saa kätte olulisi toodete teadaandeid ning uuendusi ja kõike seda mugavalt oma WooCommerce töölaualt

note: translators: Email address of person who shared the subscription.
en: Shared by %s
et_EE: Jagatud %s poolt

note: translators: %1$d: sites active, %2$d max sites active
en: Subscription: Not available - %1$d of %2$d already in use
et_EE: Püsitellimus: pole saadaval - %1$d/%2$d juba kasutatud

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
et_EE: Laojääk

en: Disconnect
et_EE: Ühenda lahti

en: My Subscriptions
et_EE: Minu püsitellimused

en: Connected to WooCommerce.com
et_EE: Ühendatud lehega WooCommerce.com

en: Inactive
et_EE: Pole aktiivne

en: CSV Delimiter
et_EE: CSV eraldaja

en: Update existing products
et_EE: Uuenda olemasolevaid tooteid

en: Choose a CSV file from your computer:
et_EE: Vali oma arvutist CSV fail:

en: Your products are now being imported...
et_EE: Sinu tooteid hetkel imporditakse...

en: Importing
et_EE: Impordin

en: Run the importer
et_EE: Käivita import

en: Do not import
et_EE: Ära impordi

en: Sample:
et_EE: Näidis:

en: Column name
et_EE: Tulba nimi

en: Import Products
et_EE: Impordi tooteid

en: Reason for failure
et_EE: Ebaõnnestumise põhjus

note: translators: %d: import results
en: Import complete!
et_EE: Import valmis!

en: View import log
et_EE: Vaata impordi logi

note: translators: %d: products count
en: Failed to import %s product | Failed to import %s products
et_EE[0]: %s toote import ei õnnestunud
et_EE[1]: %s toote import ei õnnestunud

note: translators: %d: products count
en: %s product was skipped | %s products were skipped
et_EE[0]: %s toode jäeti vahele
et_EE[1]: %s toodet jäeti vahele

note: translators: %d: products count
en: %s product updated | %s products updated
et_EE[0]: %s toode uuendatud
et_EE[1]: %s toodet uuendatud

note: translators: %d: products count
en: %s product imported | %s products imported
et_EE[0]: %s toode imporditud
et_EE[1]: %s toodet imporditud

en: Default attribute
et_EE: Vaikimisi omadus

en: Attribute visibility
et_EE: Omaduse nähtavus

en: Is a global attribute?
et_EE: Kas see on globaalne omadus?

en: Attribute value(s)
et_EE: Omaduse väärtus(ed)

en: Attribute name
et_EE: Omaduse nimi

en: Download URL
et_EE: Allalaadimise URL

en: Download name
et_EE: Allalaadimise nimi

en: External product
et_EE: Väline toode

note: translators: %d: Download number translators: %s: download number
en: Download %d URL
et_EE: Allalaadimise %d URL

note: translators: %d: Download number translators: %s: download number
en: Download %d name
et_EE: Allalaadimise %d nimi

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d default
et_EE: Omaduse %d vaikeväärtus

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d global
et_EE: Omaduse %d globaalsus

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d visible
et_EE: Omaduse %d nähtavus

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d value(s)
et_EE: Omaduse %d väärtus(ed)

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d name
et_EE: Omaduse %d nimi

en: External URL
et_EE: Väline URL

en: Download expiry days
et_EE: Allalaadimise aegumise päevi

en: Images
et_EE: Pildid

en: Allow customer reviews?
et_EE: Luba klientide arvustusi?

en: Backorders allowed?
et_EE: Järeltellimused lubatud?

en: Date sale price ends
et_EE: Soodushinna lõpukuupäev

en: Date sale price starts
et_EE: Soodushinna alguskuupäev

en: Short description
et_EE: Lühikirjeldus

en: Visibility in catalog
et_EE: Nähtavus kataloogis

en: Is featured?
et_EE: Esiletõstetud?

en: Published
et_EE: Avaldatud

en: Done!
et_EE: Valmis!

en: Upload CSV file
et_EE: Lae üles CSV fail

en: Browse Extensions
et_EE: Sirvi laiendusi

en: Installed Extensions without a Subscription
et_EE: Paigaldatud ilma püsitellimuseta laiendused

en: Subscription: Unlimited
et_EE: Püsitellimus: piiramatu

note: translators: %1$d: sites active, %2$d max sites active
en: Subscription: Using %1$d of %2$d sites available
et_EE: Püsitellimus: %1$d/%2$d saadaolevast veebilehest kasutuses

en: Expires on:
et_EE: Aegub kuupäeval:

en: Expiring soon!
et_EE: Varsti aegub!

en: Auto renews on:
et_EE: Uuendatakse automaatselt kuupäeval:

en: Expired :(
et_EE: Aegunud :(

en: Subscriptions
et_EE: Püsitellimused

en: WooCommerce Extensions
et_EE: WooCommerce laiendused

en: Product Title
et_EE: Toote nimi

en: Parent SKU
et_EE: Ülema tootekood

en: Show advanced options
et_EE: Näita täpsemaid seadeid

en: Hide advanced options
et_EE: Peida täpsemad seaded

en: Map CSV fields to products
et_EE: Kaardista CSV väljad toodetele

en: Map to field
et_EE: Kaardista väljale

en: Select fields from your CSV file to map against products fields, or to ignore during import.
et_EE: Vali oma CSV failist väljad, mida kaardistada toodete väljadele või mida impordi ajal ignoreerida.

en: Column mapping
et_EE: Tulpade kaardistus

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
et_EE: Fail on tühi. Palun lae üles midagi kopsakamat. Selle vea võib põhjustada ka php.ini failis üleslaadimiste keelustamine või post_max_size defineerimine väiksemana kui php.ini failis olev upload_max_filesize.

en: We've made things simpler and easier to manage moving forward. From now on you can manage all your WooCommerce purchases directly from the Extensions menu within the WooCommerce plugin itself. <a href="%s">View and manage</a> your extensions now.
et_EE: Tegime edaspidise haldamise lihtsamaks ja kergemaks. Nüüd saad hallata kõiki oma WooCommerce'ilt ostetud laiendusi otse laienduste menüüst, WooCommerce plugina seest. <a href="%s">Vaata ja halda</a> oma laiendusi.

en: Upgrade
et_EE: Tõsta

en: Alternatively, enter the path to a CSV file on your server:
et_EE: Alternatiivina võid sisestada enda serveris asuva CSV faili asukoha:

en: This subscription has expired. Contact the owner to <strong>renew</strong> the subscription to receive updates and support.
et_EE: See püsitellimus on aegunud. Võta omanikuga ühendust, et <strong>pikendada</strong> püsitellimus, saamaks uuendusi ja kasutajatuge.

en: Looking for the WooCommerce Helper?
et_EE: Kas otsid WooCommerce Helper-it?

en: This subscription is expiring soon. Please <strong>renew</strong> to continue receiving updates and support.
et_EE: See püsitellimus aegub varsti. Palun <strong>pikenda</strong>, et saaksid ka edaspidi uuendusi ning kasutajatuge.

en: Renew
et_EE: Pikenda

en: This subscription has expired. Please <strong>renew</strong> to receive updates and support.
et_EE: See püsitellimus on aegunud. Palun <strong>pikenda</strong>, saamaks uuendusi ja tuge.

en: This is a featured product
et_EE: See on esiletõstetud toode

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
et_EE: See säte määrab, millistel poe lehtedel tooteid näidatakse.

note: translators: %s: version number
en: Version %s is <strong>available</strong>. To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
et_EE: Versioon %s on <strong>saadaval</strong>. Selle uuenduse paigaldamiseks pead <strong>ostma</strong> uue püsitellimuse.

en: Enable auto-renew
et_EE: Lülita automaatne pikendamine sisse

en: Subscription is <strong>expiring</strong> soon.
et_EE: Püsitellimus <strong>aegub</strong> varsti.

en: To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
et_EE: Selle uuenduse tegemiseks pead <strong>ostma</strong> uue püsitellimuse.

en: To enable this update you need to <strong>activate</strong> this subscription.
et_EE: Selle uuenduse tegemiseks pead <strong>aktiveerima</strong> selle püsitellimuse.

note: translators: %s: version number
en: Version %s is <strong>available</strong>.
et_EE: <strong>Saadaval</strong> on versioon %s.

en: Authentication and subscription caches refreshed successfully.
et_EE: Autentimise ja püsitellimuste vahemälud edukalt värskendatud.

note: translators: %s: product name
en: The extension %s has been deactivated successfully.
et_EE: Laienduse %s väljalülitamine õnnestus.

note: translators: %s: product name
en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
et_EE: %s püsitellimuse väljalülitamisel esines viga. Palun proovi hiljem uuesti.

note: translators: %s: product name
en: Subscription for %s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product.
et_EE: %s püsitellimus edukalt välja lülitatud. Sulle ei saadeta enam selle toote uuendusi.

note: translators: %s: product name
en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
et_EE: %s aktiveerimisel esines viga. Palun proovi hiljem uuesti.

note: translators: %s: product name
en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
et_EE: %s aktiveerimine õnnestus. Nüüd tulevad sulle selle toote uuendused.

en: Create a new webhook
et_EE: Loo uus veebikonks

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account.
et_EE: Ohutud ja turvalised maksed krediitkaardi või kliendi PayPal konto kaudu.

en: Copy from billing address
et_EE: Kopeeri maksja aadressist

en: Import products from a CSV file
et_EE: Impordi tooteid CSV failist

en: Filter by product type
et_EE: Filtreeri tootetüübi järgi

en: Filter by category
et_EE: Filtreeri kategooria järgi

en: Sorting
et_EE: Sorteerimine

note: translators: %1$s: product name, %2$s: plugins screen url
en: An error has occurred when deactivating the extension %1$s. Please proceed to the <a href="%2$s">Plugins screen</a> to deactivate it manually.
et_EE: %1$s laienduse väljalülitamisel esines viga. Palun suundu <a href="%2$s">pluginate vaatesse</a>, et ta käsitsi välja lülitada.

en: Webhooks are event notifications sent to URLs of your choice. They can be used to integrate with third-party services which support them.
et_EE: Veebikonksud on sündmuste teavitused, mis saadetakse sinu poolt valitud URL-ile. Neid saab kasutada kolmandate osapooltega integreerimiseks, kui nad seda toetavad.

note: translators: %1$s: product name, %2$s: deactivate url
en: Subscription for %1$s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product. <a href="%2$s">Click here</a> if you wish to deactivate the plugin as well.
et_EE: %1$s püsitellimus edukalt välja lülitatud. Sulle ei saadeta enam selle toote uuendusi. <a href="%2$s">Vajuta siia</a>, kui soovid plugina ka välja lülitada.

note: translators: %1$s: helper url, %2$d: number of extensions
en: Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extension</a> which should be updated first before updating WooCommerce. | Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extensions</a> which should be updated first before updating WooCommerce.
et_EE[0]: Märkus: Sul on hetkel <a href="%1$s">%2$d tasuline laiendus</a>, mida peaks uuendama enne WooCommerce'i uuendamist.
et_EE[1]: Märkus: Sul on hetkel <a href="%1$s">%2$d tasulist laiendust</a>, mida peaks uuendama enne WooCommerce'i uuendamist.

en: Import <strong>products</strong> to your store via a csv file.
et_EE: Impordi oma poodi <strong>tooteid</strong> csv failist.

en: WooCommerce products (CSV)
et_EE: WooCommerce tooted (CSV)

en: Product Import
et_EE: Toodete import

en: Product Export
et_EE: Toodete eksport

en: WooCommerce Endpoint
et_EE: WooCommerce otspunkt

en: Back to Attributes
et_EE: Tagasi omaduste juurde

en: Are you sure you want to delete this log?
et_EE: Kas oled kindel, et soovid selle logi ära kustutada?

en: Export
et_EE: Eksport

en: Create an API key
et_EE: Loo API võti

en: The WooCommerce REST API allows external apps to view and manage store data. Access is granted only to those with valid API keys.
et_EE: WooCommerce REST API laseb välistel programmidel vaadata ja hallata poe andmeid. Ligipääs on vaid kehtivate API võtmetega.

en: Custom Link
et_EE: Kohandatud link

note: translators: %s: logout url
en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
et_EE: Kas oled kindel, et soovid välja logida? <a href="%s">Kinnita ja logi välja</a>

en: Unknown request method.
et_EE: Tundmatu päringumeetod.

en: Create
et_EE: Loo

en: Zone ID.
et_EE: Tsooni ID.

en: Value (required)
et_EE: Väärtus (nõutud)

en: Name (required)
et_EE: Nimetus (nõutud)

en: Recalculate
et_EE: Arvuta uuesti

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
et_EE: Arvuta summad uuesti? See arvutab maksud sõltuvalt kliendi riigist (või poe baasriigist) ja uuendab kogusummasid.

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
et_EE: Kõik puuduvad WooCommerce leheküljed paigaldati edukalt.

en: Terms in the product visibility taxonomy.
et_EE: Toote nähtavuse taksonoomias olevad terminid.

en: A list of taxonomy terms used for product visibility.
et_EE: Nimekiri terminitest, mida kasutatakse toote nähtavuse jaoks.

note: translators: %s contains the name of the original product.
en: %s (Copy)
et_EE: %s (kopeeri)

en: Taxonomies: Product visibility
et_EE: Taksonoomiad: toodete nähtavus

en: Invalid product ID
et_EE: Vigane toote ID

en: Sorry, you cannot edit this resource.
et_EE: Vabandame, sa ei saa seda ressurssi muuta.

en: Parent theme author URL
et_EE: Ülemteema autori URL

en: Parent theme version
et_EE: Ülemteema versioon

en: Parent theme name
et_EE: Ülemteema nimi

en: Active plugins
et_EE: Aktiivsed pluginad

en: Increase existing price by (fixed amount or %):
et_EE: Suurenda praegust hinda selle väärtuse võrra (kindel summa või %):

en: Customer provided note:
et_EE: Kliendi poolt lisatud märkus:

en: cURL version
et_EE: cURL versioon

en: Max upload size
et_EE: Maksimaalne üleslaaditava faili suurus

en: MySQL version
et_EE: MySQL versioon

en: PHP version
et_EE: PHP versioon

en: Server info
et_EE: Serveri info

en: Number of decimals
et_EE: Komakohtade arv

en: Shipping method
et_EE: Tarneviis

en: Decimal separator
et_EE: Komakohtade eraldaja

en: Thousand separator
et_EE: Tuhandike eraldaja

en: Currency position
et_EE: Valuuta sümboli asukoht

en: Customer sales
et_EE: Müük klientidele

note: translators: 1: reviews count 2: product name
en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
et_EE[0]: %1$s arvustus tootele %2$s
et_EE[1]: %1$s arvustust tootele %2$s

en: Awaiting product image
et_EE: Laen tootepilti

en: Next (arrow right)
et_EE: Järgmine (nool paremale)

en: Previous (arrow left)
et_EE: Eelmine (nool vasakule)

en: Zoom in/out
et_EE: Suurendus sisse/välja

en: Toggle fullscreen
et_EE: Vaheta täisekraanil olekut

en: Share
et_EE: Jaga

en: Close (Esc)
et_EE: Sulge (Esc)

en: Search products&hellip;
et_EE: Otsi tooteid&hellip;

note: translators: 1: credit card type 2: last 4 digits translators: %1$s is referring to the payment method brand, %2$s is referring to the last 4 digits of the payment card.
en: %1$s ending in %2$s
et_EE: %1$s lõpuga %2$s

note: translators: 1: formatted order total 2: total order items
en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
et_EE[0]: %1$s %2$s toote eest
et_EE[1]: %1$s %2$s toote eest

note: translators: 1: user display name 2: logout url
en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
et_EE: Tere %1$s (pole %1$s? <a href="%2$s">Logi välja</a>)

note: translators: 1: Orders URL 2: Addresses URL 3: Account URL.
en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
et_EE: Oma konto töölaualt näed enda <a href="%1$s">hiljutisi tellimusi</a>, saad hallata enda <a href="%2$s">tarne ja maksmise aadresse</a> ning <a href="%3$s">muuta oma salasõna ja konto andmeid</a>.

note: translators: %s location.
en: (estimated for %s)
et_EE: (hinnanguliselt %s)

note: Translators: %1$s App name, %2$s scope.
en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
et_EE: See annab kasutajale "%1$s" %2$s ligipääsu, mis laseb tal teha järgnevat:

en: The payment gateway for this order does not support automatic refunds.
et_EE: Selles tellimuses kasutatud maksemeetod ei võimalda automaatseid tagasimakseid.

en: The payment gateway for this order does not exist.
et_EE: Selle tellimuse maksemeetodit pole olemas.

en: Invalid refund amount.
et_EE: Vigane tagasimakse summa.

en: Iranian toman
et_EE: Iraani toman

en: Fixed product discount
et_EE: Kindel toote allahindluse summa

en: Fixed cart discount
et_EE: Kindel ostukorvi allahindluse summa

en: Percentage discount
et_EE: Protsendipõhine allahindlus

note: translators: %s template
en: %s does not exist.
et_EE: %s pole olemas.

note: translators: %s: coupon code translators: %s Coupon code.
en: Coupon: %s
et_EE: Kupong: %s

[ctx: shipping packages]
note: translators: %d: shipping package number
en: Shipping
et_EE: Saadetis

en: Your password has been reset successfully.
et_EE: Sinu salasõna lähtestamine õnnestus.

en: Specific countries
et_EE: Kindlad riigid

en: Free shipping
et_EE: Tasuta transport

en: This method should not be called before plugins_loaded.
et_EE: Seda meetodit ei peaks kasutama enne plugins_loaded.

note: translators: %s: Site name
en: Visit %s admin area:
et_EE: Külasta %s haldust:

en: You have received the following WooCommerce log message: | You have received the following WooCommerce log messages:
et_EE[0]: Sulle tuli järgnev WooCommerce logiteade:
et_EE[1]: Sulle tulid järgnevad WooCommerce logiteated:

note: translators: 1: credit card type 2: last 4 digits 3: expiry month 4: expiry year
en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
et_EE: %1$s lõpuga %2$s (aegub %3$s/%4$s)

en: Product properties should not be accessed directly.
et_EE: Toote omadusi ei tohiks otse kasutada.

note: translators: 1: Site name 2: Maximum level 3: Log count
en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
et_EE[0]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce logiteade
et_EE[1]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce logiteadet

en: Optionally enter the URL to a 150x50px image displayed as your logo in the upper left corner of the PayPal checkout pages.
et_EE: Soovi korral sisesta 150x50px pildi URL, mida kasutada PayPal'is ostu vormistamise lehtedel oma logona ülemises vasakus nurgas.

en: Image url
et_EE: Pildi url

note: translators: %s: URL
en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a <a href="%s">developer account</a>.
et_EE: Paypal'i liivakasti kasutatakse maksete testimiseks. Selleks registreeri <a href="%s">arendaja konto</a>.

note: translators: %s: order link.
en: Payment for cancelled order %s received
et_EE: Maksti tühistatud tellimuse %s eest

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
et_EE: Makse autoriseeriti. Muuda makse olek töötlusesse või täidetuks, et võtta makse eest kogu raha.

note: translators: 1: Amount, 2: Authorization ID, 3: Transaction ID
en: Payment of %1$s was captured - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s
et_EE: Makse %1$s eest võeti ülejäänud raha - Auth ID: %2$s, tehingu ID: %3$s

note: translators: %s: order ID.
en: Order #%s has been marked paid by PayPal IPN, but was previously cancelled. Admin handling required.
et_EE: Tellimus #%s märgiti PayPal IPN'i poolt makstuks, kuid oli eelnevalt tühistatud. Vajab halduri sekkumist.

note: translators: %s: Paypal gateway error message
en: Payment could not be captured: %s
et_EE: Makse ei õnnestunud: %s

note: translators: 1: Authorization ID, 2: Payment status
en: Payment could not be captured - Auth ID: %1$s, Status: %2$s
et_EE: Makse ei õnnestunud - Auth ID: %1$s, staatus: %2$s

en: Bank
et_EE: Pank

note: translators: 1: Path to template file 2: Path to theme folder
en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
et_EE: Selle e-kirja malli ülekirjutamiseks ja muutmiseks kopeeri %1$s oma teema kausta: %2$s.

en: Invalid customer.
et_EE: Vigane klient.

en: Output just the id when the operation is successful.
et_EE: Kui operatsioon on edukas, väljasta vaid id.

en: Invalid coupon.
et_EE: Vigane kupong.

en: Invalid download.
et_EE: Vigane allalaetav fail.

en: Invalid payment token.
et_EE: Vigane maksetunnus.

en: Invalid or missing payment token fields.
et_EE: Maksetunnuse väli on vigane või puudu.

note: translators: 1: Number of database updates performed 2: Database version number
en: %1$d update functions completed. Database version is %2$s
et_EE: %1$d uuendusfunktsiooni lõpetatud. Andmebaasi versioon on %2$s

en: Render response in a particular format.
et_EE: Kuva vastus kindlas formaadis.

en: Get the value of an individual field.
et_EE: Võta individuaalse välja väärtus.

en: Limit response to specific fields. Defaults to all fields.
et_EE: Piira vastust kindlatele väljadele. Vaikimisi kõik väljad.

en: The id for the resource.
et_EE: Ressursi id.

en: Updated
et_EE: Uuendatud

en: Deleted
et_EE: Kustutatud

en: Trashed
et_EE: Prügikasti visatud

en: External products cannot be backordered.
et_EE: Väliseid tooteid ei saa tagantjärgi tellida.

en: External products cannot be stock managed.
et_EE: Väliste toodete laoseisu ei saa hallata.

en: Make sure to include the --user flag with an account that has permissions for this action.
et_EE: Lisa kindlasti --user parameeter koos kontoga, millel on selle tegevuse jaoks õigused.

note: translators: %s: Route to a given WC-API endpoint
en: No schema title found for %s, skipping REST command registration.
et_EE: %s schema pealkirja ei leitud, REST käsu registreerimine jäetakse vahele.

[ctx: Product Attribute]
note: translators: %s: attribute name
en: Product %s
et_EE: Toote %s

en: Product shipping classes
et_EE: Toote tarneklassid

en: No tags found
et_EE: Silte ei leitud

en: Choose from the most used tags
et_EE: Vali enimkasutatud siltide hulgast

en: Add or remove tags
et_EE: Lisa või eemalda silte

en: Separate tags with commas
et_EE: Eralda sildid komaga

en: Popular tags
et_EE: Populaarsed sildid

en: New tag name
et_EE: Uue sildi nimi

en: Add new tag
et_EE: Lisa uus silt

en: Update tag
et_EE: Uuenda silti

en: Edit tag
et_EE: Muuda silti

en: All tags
et_EE: Kõik sildid

en: Search tags
et_EE: Otsi siltidest

en: Tag
et_EE: Silt

en: No categories found
et_EE: Kategooriaid ei leitud

en: New category name
et_EE: Uue kategooria nimi

en: Add new category
et_EE: Lisa uus kategooria

en: Update category
et_EE: Uuenda kategooriat

en: Edit category
et_EE: Muuda kategooriat

en: Parent category:
et_EE: Ülemkategooria:

en: Parent category
et_EE: Ülemkategooria

en: All categories
et_EE: Kõik kategooriad

en: Search categories
et_EE: Otsi kategooriatest

en: Category | Categories
et_EE[0]: Kategooria

en: Invalid tax class
et_EE: Vigane maksuklass

en: Invalid variation ID
et_EE: Vigane variatsiooni ID

note: translators: %s: new order status
en: Order status set to %s.
et_EE: Tellimuse olekuks määrati %s.

en: Invalid product
et_EE: Vigane toode

en: Visit premium customer support
et_EE: Külasta tasulist kliendituge

note: translators: %d item count
en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
et_EE[0]: %d toode sinu eelnevast tellimusest ei ole praegu enam saadaval ja seda ei lisatud sulle ostukorvi.
et_EE[1]: %d toodet sinu eelnevast tellimusest ei ole praegu enam saadaval ja neid ei lisatud sulle ostukorvi.

note: translators: 1: product name 2: items in stock
en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
et_EE: %1$s on laos vähe järgi. %2$d jäänud.

en: Invalid data store.
et_EE: Vigane andmehoidla.

en: Invalid role
et_EE: Vigane roll

en: Invalid email address
et_EE: Vigane e-posti aadress

en: Invalid email address restriction
et_EE: Vigase e-posti aadressi piirang

en: Invalid discount type
et_EE: Vigane allahindluse tüüp

en: Street address
et_EE: Tänav ja majanumber

en: Error:
et_EE: Viga:

note: translators: %s: Attribute name.
en: Invalid value posted for %s
et_EE: Saadetud %s väärtus on vigane

en: Invalid billing email address
et_EE: Vigane e-maili aadress

note: translators: %s: product name
en: You cannot add another "%s" to your cart.
et_EE: Sa ei saa enam rohkem toodet "%s" ostukorvi lisada.

en: View cart
et_EE: Vaata ostukorvi

en: Invalid order
et_EE: Vigane tellimus

note: translators: 1: key 2: URL
en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add %1$s to the "Ignored Query Strings" option in <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.
et_EE: Selleks, et <strong>andmebaasi vahemälu</strong> töötaks koos WooCommerce-iga, pead lisama %1$s sättesse "Ignored Query Strings" leheküljel <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.

en: The date of the customer last order, as GMT.
et_EE: Kliendi viimase tellimuse kuupäev, GMT väärtusena.

en: The date the customer was created, as GMT.
et_EE: Kliendi loomise kuupäev, GMT väärtusena.

en: The product review cannot be deleted.
et_EE: Tootearvustust ei saa kustutada.

en: The comment has already been trashed.
et_EE: See kommentaar on juba prügikastis.

en: The product review does not support trashing.
et_EE: Tootearvustused ei toeta prügikasti viskamist.

en: Invalid product review ID.
et_EE: Vigane toote arvustuse ID.

en: Updating product review failed.
et_EE: Toote arvustuse uuendamine ebaõnnestus.

en: Creating product review failed.
et_EE: Toote arvustuse loomine ebaõnnestus.

en: Invalid resource ID.
et_EE: Vigane ressursi ID.

en: Could not update the attribute.
et_EE: Omaduse muutmine ei õnnestunud.

en: This resource cannot be created.
et_EE: Seda ressurssi ei saa luua.

en: There was an error calling this tool. There is no callback present.
et_EE: Selle tööriista käivitamisel esines viga. Väljakutsutavat funktsiooni pole.

en: Tool ran.
et_EE: Tööriist käivitatud.

note: translators: %d: amount of orphaned variations
en: %d orphaned variations deleted
et_EE: kustutati %d orvuks jäänud variatsiooni

en: Tool return message.
et_EE: Tööriista tagasiside teade.

en: Did the tool run successfully?
et_EE: Kas tööriist jõudis edukalt tööga valmis?

en: Tool description.
et_EE: Tööriista kirjeldus.

en: What running the tool will do.
et_EE: Mida tööriista käivitamine teeb.

en: Tool name.
et_EE: Tööriista nimi.

en: A unique identifier for the tool.
et_EE: Tööriista unikaalne identifikaator.

en: Invalid tool ID.
et_EE: Vigane tööriista ID.

en: This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
et_EE: See tööriist paigaldab kõik puuduvad WooCommerce lehed. Juba defineeritud ja paigaldatud lehti ei asendata.

en: The date the webhook was last modified, as GMT.
et_EE: Veebikonksu viimase muutmise kuupäev, GMT ajavööndis.

en: The date the webhook was created, as GMT.
et_EE: Veebikonksu loomise kuupäev, GMT ajavööndis.

en: The date the webhook delivery was logged, as GMT.
et_EE: Veebikonksu kohaletoimetamise logi sissekande kuupäev, GMT ajavööndis.

en: Security.
et_EE: Turvalisus.

en: Currency.
et_EE: Valuuta.

en: Settings.
et_EE: Sätted.

en: Theme.
et_EE: Teema.

en: Database prefix.
et_EE: Andmebaasi eesliide.

en: Database.
et_EE: Andmebaas.

en: This tool will delete all variations which have no parent.
et_EE: See tööriist kustutab kõik ilma põhitooteta variatsioonid.

en: Delete orphaned variations
et_EE: Kustuta orvuks jäänud variatsioonid

en: Orphaned variations
et_EE: Orvuks jäänud variatsioonid

en: WooCommerce pages.
et_EE: WooCommerce lehed.

en: Hide errors from visitors?
et_EE: Peida külastajate eest vead ära?

en: Geolocation enabled?
et_EE: Geograafilise asukoha määramine aktiveeritud?

en: Currency symbol.
et_EE: Valuuta sümbol.

en: SSL forced?
et_EE: SSL kohustuslik?

en: Template overrides.
et_EE: Mallide ülekirjutused.

en: Does this theme have outdated templates?
et_EE: Kas sellel teemal on aegunud malle?

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
et_EE: Kas teemas on fail woocommerce.php?

en: Does the theme declare WooCommerce support?
et_EE: Kas teema deklareerib WooCommerce tuge?

en: Is this theme a child theme?
et_EE: Kas see teema on alamteema?

en: Theme author URL.
et_EE: Teema autori URL.

en: Latest version of theme.
et_EE: Teema viimane versioon.

en: Theme version.
et_EE: Teema versioon.

en: Theme name.
et_EE: Teema nimi.

en: Database tables.
et_EE: Andmebaasi tabelid.

en: Remote GET response.
et_EE: Remote GET vastus.

en: Remote GET successful?
et_EE: Remote GET edukas?

en: Remote POST response.
et_EE: Remote POST vastus.

en: Remote POST successful?
et_EE: Remote POST edukas?

en: Is mbstring enabled?
et_EE: Kas mbstring on aktiveeritud?

en: Taxonomy terms for product/order statuses.
et_EE: Toodete/tellimuste staatuste taksonoomia terminid.

en: Site URL.
et_EE: Veebilehe URL.

en: Home URL.
et_EE: Avalehe URL.

en: Unique ID for the zone.
et_EE: Tsooni unikaalne ID.

en: Unique ID for the resource.
et_EE: Ressursi unikaalne ID.

en: Settings group ID.
et_EE: Sätete grupi ID.

en: Is GZip enabled?
et_EE: Kas GZip on aktiveeritud?

en: Is DomDocument class enabled?
et_EE: Kas DomDocument klass on aktiveeritud?

en: Is SoapClient class enabled?
et_EE: Kas SoapClient klass on aktiveeritud?

en: Is fsockopen/cURL enabled?
et_EE: Kas fsockopen/cURL on aktiveeritud?

en: Default timezone.
et_EE: Vaikimisi ajavöönd.

en: Is SUHOSIN installed?
et_EE: Kas SUHOSIN on paigaldatud?

en: WordPress language.
et_EE: WordPress'i keel.

en: Are WordPress cron jobs enabled?
et_EE: Kas WordPress'i cron tööd on aktiveeritud?

en: Is WordPress debug mode active?
et_EE: Kas WordPressi veaotsingu versioon on aktiivne?

en: WordPress memory limit.
et_EE: WordPress'i mälukasutuse limiit.

en: Is WordPress multisite?
et_EE: Kas see on multisite WordPress?

en: WordPress version.
et_EE: WordPress'i versioon.

en: Is log directory writable?
et_EE: Kas logide kaust on kirjutatav?

en: Log directory.
et_EE: Logide kaust.

en: WooCommerce version.
et_EE: WooCommerce'i versioon.

en: Environment.
et_EE: Keskkond.

en: Shipping zone order.
et_EE: Tarnetsooni järjekorranumber.

en: Shipping zone name.
et_EE: Tarnetsooni nimi.

en: Shipping zones do not support trashing.
et_EE: Tarnetsoone ei saa prügikasti visata.

en: Resource cannot be created. Check to make sure 'order' and 'name' are present.
et_EE: Ressursi loomine ei õnnestunud. Kontrolli, et 'order' ja 'name' on olemas.

en: Shipping method settings.
et_EE: Tarnemeetodi sätted.

en: Shipping method enabled status.
et_EE: Tarnemeetodi aktiveerituse olek.

en: Shipping method sort order.
et_EE: Tarnemeetodi asetus sorteerimisel.

en: Shipping method customer facing title.
et_EE: Tarnemeetodi kliendile nähtav pealkiri.

en: Shipping method instance ID.
et_EE: Tarnemeetodi instantsi ID.

en: Shipping methods do not support trashing.
et_EE: Tarnemeetodeid ei saa prügikasti visata.

en: Resource cannot be created.
et_EE: Ressurssi ei saa luua.

en: Shipping zone location type.
et_EE: Tarnetsooni asukoha tüüp.

en: Shipping zone location code.
et_EE: Tarnetsooni asukoha kood.

en: Shipping method description.
et_EE: Tarnemeetodi kirjeldus

en: Shipping method title.
et_EE: Tarnemeetodi pealkiri.

en: Method ID.
et_EE: Meetodi ID.

en: Invalid setting.
et_EE: Vigane säte.

en: Invalid setting group.
et_EE: Vigane sätete grupp.

en: IDs for settings sub groups.
et_EE: Sätte alagruppide ID-d.

en: No setting groups have been registered.
et_EE: Ühtegi sätete gruppi pole registreeritud.

en: Limit result set to products based on a maximum price.
et_EE: Piira tulemuste hulka toodete hinna ülempiiri järgi.

en: Limit result set to products based on a minimum price.
et_EE: Piira tulemuste hulka toodete hinna alampiiri järgi.

en: Limit result set to products on sale.
et_EE: Piira tulemuste hulk allahindlusega toodetele.

en: Limit result set to products in stock or out of stock.
et_EE: Piira tulemuste hulk laos olemas või laost otsas toodetele.

en: Unique ID for the instance.
et_EE: Instantsi unikaalne ID.

en: Array of options (key value pairs) for inputs such as select, multiselect, and radio buttons.
et_EE: Valikute massiiv (võtme ja väärtuse paarid) sisendväljadele, nagu näiteks rippmenüüdele, mitme valikuga rippmenüüdele ja raadionuppudele.

en: A unique identifier that can be used to link settings together.
et_EE: Unikaalne identifikaator, millega saab sätted omavahel kokku siduda.

en: ID of parent grouping.
et_EE: Ülemgrupeeringu ID.

en: Limit result set to products with a specific tax class.
et_EE: Piira tulemusi kindla maksuklassiga toodetele.

en: The date the review was created, as GMT.
et_EE: Arvustuse loomise kuupäev, GMT ajavööndis.

en: Additional help text shown to the user about the setting.
et_EE: Kasutajatele näidatav sätte lisainfo tekst.

en: The date the image was last modified, as GMT.
et_EE: Pildi viimase muutmise kuupäev, GMT väärtusena.

en: The date the image was created, as GMT.
et_EE: Pildi loomise kuupäev, GMT väärtusena.

en: The date the product was last modified, as GMT.
et_EE: Toote viimase muutmise kuupäev, GMT väärtusena.

en: The date the product was created, as GMT.
et_EE: Toote loomise kuupäev, GMT väärtusena.

en: End date of sale price, in the site's timezone.
et_EE: Soodushinna lõppkuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: Start date of sale price, as GMT.
et_EE: Soodushinna alguskuupäev, GMT väärtusena.

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
et_EE: Soodushinna alguskuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: The date the order was completed, as GMT.
et_EE: Tellimuse täitmise kuupäev, GMT väärtusena.

en: The date the order was paid, as GMT.
et_EE: Tellimuse eest tasumise kuupäev, GMT väärtusena.

en: List of variations IDs.
et_EE: Variatsioonide ID-de nimikiri.

en: Placeholder text to be displayed in text inputs.
et_EE: Tekstisisendi tüüpi väljadel kasutatav kohatäide.

en: Default value for the setting.
et_EE: Sätte vaikeväärtus.

en: Setting value.
et_EE: Sätte väärtus.

en: A unique identifier for the setting.
et_EE: Sätte unikaalne tunnus.

en: Limit result set to featured products.
et_EE: Piira tulemuste hulk esiletõstetud toodetele.

en: The content of the review.
et_EE: Arvustuse sisu.

en: Payment gateway settings.
et_EE: Maksekanali sätted.

en: Payment gateway method description.
et_EE: Maksemeetodi kirjeldus.

en: Payment gateway method title.
et_EE: Maksemeetodi pealkiri.

en: Payment gateway enabled status.
et_EE: Maksekanali aktiveerituse olek.

en: Payment gateway sort order.
et_EE: Maksekanali sorteerimisjärjestus.

en: Payment gateway description on checkout.
et_EE: Maksekanali kirjeldus kassas.

en: Payment gateway title on checkout.
et_EE: Maksekanali nimetus kassas.

en: Payment gateway ID.
et_EE: Maksekanali ID.

en: Type of setting.
et_EE: Sätte tüüp.

en: A human readable description for the setting used in interfaces.
et_EE: Inimesele loetav sätte kirjeldus kasutajaliidestes.

en: Number of days until access to downloadable files expires.
et_EE: Päevade arv, mille jooksul ligipääs allalaetavatele failidele aegub.

en: Number of times downloadable files can be downloaded after purchase.
et_EE: Kordade arv, kui palju saab allalaetavaid faile peale ostu alla laadida.

en: A human readable label for the setting used in interfaces.
et_EE: Inimesele loetav sätte nimetus kasutajaliidestes.

en: The date the customer was last modified, as GMT.
et_EE: Kliendi muutmise viimane kuupäev, GMT väärtusena.

en: The date the order refund was created, as GMT.
et_EE: Tellimuse tagasimakse loomise kuupäev, GMT väärtusena.

en: The date the order was last modified, as GMT.
et_EE: Tellimuse viimase muutmise kuupäev, GMT väärtusena.

en: The date the order was created, as GMT.
et_EE: Tellimuse loomise kuupäev, GMT väärtusena.

en: The date when download access expires, as GMT.
et_EE: Allalaadimise ligipääsu aegumiskuupäev, GMT väärtusena.

en: Meta data.
et_EE: Meta andmed.

en: User ID of user who created the refund.
et_EE: Tagasimakse loonud kasutaja ID.

en: Is the customer a paying customer?
et_EE: Kas klient on millegi eest maksnud?

en: Version of WooCommerce which last updated the order.
et_EE: Tellimust viimati uuendanud WooCommerce'i versioon.

en: The date the order note was created, as GMT.
et_EE: Tellimuse märkme loomise kuupäev, GMT ajavööndis.

en: How many times the coupon can be used in total.
et_EE: Kui mitu korda seda kupongi kasutada saab.

en: If true and if the free shipping method requires a coupon, this coupon will enable free shipping.
et_EE: Kui tõene ja tasuta tarne meetod vajab kupongi, aktiveerib see kupong tasuta tarne.

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
et_EE: Nimekiri kasutajate ID-dest (või külaliste e-posti aadressidest), kes on seda kupongi kasutanud.

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
et_EE: Kui tõene, ei kehti see kupong soodushinnaga toodetele.

en: If true, the note will be shown to customers and they will be notified. If false, the note will be for admin reference only.
et_EE: Kui tõene, on see märge klientidele nähtav ja neile saadetakse teavitus. Kui väär, on see märge vaid halduri jaoks.

en: When true, the payment gateway API is used to generate the refund.
et_EE: Kui tõene, kasutatakse tagasimakse loomiseks maksemeetodite API-t.

en: Limit result to customers or internal notes.
et_EE: Piira tulemust klientidele või sisemistele märgetele.

en: The date the coupon expires, as GMT.
et_EE: Kupongi aegumiskuupäev, GMT väärtusena.

en: The date the coupon expires, in the site's timezone.
et_EE: Kupongi aegumiskuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: The date the coupon was created, as GMT.
et_EE: Kupongi loomise kuupäev, GMT väärtusena.

en: The date the coupon was last modified, as GMT.
et_EE: Kupongi viimase loomise kuupäev, GMT väärtusena.

note: translators: %s: amount of errors
en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
et_EE[0]: Puudub OAuth parameeter %s
et_EE[1]: Puuduvad OAuth parameetrid %s

en: From %1$s to %2$s
et_EE: Alates %1$s kuni %2$s

en: If true, the coupon can only be used individually. Other applied coupons will be removed from the cart.
et_EE: Kui väärtus on tõene, saab seda kupongi kasutada ainult üksinda. Teised kupongid eemaldatakse ostukorvist.

en: The amount of discount. Should always be numeric, even if setting a percentage.
et_EE: Allahindluse väärtus. Peab alati olema number, isegi kui määratakse protsenti.

en: — No change —
et_EE: — Muutmata —

en: Learn how to update
et_EE: Õpi uuendama

en: Outdated templates
et_EE: Aegunud mallid

en: Set to regular price decreased by (fixed amount or %):
et_EE: Määra hinnaks tavahinnast odavam selle väärtuse võrra (fikseeritud summa või %):

en: Decrease existing sale price by (fixed amount or %):
et_EE: Vähenda olemasolevat soodushinda selle väärtuse võrra (fikseeritud summa või %):

en: Increase existing sale price by (fixed amount or %):
et_EE: Tõsta olemasolevat soodushinda selle väärtuse võrra (fikseeritud summa või %):

note: Translators: %1$s: Template name, %2$s: Template version, %3$s: Core version.
en: %1$s version %2$s is out of date. The core version is %3$s
et_EE: %1$s versioon %2$s on aegunud. Tuumiku versioon on %3$s

note: Translators: %s: docs link.
en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
et_EE: Lehe nähtavus peaks olema <a href="%s" target="_blank">avalik</a>

note: Translators: %s: page name.
en: Edit %s page
et_EE: Muuda %s lehte

en: Error messages should not be shown to visitors.
et_EE: Külalistele ei tohiks veateateid näidata.

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
et_EE: Veateated võivad sisaldada sinu poe keskkonna kohta sensitiivset infot. Nad tuleks ebausaldusväärsete külaliste eest ära peita.

en: Hide errors from visitors
et_EE: Peida vead külastajate eest ära

note: Translators: %s: docs link.
en: Your store is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
et_EE: Sinu pood ei kasuta HTTPS-i. <a href="%s" target="_blank">Lisainfo HTTPS-i ja SSL sertifikaatide kohta</a>.

en: Is the connection to your store secure?
et_EE: Kas sinu pood kasutab turvalist ühendust?

en: Secure connection (HTTPS)
et_EE: Turvaline ühendus (HTTPS)

en: Security
et_EE: Turvalisus

en: Taxonomies: Product types
et_EE: Taksonoomiad: tootetüübid

note: Translators: %1$s: Database prefix, %2$s: Docs link.
en: How to update your database table prefix
et_EE: Kuidas muuta andmebaasi tabelite eesliidet

note: Translators: %1$s: Database prefix, %2$s: Docs link.
en: %1$s - We recommend using a prefix with less than 20 characters. See: %2$s
et_EE: %1$s - soovitame kasutada vähem kui 20 tähemärgiga eesliidet. Lisainfo: %2$s

en: Database prefix
et_EE: Andmebaasi eesliide

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
et_EE: Kas oled kindel, et soovid andmebaasist kõik logid kustutada?

en: Flush all logs
et_EE: Tühjenda kõik logid

en: Delete log
et_EE: Kustuta logi

en: Legacy API v3 (deprecated)
et_EE: Legacy API v3 (aegunud)

en: REST API version used in the webhook deliveries.
et_EE: Veebikonksude kohaletoimetamisel kasutatav REST API versioon.

note: translators: %d: rest api version number
en: WP REST API Integration v%d
et_EE: WP REST API integratsioon v%d

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
et_EE: %1$s / %2$s

en: Search for a user&hellip;
et_EE: Otsi kasutajat&hellip;

en: Zone regions
et_EE: Tsooni regioonid

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
et_EE: Kas oled kindel, et soovid selle tsooni ära kustutada? Seda tegevust ei saa tagasi võtta.

en: Enable debug mode
et_EE: Aktiveeri veaotsingu režiim

en: Debug mode
et_EE: Veaotsingu režiim

en: Shipping zones
et_EE: Tarnetsoonid

en: When product stock reaches this amount you will be notified via email.
et_EE: Kui toote laoseis jõuab selle koguseni, teavitatakse sind sellest e-kirja teel.

en: Never show quantity remaining in stock
et_EE: Ära kunagi näita lao jääki

en: Only show quantity remaining in stock when low e.g. "Only 2 left in stock"
et_EE: Näita lao jääki vaid siis, kui ta on madal, nt "Ainult 2 veel lattu jäänud"

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
et_EE: Näita alati laoseisu, nt "12 laos"

en: This controls how stock quantities are displayed on the frontend.
et_EE: See määrab laoseisu koguste kuvamise klientidele.

en: When product stock reaches this amount the stock status will change to "out of stock" and you will be notified via email. This setting does not affect existing "in stock" products.
et_EE: Kui toote laojääk jõuab selle koguseni, muutub tema laoseis "laost otsas" olekusse ning sulle saadetakse e-kirjaga teavitus. See säte ei mõjuta olemasolevaid "laos olemas" olekus tooteid.

note: translators: %s: default color
en: The main body text color. Default %s.
et_EE: Peamise sisu tekstivärv. Vaikimisi %s.

note: translators: %s: default color
en: The main body background color. Default %s.
et_EE: Peamise sisu taustavärv. Vaikimisi %s.

note: translators: %s: default color
en: The background color for WooCommerce email templates. Default %s.
et_EE: WooCommerce e-kirjade mallide taustavärv. Vaikimisi %s.

note: translators: %s: default color
en: The base color for WooCommerce email templates. Default %s.
et_EE: WooCommerce e-kirjade mallide põhitoon. Vaikimisi %s.

note: Translators: %s Page contents.
en: Page contents: [%s]
et_EE: Lehekülje sisu: [%s]

en: Choose a product to view stats
et_EE: Vali toode, mille statistikat vaadata

en: Choose a category to view stats
et_EE: Vali kategooria, mille statistikat vaadata

note: translators: 1: total items sold 2: category name
en: %1$s sales in %2$s
et_EE: Kategoorias %2$s müüdi %1$s toodet

note: translators: 1: total refunds 2: total refunded orders 3: refunded items
en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
et_EE[0]: %1$s tagasi makstud %2$d tellimuse eest (%3$d toodet)
et_EE[1]: %1$s tagasi makstud %2$d tellimuse eest (%3$d toodet)

note: translators: WooCommerce dimension unit
en: Dimensions (%s)
et_EE: Mõõtmed (%s)

en: Add file
et_EE: Lisa fail

en: Enter an optional description for this variation.
et_EE: Soovi korral sisesta selle variatsiooni kirjeldus.

en: Length x width x height in decimal form
et_EE: Pikkus x laius x kõrgus kümnendsüsteemis

note: translators: %s: Weight unit translators: %s: weight unit translators: %s: weight
en: Weight (%s)
et_EE: Kaal (%s)

note: translators: %s: currency symbol
en: Sale price (%s)
et_EE: Soodushind (%s)

note: translators: %s: currency symbol
en: Regular price (%s)
et_EE: Tavahind (%s)

en: This lets you choose which products are part of this group.
et_EE: Sellega saad valida, millised tooted kuuluvad sellesse gruppi.

en: Grouped products
et_EE: Grupeeritud tooted

note: translators: 1: refund id 2: refund date
en: Refund #%1$s - %2$s
et_EE: Tagasimakse #%1$s - %2$s

note: translators: refund amount
en: Refund %s manually
et_EE: Maksa käsitsi tagasi %s

note: translators: refund amount, gateway name
en: Refund %1$s via %2$s
et_EE: Tagasimakse %1$s %2$s kaudu

note: translators: %s: attribute label
en: Any %s&hellip;
et_EE: Suvaline %s&hellip;

note: translators: WooCommerce attribute label
en: No default %s&hellip;
et_EE: Vaikeväärtust pole %s&hellip;

en: Coupon(s)
et_EE: Kupong(id)

note: translators: %s: variation id
en: %s (No longer exists)
et_EE: %s (Pole enam)

en: Note type
et_EE: Märkuse tüüp

en: Copy billing address
et_EE: Kopeeri arvelduse aadress

en: Address:
et_EE: Aadress:

en: View other orders &rarr;
et_EE: Vaata teisi tellimusi &rarr;

en: Customer payment page &rarr;
et_EE: Kliendi maksmise leht &rarr;

note: translators: %s: IP address
en: Customer IP: %s
et_EE: Kliendi IP: %s

note: translators: 1: order type 2: order number
en: %1$s #%2$s details
et_EE: %1$s #%2$s andmed

en: Apply to all qualifying items in cart
et_EE: Rakenda kõikidele ostukorvis olevatele nõuetele vastavatele toodetele.

en: Unlimited usage
et_EE: Piiramatu kasutus

note: translators: %s: tax rates count
en: Import complete - imported %s tax rates.
et_EE: Import valmis - imporditi %s maksumäära.

en: Tool does not exist.
et_EE: Seda tööriista pole.

note: translators: %s: URL
en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
et_EE: Ohutud ja turvalised maksed krediitkaardi või kliendi PayPal konto kaudu. <a href="%s" target="_blank">Uuri lähemalt</a>.

en: Address line 2
et_EE: Aadressirida 2

en: Address line 1
et_EE: Aadressirida 1

note: translators: %s: URL to read more about the shop page.
en: This is the WooCommerce shop page. The shop page is a special archive that lists your products. <a href="%s">You can read more about this here</a>.
et_EE: See on WooCommerce'i poe leht. Poe leht on eriline arhiiv, mis näitab sinu tooteid. <a href="%s">Lisainfot leiad siit</a>.

en: All sources
et_EE: Kõik allikad

en: Filter by source
et_EE: Filtreeri allika järgi

en: Source
et_EE: Allikas

en: Message
et_EE: Sõnum

en: Level
et_EE: Tase

en: All levels
et_EE: Kõik tasemed

en: Filter by level
et_EE: Filtreeri taseme järgi

en: Debug
et_EE: Silumine

en: Notice
et_EE: Märkus

en: Warning
et_EE: Hoiatus

en: Critical
et_EE: Kriitiline

en: Alert
et_EE: Häire

en: Emergency
et_EE: Hädaolukord

en: Timestamp
et_EE: Ajatempel

en: System status
et_EE: Süsteemi olek

note: translators: %s: net sales
en: %s net sales this month
et_EE: %s netomüüki sellel kuul

note: translators: %s: rating
en: %s out of 5
et_EE: %s / 5

note: translators: %s: review author
en: reviewed by %s
et_EE: arvustajaks oli %s

en: (Public)
et_EE: (avalik)

en: Enable archives?
et_EE: Aktiveeri arhiivid?

note: translators: 1: last access date 2: last access time translators: %1$s: note date %2$s: note time translators: 1 - Product review date, 2: Product review time.
en: %1$s at %2$s
et_EE: %1$s kell %2$s

en: Shipping is disabled.
et_EE: Tarne on välja lülitatud.

en: An invalid setting value was passed.
et_EE: Edastati vigane sätte väärtus.

en: Invalid product tax status.
et_EE: Vigane toote maksustaatus.

en: Invalid or duplicated SKU.
et_EE: Vigane või duplikaat tootekood.

en: Invalid catalog visibility option.
et_EE: Vigane kataloogis nähtavuse valik.

en: Invalid currency code
et_EE: Vigane valuutakood

en: Invalid parent ID
et_EE: Vigane ülema ID

note: translators: %s: Class method name. translators: %s: Method name
en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
et_EE: Meetod '%s' on implementeerimata. See tuleb alamklassis üle kirjutada.

en: To manipulate product variations you should use the /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; endpoint.
et_EE: Toote variatsioonide manipuleerimiseks peaksid kasutama /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; otspunkti.

en: Ireland
et_EE: Iirimaa

en: Limit result set to specific IDs.
et_EE: Piira tulemuste hulka kindlatele ID-dele.

en: The order ID.
et_EE: Tellimuse ID.

en: Email of the reviewer.
et_EE: Arvustaja e-post.

en: Name of the reviewer.
et_EE: Arvustaja nimi.

en: Review content.
et_EE: Arvustuse sisu.

en: Name for the resource.
et_EE: Ressursi nimi.

en: Unique identifier for the variation.
et_EE: Variatsiooni unikaalne identifikaator.

en: Unique identifier for the variable product.
et_EE: Varieeruva toote unikaalne identifikaator.

en: Unique identifier for the webhook.
et_EE: Veebikonksu unikaalne identifikaator.

en: Order note content.
et_EE: Kliendi märkuse sisu.

en: New user password.
et_EE: Uus kasutaja salasõna.

en: New user username.
et_EE: Uus kasutaja kasutajanimi.

en: New user email address.
et_EE: Uus kasutaja e-posti aadress.

en: Webhook delivery URL.
et_EE: Veebikonksu sihtkoha URL.

en: ID to reassign posts to.
et_EE: ID, mille külge postitused ümber seostada.

en: Unique identifier for the attribute of the terms.
et_EE: Terminite atribuudi unikaalne identifikaator.

en: Unique slug for the resource.
et_EE: Ressursi unikaalne püsiviite tüvi.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
et_EE: Kindlusta, et tulemustest jäetakse välja teatud ID-d.

note: translators: %s: attachment id translators: %s: attachment ID translators: %s: image ID
en: #%s is an invalid image ID.
et_EE: #%s on vigane pildi ID.

en: Extensions
et_EE: Laiendused

en: Installed
et_EE: Paigaldatud

en: WooCommerce extensions
et_EE: WooCommerce laiendused

note: Translators: %s Docs URL.
en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
et_EE: Sunni kassa lehtedel kasutama SSL (HTTPS) ühendust (<a href="%s" target="_blank">vajab SSL sertifikaati</a>).

en: If the variation is visible.
et_EE: Kas variatsioon on nähtav.

en: No shipping methods offered to this zone.
et_EE: Selles tsoonis ei pakuta ühtegi tarnemeetodit.

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
et_EE: Vali tarnemeetod, mida soovid lisada. Loetelus on vaid tsoone toetavad tarnemeetodid.

note: translators: %s: error message
en: Error: %s.
et_EE: Viga: %s.

en: Everywhere
et_EE: Kõikjal

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
et_EE: Sihtpunktid lisatakse lehe aadressi otsa tegelemaks konto lehtedel tehtavate tegevustega. Nad peavad olema unikaalsed ning nende tühjaks jätmine lülitab selle lõpp-punkti välja.

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
et_EE: Lülita sisse tarne veaotsingu režiim, et näidata kattuvaid tarnetsoone ja jätta vahele tarnehindade arvutuse vahemälu.

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
et_EE: Kasuta <code>[qty]</code> toodete arvu jaoks, <br/><code>[cost]</code> toodete kogusumma jaoks ning <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> protsendipõhiste tasude jaoks.

en: North Korean won
et_EE: Põhja-Korea vonn

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
et_EE: "Minu konto &rarr; Allalaadimised" lehe sihtpunkt.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
et_EE: "Minu konto &rarr; Tellimused" lehe otspunkt.

en: No downloads available yet.
et_EE: Ühtegi allalaaditavat faili pole veel saadaval.

en: Password reset email has been sent.
et_EE: Salasõna lähtestamise e-kiri saadeti teele.

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
et_EE: Sinu kasutajakonto e-posti aadressile saadeti kiri salasõna lähtestamiseks, kuid selle saabumine võib mitu minutit aega võtta. Palun oota vähemalt 10 minutit enne lähtestuse uuesti proovimist.

note: translators: 1: order number 2: order date 3: order status
en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
et_EE: Tellimus #%1$s esitati kuupäeval %2$s ja on hetkel %3$s.

en: Previous
et_EE: Eelnevad

en: Next
et_EE: Järgmised

en: No order has been made yet.
et_EE: Ühtegi tellimust pole veel tehtud.

en: No saved methods found.
et_EE: Ühtegi meetodit pole salvestatud.

en: Tajikistani somoni
et_EE: Tadžikistani somoni

en: Turkmenistan manat
et_EE: Türkmenistani manat

en: Tunisian dinar
et_EE: Tuneesia denaar

en: Tongan pa&#x2bb;anga
et_EE: Tonga pa&#x2bb;anga

en: Trinidad and Tobago dollar
et_EE: Trinidadi ja Tobago dollar

en: New Taiwan dollar
et_EE: Uus Taiwani dollar

en: Tanzanian shilling
et_EE: Tansaania šilling

en: Ugandan shilling
et_EE: Uganda šilling

en: Uruguayan peso
et_EE: Uruguai peeso

en: Uzbekistani som
et_EE: Usbekistani som

en: Venezuelan bol&iacute;var
et_EE: Venetsueela bol&iacute;var

en: Vietnamese &#x111;&#x1ed3;ng
et_EE: Vietnami &#x111;&#x1ed3;ng

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
et_EE: Samoa t&#x101;l&#x101;

en: Central African CFA franc
et_EE: Kesk-Aafrika CFA frank

en: East Caribbean dollar
et_EE: Ida-Kariibi dollar

en: West African CFA franc
et_EE: Lääne-Aafrika CFA frank

en: CFP franc
et_EE: CFP frank

en: Yemeni rial
et_EE: Jeemeni riaal

en: Zambian kwacha
et_EE: Sambia kvatša

note: translators: %s: image URL
en: Invalid URL %s.
et_EE: URL %s on vigane.

note: translators: %s: image URL
en: Error getting remote image %s.
et_EE: Viga mujal asuva pildi %s tõmbamisel.

en: Solomon Islands dollar
et_EE: Saalomoni Saarte dollar

en: Seychellois rupee
et_EE: Seišellide ruupia

en: Sudanese pound
et_EE: Sudaani nael

en: Saint Helena pound
et_EE: Saint Helena nael

en: Sierra Leonean leone
et_EE: Sierra Leone leone

en: Somali shilling
et_EE: Somaali šilling

en: Surinamese dollar
et_EE: Surinami dollar

en: South Sudanese pound
et_EE: Lõuna-Sudaani nael

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe dobra
et_EE: Sao Tome ja Principe dobra

en: Syrian pound
et_EE: Süüria nael

en: Swazi lilangeni
et_EE: Svaasi lilangeni

note: translators: 1: param 2: type
en: %1$s is not of type %2$s
et_EE: %1$s ei ole %2$s tüüpi

note: translators: %s: product count translators: %s number of products.
en: %s product | %s products
et_EE[0]: %s toode
et_EE[1]: %s toodet

en: Nepalese rupee
et_EE: Nepaali ruupia

en: Omani rial
et_EE: Omaani riaal

en: Panamanian balboa
et_EE: Panama balboa

en: Papua New Guinean kina
et_EE: Paapua Uus-Guinea kina

en: Polish z&#x142;oty
et_EE: Poola zlott

en: Transnistrian ruble
et_EE: Transnistria rubla

en: Paraguayan guaran&iacute;
et_EE: Paraguay guarani

en: Qatari riyal
et_EE: Qatari riaal

en: Serbian dinar
et_EE: Serbia denaar

en: Rwandan franc
et_EE: Ruanda frank

en: Mozambican metical
et_EE: Mosambiigi metikal

en: Namibian dollar
et_EE: Namiibia dollar

en: Nicaraguan c&oacute;rdoba
et_EE: Nicaragua kordoba

en: Kuwaiti dinar
et_EE: Kuveidi denaar

en: Cayman Islands dollar
et_EE: Kaimanisaarte dollar

en: Kazakhstani tenge
et_EE: Kasahstani tenge

en: Lebanese pound
et_EE: Liibanoni nael

en: Sri Lankan rupee
et_EE: Sri Lanka ruupia

en: Liberian dollar
et_EE: Libeeria dollar

en: Libyan dinar
et_EE: Liibüa denaar

en: Moroccan dirham
et_EE: Maroko dirham

en: Moldovan leu
et_EE: Moldova leu

en: Malagasy ariary
et_EE: Madagaskari ariari

en: Macedonian denar
et_EE: Makedoonia denaar

en: Burmese kyat
et_EE: Birma kjatt

en: Mongolian t&ouml;gr&ouml;g
et_EE: Mongoolia t&ouml;gr&ouml;g

en: Macanese pataca
et_EE: Macau pataaka

en: Mauritanian ouguiya
et_EE: Mauritaania ouguija

en: Mauritian rupee
et_EE: Mauriitia ruupia

en: Maldivian rufiyaa
et_EE: Maldiivi ruupia

en: Malawian kwacha
et_EE: Malawi kvatša

en: Haitian gourde
et_EE: Haiti gurd

en: Israeli new shekel
et_EE: Iisraeli uus seekel

en: Manx pound
et_EE: Manx nael

en: Iraqi dinar
et_EE: Iraagi denaar

en: Iranian rial
et_EE: Iraani riaal

en: Icelandic kr&oacute;na
et_EE: Islandi kroon

en: Jersey pound
et_EE: Jersey nael

en: Jamaican dollar
et_EE: Jamaica dollar

en: Jordanian dinar
et_EE: Jordaania denaar

en: Kyrgyzstani som
et_EE: Kõrgõstani som

en: Cambodian riel
et_EE: Kambodža riaal

en: Comorian franc
et_EE: Komooride frank

en: Georgian lari
et_EE: Gruusia lari

en: Guernsey pound
et_EE: Guernsey nael

en: Ghana cedi
et_EE: Ghana sedi

en: Gibraltar pound
et_EE: Gibraltari nael

en: Gambian dalasi
et_EE: Gambia dalasi

en: Guinean franc
et_EE: Guinea frank

en: Guatemalan quetzal
et_EE: Guatemala ketsaal

en: Guyanese dollar
et_EE: Guyana dollar

en: Honduran lempira
et_EE: Hondurase lempira

en: Costa Rican col&oacute;n
et_EE: Costa Rica colon

en: Cuban convertible peso
et_EE: Kuuba peeso

en: Cuban peso
et_EE: Kuuba peeso

en: Cape Verdean escudo
et_EE: Cabo Verde eskuudo

en: Djiboutian franc
et_EE: Djibouti frank

en: Algerian dinar
et_EE: Alžeeria denaar

en: Eritrean nakfa
et_EE: Eritrea nakfa

en: Ethiopian birr
et_EE: Etioopia birr

en: Fijian dollar
et_EE: Fidži dollar

en: Falkland Islands pound
et_EE: Falklandi Saarte nael

en: Congolese franc
et_EE: Kongo frank

en: Bahraini dinar
et_EE: Bahreini denaar

en: Burundian franc
et_EE: Burundi frank

en: Bermudian dollar
et_EE: Bermuda dollar

en: Bolivian boliviano
et_EE: Boliivia boliviano

en: Bahamian dollar
et_EE: Bahama dollar

en: Bhutanese ngultrum
et_EE: Bhutani ngultrum

en: Belarusian ruble
et_EE: Valgevene rubla

en: Optional cost for local pickup.
et_EE: Soovi korral teenustasu ise järele tulemisel.

en: Current page of the collection.
et_EE: Kogumi praegune lehekülg.

en: Maximum number of items to be returned in result set.
et_EE: Tulemuste hulgas olevate elementide maksimaalne arv.

en: Limit results to those matching a string.
et_EE: Piira tulemusi fraasile vastavuse järgi.

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
et_EE: Päringu tegemisel kehtiv skoop; määrab vastuses sisalduvad väljad.

[ctx: Check payment method]
en: Awaiting check payment
et_EE: Ootab tšekiga maksmist

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
et_EE: Laseb võtta tarne eest fikseeritud tasu.

en: A minimum order amount
et_EE: Minimaalne tellimuse väärtus

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
et_EE: Peale välja lülitamist ei ole see aegunud meetod enam saadaval.

en: The date you provided is invalid.
et_EE: Sisestatud kuupäev on vigane.

en: Dashboard
et_EE: Töölaud

en: File
et_EE: Fail

en: Expires
et_EE: Aegub

en: Afghan afghani
et_EE: Afganistani afgaani

en: Albanian lek
et_EE: Albaania lek

en: Armenian dram
et_EE: Armeenia dram

en: Netherlands Antillean guilder
et_EE: Hollandi Antillide guilder

en: Angolan kwanza
et_EE: Angola kwanza

en: Aruban florin
et_EE: Aruba floriin

en: Azerbaijani manat
et_EE: Aserbaidžaani manat

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
et_EE: Bosnia ja Hertsegoviina konverteeritav mark

en: Barbadian dollar
et_EE: Barbadose dollar

en: eCheck
et_EE: e-tšekk

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
et_EE: Luba klientidel endil tellimusele järgi tulla. Vaikimisi kehtivad sellisel juhul poe baasmaksud, sõltumata kliendi aadressist.

note: translators: %d: interval
en: Every %d minutes
et_EE: Iga %d minuti tagant

en: Make default
et_EE: Määra vaikimisi kasutatavaks

en: Local pickup (legacy)
et_EE: Tulen ise järele (aegunud)

en: Local delivery (legacy)
et_EE: Kohalik kättetoomine (aegunud)

en: International flat rate (legacy)
et_EE: Rahvusvaheline fikseeritud tasu (aegunud)

en: Free shipping (legacy)
et_EE: Tasuta transport (aegunud)

en: Flat rate (legacy)
et_EE: Fikseeritud tasu (aegunud)

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
et_EE: Tasuta tarne on eriline meetod, mis võib rakenduda kupongide kasutamisel või minimaalse ostusumma ületamisel.

note: translators: %s: Admin shipping settings URL
en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
et_EE: See meetod on aegunud alates versioonist 2.6.0 ning tulevikus ta eemaldatakse - soovitame ta välja lülitada ning asendada uue meetodiga oma <a href="%s">tarnetsoonides</a>.

en: Go to shop
et_EE: Mine poodi

en: Return to shop
et_EE: Tagasi poodi

en: Undo?
et_EE: Võta tagasi?

en: Payment method deleted.
et_EE: Maksemeetod kustutatud.

en: This payment method was successfully set as your default.
et_EE: See maksemeetod määrati sinu vaikimisi valikuks.

en: List of sales reports.
et_EE: Müügiraportite nimekiri.

en: List of top sellers products.
et_EE: Enimmüünud toodete nimekiri.

en: An alphanumeric identifier for the resource.
et_EE: Ressursi tähtnumbriline identifikaator.

en: A human-readable description of the resource.
et_EE: Ressursi inimesele loetav kirjeldus.

en: Taxes do not support trashing.
et_EE: Maksumäärad ei toeta prügikasti funktsionaalsust.

en: Tax class name.
et_EE: Maksuklassi nimi.

en: Country ISO 3166 code.
et_EE: Riigi ISO 3166 kood.

en: State code.
et_EE: Osariigi/maakonna kood.

en: Tax rate.
et_EE: Maksumäär.

en: Tax rate name.
et_EE: Maksumäära nimi.

en: Tax priority.
et_EE: Maksu prioriteet.

en: Sort by tax class.
et_EE: Sorteeri maksuklassi järgi.

en: The delivery duration, in seconds.
et_EE: Kohaletoimetamise kestus, sekundites.

en: Request headers.
et_EE: Päringu päised.

en: Request body.
et_EE: Päringu sisuosa.

en: The HTTP response code from the receiving server.
et_EE: Saaja serveri poolt saadetud HTTP vastusekood.

en: Webhook topic is required and must be valid.
et_EE: Veebikonksu pealkiri on nõutav ja peab olema korrektne.

en: Webhook topic must be valid.
et_EE: Veebikonksu pealkiri peab olema korrektne.

en: A friendly name for the webhook.
et_EE: Inimsõbralik veebikonksu nimi.

en: Webhook status.
et_EE: Veebikonksu olek.

en: Webhook topic.
et_EE: Veebikonksu pealkiri.

en: Webhook resource.
et_EE: Veebikonksu ressurss.

en: Webhook event.
et_EE: Veebikonksu sündmus.

en: WooCommerce action names associated with the webhook.
et_EE: Veebikonksuga seotud WooCommerce-i tegevuste nimed.

en: The date the webhook was created, in the site's timezone.
et_EE: Veebikonksu loomise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: The date the webhook was last modified, in the site's timezone.
et_EE: Veebikonksu viimase muutmise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: Limit result set to webhooks assigned a specific status.
et_EE: Piira tulemusi kindlas olekus veebikonksudele.

en: Please enter an address to continue.
et_EE: Jätkamiseks sisesta palun aadress.

note: translators: %s: attribute name
en: No &quot;%s&quot; found
et_EE: Ühtegi &quot;%s&quot; ei leitud

en: Insert into product
et_EE: Sisesta tootesse.

en: Uploaded to this product
et_EE: Selle pildi külge üles laetud.

en: Filter products
et_EE: Filtreeri tooteid

en: Products navigation
et_EE: Toodete navigatsioon

en: Products list
et_EE: Toodete nimekiri

en: Filter orders
et_EE: Filtreeri tellimusi

en: Orders navigation
et_EE: Tellimuste navigatsioon

en: Orders list
et_EE: Tellimuste nimekiri

en: Filter coupons
et_EE: Filtreeri kuponge

en: Coupons navigation
et_EE: Kupongide navigatsioon

en: Coupons list
et_EE: Kupongide nimekiri

note: translators: %s: page
en: Orders (page %d)
et_EE: Tellimused (leht %d)

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
et_EE[0]: %s ja %d muu regioon
et_EE[1]: %s ja %d muud regiooni

en: Order on-hold
et_EE: Tellimus on ootel

en: Zone
et_EE: Tsoon

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://.
et_EE: Veebikonksu sihtkoha URL peab olema korrektne URL, mis algab sümbolitega http:// või https://.

en: The URL where the webhook payload is delivered.
et_EE: URL, kuhu veebikonksu sisu saadetakse.

en: Indicates the order that will appear in queries.
et_EE: Näitab päringutes kasutatavat järjekorda.

en: Whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
et_EE: Kas see maksumäär mõjub ka tarnele või mitte.

en: Whether or not this is a compound rate.
et_EE: Kas see on liitmaksumäär.

en: A friendly summary of the response including the HTTP response code, message, and body.
et_EE: Ülevaatlik kokkuvõte vastusest - sisaldab HTTP vastuskoodi, sõnumit ja sisuosa.

en: The URL where the webhook was delivered.
et_EE: URL, kuhu veebikonks saadeti.

en: The HTTP response message from the receiving server.
et_EE: HTTP vastuse sõnum vastuvõtvalt serverilt.

en: Array of the response headers from the receiving server.
et_EE: Vastuse päiste massiiv vastuvõtvalt serverilt.

en: The response body from the receiving server.
et_EE: Vastuse sisuosa vastuvõtvalt serverilt.

en: The date the webhook delivery was logged, in the site's timezone.
et_EE: Veebikonksu kohaletoimetamise logi sissekande kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
et_EE: Ühtegi tarnemeetodit ei ole valitud. Palun kontrolli oma aadressi või võta meiega abi saamiseks ühendust.

note: translators: 1: plugin name, 2: URL to WP plugin page.
en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
et_EE: %1$s paigaldati edukalt, kuid tema aktiveerimine ei õnnestunud. <a href="%2$s">Palun aktiveeri see käsitsi, vajutades siia.</a>

en: Return to emails
et_EE: Tagasi e-kirjade juurde

note: translators: 1: plugin name, 2: error message, 3: URL to install plugin manually. translators: 1: theme slug, 2: error message, 3: URL to install theme
en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
et_EE: %1$s paigaldus ei õnnestunud (%2$s). <a href="%3$s">Palun paigalda see käsitsi, vajutades siia.</a>

en: Invalid webhook ID.
et_EE: Vigane veebikonksu ID.

en: Postcode / ZIP.
et_EE: Postiindeks / sihtnumber.

en: Secret key used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to a MD5 hash from the current user's ID|username if not provided.
et_EE: Salavõti, mida kasutatakse veebikonksu räsi genereerimiseks ning antakse päringu päises kaasa. Kui seda eraldi ei anta, on see vaikimisi käesoleva kasutaja ID|kasutajanime MD5 räsi.

note: translators: %s: dimension unit
en: Variation height (%s).
et_EE: Variatsiooni kõrgus (%s).

note: translators: %s: dimension unit
en: Variation width (%s).
et_EE: Variatsiooni laius (%s).

note: translators: %s: dimension unit
en: Variation length (%s).
et_EE: Variatsiooni pikkus (%s).

en: Variation dimensions.
et_EE: Variatsiooni mõõtmed.

note: translators: %s: weight unit
en: Variation weight (%s).
et_EE: Variatsiooni kaal (%s).

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
et_EE: Määrab, kas variatsiooni näidatakse veebipoes kui "laos" või "laost otsas".

en: Stock management at variation level.
et_EE: Laohaldus variatsiooni tasemel.

en: If the variation is downloadable.
et_EE: Kas variatsioon on alla laaditav.

en: If the variation is virtual.
et_EE: Kas variatsioon on virtuaalne.

en: Shows if the variation can be bought.
et_EE: Näitab, kas variatsioon on ostetav.

en: Shows if the variation is on sale.
et_EE: Näitab, kas variatsioon on müügil soodushinnaga.

en: Variation sale price.
et_EE: Variatsiooni soodushind.

en: Variation regular price.
et_EE: Variatsiooni tavahind.

en: Current variation price.
et_EE: Praegune variatsiooni hind.

en: Variation URL.
et_EE: Variatsiooni URL.

en: Selected attribute term name.
et_EE: Valitud omaduse väärtuse nimetus.

en: Image data.
et_EE: Pildi andmed.

en: Attribute ID.
et_EE: Omaduse ID.

en: Refund total.
et_EE: Tagasimakse summa.

en: Refund reason.
et_EE: Tagasimakse põhjus.

en: Refund ID.
et_EE: Tagasimakse ID.

en: Menu order, used to custom sort the resource.
et_EE: Menüü järjekord, kasutatakse ressursi käsitsi sorteerimiseks.

en: Parent order ID.
et_EE: Ülemtellimuse ID.

en: Order status.
et_EE: Tellimuse olek.

en: Currency the order was created with, in ISO format.
et_EE: ISO formaadis valuuta, millega tellimus loodi.

en: The date the order was created, in the site's timezone.
et_EE: Tellimuse loomise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: The date the order was last modified, in the site's timezone.
et_EE: Tellimuse viimase muutmise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: User ID who owns the order. 0 for guests.
et_EE: Tellimuse omaniku kasutaja ID. Külaliste jaoks 0.

en: Total discount amount for the order.
et_EE: Tellimuse allahindluste kogusumma.

en: Total shipping amount for the order.
et_EE: Tellimuse tarne kogusumma.

en: Total shipping tax amount for the order.
et_EE: Tellimuse tarne maksude kogusumma.

en: Grand total.
et_EE: Kõik kokku.

en: Sum of all taxes.
et_EE: Kõikide maksude kogusumma.

en: Billing address.
et_EE: Arve aadress.

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
et_EE: Riigi kood ISO 3166-1 alpha-2 formaadis.

en: Shipping address.
et_EE: Tarne aadress.

en: Payment method ID.
et_EE: Maksemeetodi ID.

en: Payment method title.
et_EE: Maksemeetodi nimetus.

en: Define if the order is paid. It will set the status to processing and reduce stock items.
et_EE: Määra tellimus makstuks. See muudab staatuse töötlusse ning vähendab laoseise.

en: Unique transaction ID.
et_EE: Unikaalne tehingu ID.

en: Customer's IP address.
et_EE: Kliendi IP aadress.

en: User agent of the customer.
et_EE: Kliendi veebilehitseja kasutajaagent.

en: Shows where the order was created.
et_EE: Näitab, kus tellimus loodi.

en: Note left by customer during checkout.
et_EE: Kliendi poolt kassas jäetud märkus.

en: The date the order was completed, in the site's timezone.
et_EE: Tellimuse täitmise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
et_EE: Ostukorvi toodete MD5 räsi kindlustamaks, et tellimust pole muudetud.

en: Tax lines data.
et_EE: Maksuridade andmed.

en: Tax rate code.
et_EE: Mäksumäära kood.

en: Tax rate label.
et_EE: Maksumäära silt.

en: Show if is a compound tax rate.
et_EE: Näita, kas tegemist on liitmaksumääraga.

en: Tax total (not including shipping taxes).
et_EE: Maksude kogusumma (välja arvatud tarne maksud).

en: Shipping tax total.
et_EE: Tarne maksude kogusumma.

en: Shipping lines data.
et_EE: Tarne ridade andmed.

en: Shipping method name.
et_EE: Tarnemeetodi nimi.

en: Shipping method ID.
et_EE: Tarnemeetodi ID.

en: Fee lines data.
et_EE: Teenustasude ridade andmed.

en: Fee name.
et_EE: Teenustasu nimi.

en: Tax class of fee.
et_EE: Teenustasu maksuklass.

en: Tax status of fee.
et_EE: Teenustasu maksustatavus.

en: Coupons line data.
et_EE: Kupongide ridade andmed.

en: Discount total.
et_EE: Allahindluste kogusumma.

en: Discount total tax.
et_EE: Allahindluste maksude kogusumma.

en: Limit result set to orders assigned a specific status.
et_EE: Piira tulemusi kindlas olekus tellimustele.

en: Limit result set to orders assigned a specific customer.
et_EE: Piira tulemusi kindla kliendi tellimustele.

en: Limit result set to orders assigned a specific product.
et_EE: Piira tulemusi kindlat toodet sisaldavatele tellimustele.

en: Term name.
et_EE: Termini nimi.

en: Type of attribute.
et_EE: Omaduse tüüp.

en: An alphanumeric identifier for the resource unique to its type.
et_EE: Ressursi tähtnumbriline identifikaator, mis on tema tüübi piires unikaalne.

en: Attribute name.
et_EE: Omaduse nimi.

en: Default sort order.
et_EE: Vaikimisi sorteerimise järjekord.

en: Enable/Disable attribute archives.
et_EE: Luba/keela omaduste arhiivid.

en: Category name.
et_EE: Kategooria nimi.

en: HTML description of the resource.
et_EE: Ressursi kirjeldus HTML formaadis.

en: Category archive display type.
et_EE: Kategooria arhiivi kuvamise tüüp.

en: Image URL.
et_EE: Pildi URL.

en: The date the review was created, in the site's timezone.
et_EE: Arvustuse loomise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: Review rating (0 to 5).
et_EE: Arvustuse hinnang (0 kuni 5).

en: Reviewer name.
et_EE: Arvustaja nimi.

en: Reviewer email.
et_EE: Arvustaja e-post.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
et_EE: Näitab, kas arvustaja on toote ostnud või mitte.

en: Shipping class name.
et_EE: Tarneklassi nimi.

en: Tag name.
et_EE: Sildi nimi.

en: Product slug.
et_EE: Toote püsiviide.

en: Product URL.
et_EE: Toote URL.

en: The date the product was created, in the site's timezone.
et_EE: Toote loomise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
et_EE: Toote viimase muutmise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: Product type.
et_EE: Tootetüüp.

en: Product status (post status).
et_EE: Toote staatus (postituse staatus).

en: Catalog visibility.
et_EE: Nähtavus kataloogis.

en: Product description.
et_EE: Toote kirjeldus.

en: Product short description.
et_EE: Toote lühikirjeldus.

en: Unique identifier.
et_EE: Unikaalne identifikaator.

en: Current product price.
et_EE: Praegune toote hind.

en: Product regular price.
et_EE: Toote tavahind.

en: Product sale price.
et_EE: Toote soodushind.

en: Start date of sale price.
et_EE: Soodushinna kehtivuse alguskuupäev.

en: Price formatted in HTML.
et_EE: Hind HTML formaadis.

en: Shows if the product is on sale.
et_EE: Näitab, kas toode on müügis soodushinnaga.

en: Shows if the product can be bought.
et_EE: Näitab, kas toodet saab osta.

en: Amount of sales.
et_EE: Ühikuid müüdud.

en: If the product is virtual.
et_EE: Kas toode on virtuaalne.

en: If the product is downloadable.
et_EE: Kas toode on alla laaditav.

en: List of downloadable files.
et_EE: Allalaaditavate failide nimekiri.

en: Download type, this controls the schema on the front-end.
et_EE: Allalaadimise tüüp, mis määrab kasutajale nähtava skeemi.

en: Product external URL. Only for external products.
et_EE: Toote väline URL. Ainult välistele toodetele.

en: Product external button text. Only for external products.
et_EE: Toote välise nupu tekst. Ainult välistele toodetele.

en: Tax status.
et_EE: Maksustatavuse staatus.

en: Stock management at product level.
et_EE: Laohaldus toote tasemel.

en: Stock quantity.
et_EE: Kogus laos.

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
et_EE: Kui laoseise hallatakse, määrab see järeltellimuste lubatavuse.

en: Shows if backorders are allowed.
et_EE: Näitab, kas järeltellimused on lubatud.

en: Shows if the product is on backordered.
et_EE: Näitab, kas toode on järeltellimisel.

en: Allow one item to be bought in a single order.
et_EE: Luba ühes tellimuses osta vaid üks eksemplar.

note: translators: %s: weight unit
en: Product weight (%s).
et_EE: Toote kaal (%s).

en: Product dimensions.
et_EE: Toote mõõtmed.

note: translators: %s: dimension unit
en: Product length (%s).
et_EE: Toote pikkus (%s).

note: translators: %s: dimension unit
en: Product width (%s).
et_EE: Toote laius (%s).

note: translators: %s: dimension unit
en: Product height (%s).
et_EE: Toote kõrgus (%s).

en: Shows if the product need to be shipped.
et_EE: Näitab, kas toode vajab tarnet.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
et_EE: Näitab, kas toote tarne on maksustatav.

en: Shipping class slug.
et_EE: Tarneklassi püsiviide.

en: Shipping class ID.
et_EE: Tarneklassi ID.

en: Allow reviews.
et_EE: Luba arvustused.

en: Reviews average rating.
et_EE: Arvustuste keskmine hinnang.

en: Amount of reviews that the product have.
et_EE: Selle toote arvustuste arv.

en: List of related products IDs.
et_EE: Seotud toodete ID-de nimekiri.

en: List of up-sell products IDs.
et_EE: Ülesmüügi toodete ID-de nimekiri.

en: List of cross-sell products IDs.
et_EE: Ristmüügi toodete ID-de nimekiri.

en: Product parent ID.
et_EE: Ülemtoote ID.

en: Optional note to send the customer after purchase.
et_EE: Soovi korral kliendile peale ostu saadetav teade.

en: List of categories.
et_EE: Kategooriate nimekiri.

en: Category ID.
et_EE: Kategooria ID.

en: Category slug.
et_EE: Kategooria püsiviide.

en: List of tags.
et_EE: Siltide nimekiri.

en: Tag ID.
et_EE: Sildi ID.

en: Tag slug.
et_EE: Sildi püsiviide.

en: List of images.
et_EE: Piltide nimekiri.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
et_EE: Pildi positsioon. 0 tähendab tunnuspilti.

en: List of attributes.
et_EE: Omaduste nimekiri.

en: Attribute position.
et_EE: Omaduse positsioon.

en: Define if the attribute can be used as variation.
et_EE: Määra, kas omadust võib kasutada variatsioonideks.

en: List of available term names of the attribute.
et_EE: Omaduse olemasolevate terminite nimetuste loend.

en: Image ID.
et_EE: Pildi ID.

en: The date the image was created, in the site's timezone.
et_EE: Pildi loomise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
et_EE: Pildi viimase muutmise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: Image name.
et_EE: Pildi nimi.

en: Image alternative text.
et_EE: Pildi alternatiivne tekst.

en: List of variations.
et_EE: Variatsioonide nimekiri.

en: Variation ID.
et_EE: Variatsiooni ID.

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
et_EE: Variatsiooni loomise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
et_EE: Variatsiooni viimase muutmise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: Variation image data.
et_EE: Variatsiooni pildi andmed.

en: List of grouped products ID.
et_EE: Grupeeritud toodete ID-de nimekiri.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
et_EE: Piira tulemusi kindlas olekus toodetele.

en: Limit result set to products assigned a specific type.
et_EE: Piira tulemusi kindlat tüüpi toodetele.

en: Limit result set to products with a specific attribute.
et_EE: Piira tulemusi kindla omadusega toodetele.

en: Limit result set to products with a specific SKU.
et_EE: Piira tulemusi kindla tootekoodiga toodetele.

en: Gross sales in the period.
et_EE: Brutomüük perioodi jooksul.

en: Net sales in the period.
et_EE: Netomüük perioodi jooksul.

en: Average net daily sales.
et_EE: Keskmiselt netomüüki päevas.

en: Total of orders placed.
et_EE: Tehtud tellimuste arv.

en: Total of items purchased.
et_EE: Ostetud tootede koguhulk.

en: Total charged for taxes.
et_EE: Maksude kogusumma.

en: Total charged for shipping.
et_EE: Tarne kogusumma.

en: Total of refunded orders.
et_EE: Tagasimaksete kogusumma.

en: Total of coupons used.
et_EE: Kasutatud kupongide kogusumma.

en: Group type.
et_EE: Grupi tüüp.

en: Totals.
et_EE: Kogusummad.

en: Report period.
et_EE: Raporti ajavahemik.

note: translators: %s: date format
en: Return sales for a specific start date, the date need to be in the %s format.
et_EE: Anna müük alates kindlast kuupäevast, kuupäev peab olema formaadis %s.

note: translators: %s: date format
en: Return sales for a specific end date, the date need to be in the %s format.
et_EE: Anna müük kuni kindla kuupäevani, kuupäev peab olema formaadis %s.

en: Total number of purchases.
et_EE: Ostude koguarv.

en: Variation ID, if applicable.
et_EE: Variatsiooni ID, kui on.

en: Quantity ordered.
et_EE: Tellitud kogus.

en: Tax class of product.
et_EE: Toote maksuklass.

en: Product price.
et_EE: Toote hind.

en: Customer ID is invalid.
et_EE: Kliendi ID on vigane.

en: Product ID or SKU is required.
et_EE: Toote ID või tootekood on nõutav.

en: Shipping method ID is required.
et_EE: Tarnemeetodi ID on nõutud.

en: Fee name is required.
et_EE: Tasu nimetus on nõutud.

en: Limit result set to products with a specific slug.
et_EE: Piira tulemusi kindla toote püsiviite järgi.

en: List of refunds.
et_EE: Tagasimaksete nimekiri.

en: Shows if the variation is on backordered.
et_EE: Näitab, kas variatsioon on saadaval järeltellimisega.

en: Line taxes.
et_EE: Arverea maksud.

en: Coupon code is required.
et_EE: Kupongi kood on nõutud.

en: Sum of line item taxes only.
et_EE: Ainult arveridade maksude summa.

en: Number of published products for the resource.
et_EE: Ressursiga seotud avaldatud toodete arv.

en: Total discount tax amount for the order.
et_EE: Tellimuse allahindluste maksude kogusumma.

en: Tax total.
et_EE: Maksude kogusumma.

en: Tax subtotal.
et_EE: Maksude vahesumma.

en: Line item meta data.
et_EE: Arverea meta andmed.

en: Line subtotal (before discounts).
et_EE: Arverea vahesumma (enne allahindlusi).

en: Line subtotal tax (before discounts).
et_EE: Arverea vahesumma maksud (enne allahindlusi).

en: Line total (after discounts).
et_EE: Arverea summa (peale allahindlusi).

en: Line total tax (after discounts).
et_EE: Arverea maksude summa (peale allahindlusi).

en: Meta key.
et_EE: Meta võti.

en: Meta label.
et_EE: Meta silt.

en: Meta value.
et_EE: Meta väärtus.

en: Number of decimal points to use in each resource.
et_EE: Igas ressursis kasutatavate komakohtade arv.

en: Order item ID provided is not associated with order.
et_EE: Antud tellimuse toote ID ei ole selle tellimusega seotud.

en: Defaults variation attributes.
et_EE: Vaikimisi aktiivse variatsiooni omadused.

en: Menu order, used to custom sort products.
et_EE: Menüüjärjekord, kasutatakse toodete järjekorra käsitsi määramiseks.

en: Limit result set to products with a specific attribute term ID (required an assigned attribute).
et_EE: Piira tulemusi kindla omaduse termini ID-ga toodetele (eeldab, et omadus on tootele määratud).

en: Limit result set to products assigned a specific shipping class ID.
et_EE: Piira tulemusi toodetele, millega on seotud kindla ID-ga tarneklassid.

en: Limit result set to products assigned a specific tag ID.
et_EE: Piira tulemusi toodetele, millega on seotud kindla ID-ga sildid.

en: Limit result set to products assigned a specific category ID.
et_EE: Piira tulemusi toodetele, millega on seotud kindla ID-ga kategooriad.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
et_EE: Määrab omaduse nähtavuse tootelehel olevas "Lisainfo" sakis.

en: Invalid product.
et_EE: Vigane toode.

en: The ID for the parent of the resource.
et_EE: Ressursi ülema ID.

en: The date the order was paid, in the site's timezone.
et_EE: Tellimuse eest tasumise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: True the prices included tax during checkout.
et_EE: Tõene, kui ostu sooritamisel kasutatud hinnad sisaldasid makse.

en: End date of sale price.
et_EE: Soodushinna kehtivuse lõpukuupäev.

en: Featured product.
et_EE: Esiletõstetud toode.

en: Setup shipping zones
et_EE: Algseadista tarnetsoonid

en: Invalid timestamp.
et_EE: Vigane ajatempel.

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
et_EE: Vigane nonce - see nonce on juba kasutuses.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
et_EE: Kas jätta prügikast vahele ja vägisi ära kustutada.

en: The coupon code cannot be empty.
et_EE: Kupongi kood ei tohi olla tühi.

en: Unique identifier for the object.
et_EE: Objekti unikaalne identifikaator.

en: Coupon code.
et_EE: Kupongi kood.

en: The date the coupon was created, in the site's timezone.
et_EE: Kupongi loomise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: The date the coupon was last modified, in the site's timezone.
et_EE: Kupongi viimase muutmise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: Coupon description.
et_EE: Kupongi kirjeldus.

en: Determines the type of discount that will be applied.
et_EE: Määrab rakendatava allahindluse tüübi.

en: Limit result set to resources with a specific code.
et_EE: Piira tulemusi kindla koodiga ressurssidele.

en: Download file URL.
et_EE: Allalaaditava faili URL.

en: Downloadable product ID.
et_EE: Allalaaditava toote ID.

en: Downloadable file name.
et_EE: Allalaaditava faili nimi.

en: Order ID.
et_EE: Tellimuse ID.

en: Order key.
et_EE: Tellimuse võti.

en: File name.
et_EE: Faili nimi.

en: File URL.
et_EE: Faili URL.

en: Invalid resource id.
et_EE: Vigane ressursi id.

en: Email address is invalid.
et_EE: E-posti aadress on vigane.

en: Username isn't editable.
et_EE: Kasutajanimi ei ole muudetav.

en: Customers do not support trashing.
et_EE: Kliente ei saa prügikasti panna.

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
et_EE: Kliendi kirje loomise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
et_EE: Kliendi andmete viimase muutmise aeg, veebilehe ajavööndis.

en: The email address for the customer.
et_EE: Kliendi e-post aadress.

en: Customer first name.
et_EE: Kliendi eesnimi.

en: Unique identifier for the resource.
et_EE: Ressursi unikaalne identifikaator.

en: Customer last name.
et_EE: Kliendi perekonnanimi.

en: Customer login name.
et_EE: Kliendi kasutajanimi.

en: Customer password.
et_EE: Kliendi salasõna.

en: Last order data.
et_EE: Viimase tellimuse andmed.

en: Last order ID.
et_EE: Viimase tellimuse ID.

en: Quantity of orders made by the customer.
et_EE: Kliendi poolt tehtud tellimuste arv.

en: Total amount spent.
et_EE: Ostude kogusumma.

en: First name.
et_EE: Eesnimi.

en: Last name.
et_EE: Perekonnanimi.

en: Address line 1.
et_EE: Aadressirida 1.

en: Address line 2.
et_EE: Aadressirida 2.

en: City name.
et_EE: Linna nimi.

en: ISO code or name of the state, province or district.
et_EE: Osariigi, maakonna või piirkonna ISO kood või nimi.

en: ISO code of the country.
et_EE: Riigi ISO kood.

en: Email address.
et_EE: E-posti aadress.

en: Phone number.
et_EE: Telefoninumber.

en: Limit result set to resources with a specific email.
et_EE: Piira tulemusi kindla e-postiga ressurssidele.

en: Postal code.
et_EE: Sihtnumber.

en: Limit result set to resources with a specific role.
et_EE: Piira tulemusi kindla rolliga ressurssidele.

en: Cannot create order note, please try again.
et_EE: Tellimuse märkme loomine ebaõnnestus, palun proovi uuesti.

en: The date the order note was created, in the site's timezone.
et_EE: Tellimuse märkuse loomise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: Order note.
et_EE: Tellimuse märkus.

en: Invalid order ID.
et_EE: Vigane tellimuse ID.

en: Invalid order refund ID.
et_EE: Vigane tagasimakse ID.

en: Order is invalid
et_EE: Tellimus on vigane

en: Refund amount must be greater than zero.
et_EE: Tagasimakse summa peab olema nullist suurem.

en: Cannot create order refund, please try again.
et_EE: Tagasimakse kirje loomine ebaõnnestus, palun proovi uuesti.

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
et_EE: Tagasimakse tegemise katsel esines viga maksemeetodi API kasutamisel.

en: The date the order refund was created, in the site's timezone.
et_EE: Tellimuse tagasimakse tegemise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: Refund amount.
et_EE: Tagasimakse summa.

en: Reason for refund.
et_EE: Tagasimakse põhjus.

en: Item ID.
et_EE: Toote ID.

en: Product name.
et_EE: Toote nimi.

en: Avatar URL.
et_EE: Avatari URL.

en: List of billing address data.
et_EE: Arveaadressi andmete loetelu.

en: List of shipping address data.
et_EE: Tarneaadressi andmete loetelu.

en: Webhooks do not support trashing.
et_EE: Veebikonkse ei saa prügikasti saata.

en: File details.
et_EE: Faili detailsed andmed.

en: Cannot create existing resource.
et_EE: Olemasolevat ressurssi ei saa uuesti luua.

en: Number of times the coupon has been used already.
et_EE: Kordade arv, kui palju seda kupongi on juba kasutatud.

en: How many times the coupon can be used per customer.
et_EE: Mitu korda üks klient saab seda kupongi kasutada.

en: The API key provided does not have read permissions.
et_EE: Antud API võtmel ei ole andmete lugemisõigusi.

en: The API key provided does not have write permissions.
et_EE: Antud API võtmel ei ole andmete kirjutamisõigusi.

en: Customers will not be able to purchase physical goods from your store until a shipping method is available.
et_EE: Kliendid ei saa sinu poest füüsilisi tooteid osta enne, kui neile tekib mõni tarnemeetod.

en: UTC DateTime when the coupon expires.
et_EE: Kupongi aegumise UTC DateTime.

en: Line items data.
et_EE: Arverea andmed.

en: Learn more about shipping zones
et_EE: Uuri lähemalt tarnetsoonide kohta

en: Download ID (MD5).
et_EE: Allalaadimise ID (MD5).

en: List of email addresses that can use this coupon.
et_EE: E-posti aadresside nimekiri, kes saavad seda kupongi kasutada.

en: Maximum order amount allowed when using the coupon.
et_EE: Maksimaalne lubatav tellimuse summa selle kupongi kasutamiseks.

en: Minimum order amount that needs to be in the cart before coupon applies.
et_EE: Minimaalne tellimuse summa, mis peab olema selle kupongi kasutamiseks ostukorvis.

en: Max number of items in the cart the coupon can be applied to.
et_EE: Maksimaalne toodete kogus ostukorvis, millele see kupong kehtib.

en: Invalid resource id for reassignment.
et_EE: Ümbertõstetava ressursi id on vigane.

en: Shows/define if the note is only for reference or for the customer (the user will be notified).
et_EE: Näitab/määrab kas märkus on ainult enda tarbeks või mõeldud kliendile (kasutajale saadetakse teade).

en: Legacy shipping methods (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) are deprecated but will continue to work as normal for now. <b><em>They will be removed in future versions of WooCommerce</em></b>. We recommend disabling these and setting up new rates within shipping zones as soon as possible.
et_EE: Aegunud tarnemeetodid (fikseeritud tasu, rahvusvaheline fikseeritud tasu, ise järgi tulemine ning tasuta tarne) on vananenud, kuid hetkel veel töötavad sama moodi edasi. <b><em>WooCommerce-i tulevastes versioonides nad eemaldatakse</em></b>. Soovitame võimalikult kähku nad välja lülitada ja teha uued tarnemeetodid koos tarnetsoonidega.

en: Invalid order item.
et_EE: Vigane arverida.

en: The date when download access expires, in the site's timezone.
et_EE: Allalaadimise ligipääsu aegumiskuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: Number of downloads remaining.
et_EE: Järelejäänud allalaadimiskordade arv.

en: List of category IDs the coupon does not apply to.
et_EE: Kategooriate ID-de nimekiri, millega koos seda kupongi ei saa kasutada.

en: List of category IDs the coupon applies to.
et_EE: Kategooriate ID-de nimekiri, millega koos seda kupongi saab kasutada.

en: List of product IDs the coupon cannot be used on.
et_EE: Toodete ID-de nimekiri, millega seda kupongi kasutada ei saa.

en: List of product IDs the coupon can be used on.
et_EE: Toodete ID-de nimekiri, millega seda kupongi saab kasutada.

en: Invalid signature - provided signature does not match.
et_EE: Vigane signatuur - kaasasolev signatuur ei klapi.

en: Invalid signature - signature method is invalid.
et_EE: Vigane signatuur - signatuuri meetod on vigane.

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
et_EE: Vigane signatuur - parameetrite sorteerimine ei õnnestunud.

en: Consumer key is invalid.
et_EE: Kasutaja võti on vigane.

en: Add shipping methods &amp; zones
et_EE: Lisa tarnemeetodeid &amp; tsoone

en: Shipping is currently enabled, but you have not added any shipping methods to your shipping zones.
et_EE: Tarne on hetkel sisse lülitatud, kuid sa ei ole oma tarnetsoonidesse veel ühtegi tarnemeetodit lisanud.

en: WooCommerce database update
et_EE: WooCommerce andmebaasi uuendus

en: Company name.
et_EE: Ettevõtte nimi.

en: New:
et_EE: Uus:

en: a group of regions that can be assigned different shipping methods and rates.
et_EE: Regioonide grupp, millele saab määrata erinevaid tarnemeetodeid ja -määrasid.

en: For example:
et_EE: Näiteks:

en: The version of cURL installed on your server.
et_EE: Serveris paigaldatud cURL versioon.

en: Page ID is set, but the page does not exist
et_EE: Lehe ID on määratud, kuid seda lehte ei eksisteeri

en: Add shipping zone
et_EE: Lisa tarnetsoon

en: Dismiss
et_EE: Peida

en: List 1 postcode per line
et_EE: Kirjuta 1 suunakood rea kohta

en: Limit to specific ZIP/postcodes
et_EE: Piira kindlate postiindeksite/suunakoodidega

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) and ranges for numeric postcodes (e.g. 12345...12350) can also be used.
et_EE: Selle reegli suunakood. Kasuta semikoolonit (;) väärtuste eraldajana. Tühjaks jättes mõjub kõikidele piirkondadele. Numbriliste suunakoodide jaoks võid kasutada ka teadmata väärtust (*) või piirkondi (nt 12345...12350).

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
et_EE: Lisa niipalju tsoone, kui vaja &ndash; kliendid näevad vaid enda aadressile saadaolevaid tsoone.

note: Translators: %s: classname and link.
en: Your server does not support the %s function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind.
et_EE: Sinu server ei toeta %s funktsiooni, mis on vajalik MaxMind-i GeoIP andmebaasi kasutamiseks.

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
et_EE: Näitab, kas WP Cron tööd on sisse lülitatud.

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
et_EE: Sinu teemas on woocommerce.php fail, seega ei saa sa woocommerce/archive-product.php faili enda malliga üle kirjutada, kuna failil woocommerce.php on kõrgem prioriteet. See on niimoodi tehtud selleks, et vältida probleeme veebilehe kuvamisega.

en: MaxMind GeoIP database.
et_EE: MaxMind GeoIP andmebaas.

en: cURL version.
et_EE: cURL versioon.

en: The secret key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.
et_EE: Salavõtit kasutatakse päringu päises kaasa antava veebikonksu räsi genereerimiseks.

en: Archive template
et_EE: Arhiivi mall

note: Translators: %1$s: MySQL version, %2$s: Recommended MySQL version.
en: WordPress requirements
et_EE: WordPressi nõuded

en: Europe zone = Any country in Europe = Flat rate shipping
et_EE: Euroopa tsoon = Kõik Euroopa riigid = Fikseeritud tasuga tarne

en: US domestic zone = All US states = Flat rate shipping
et_EE: USA sisene tsoon = Kõik USA osariigid = Fikseeritud tasuga tarne

en: Rest of the world
et_EE: Ülejäänud maailm

en: Add shipping method
et_EE: Lisa tarnemeetod

en: Close modal panel
et_EE: Sulge modaalaken

en: Region(s)
et_EE: Regioon(id)

en: Edit failed. Please try again.
et_EE: Muutmine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti.

en: Disable shipping &amp; shipping calculations
et_EE: Lülita välja tarne pakkumine &amp; tarnekulude arvutused

en: Show categories
et_EE: Näita kategooriaid

en: Show categories &amp; products
et_EE: Näita kategooriaid &amp; tooteid

en: Show subcategories &amp; products
et_EE: Näita alamkategooriaid &amp; tooteid

en: Calculations
et_EE: Arvutused

en: Zone does not exist!
et_EE: Tsooni ei eksisteeri.

en: Shipping method could not be added. Please retry.
et_EE: Tarnemeetodi lisamine ei õnnestunud. Palun proovi uuesti.

en: No location by default
et_EE: Vaikimisi asukohta pole

en: Default to customer shipping address
et_EE: Kasuta vaikimisi kliendi tarneaadressi

en: Downloads
et_EE: Allalaadimised

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods and rates apply.
et_EE: Tarnetsoon on geograafiline regioon, kus kehtivad kindlad tarnemeetodid ja -hinnad.

en: You can add multiple shipping methods within this zone. Only customers within the zone will see them.
et_EE: Ühte tsooni saab lisada mitu tarnemeetodit. Neid näevad ainult selles tsoonis olevad kliendid.

en: This shipping method does not have any settings to configure.
et_EE: Sellel tarnemeetodil pole sätteid, mida muuta.

en: Your changes were not saved. Please retry.
et_EE: Muudatusi ei salvestatud. Palun proovi uuesti.

en: Force shipping to the customer billing address
et_EE: Tarni alati kliendi arveaadressile

en: Default to customer billing address
et_EE: Kasuta vaikimisi kliendi arveaadressi

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
et_EE: Järjesta oma tsoonid ümber lohistamise meetodil. Selles järjekorras kontrollitakse nende vastavust kliendi aadressiga.

en: This option determines a customers default location. The MaxMind GeoLite Database will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
et_EE: See säte määrab kliendi vaikimisi asukoha. Kui kasutad geograafilise asukoha määramist, laetakse perioodiliselt alla MaxMind Geolite Database kausta wp-content.

en: Do you wish to save your changes first? Your changed data will be discarded if you choose to cancel.
et_EE: Kas soovid kõigepealt oma muudatused salvestada? Kui valid katkestamise, siis lähevad praegused muudatused kaotsi.

en: Sell to all countries, except for&hellip;
et_EE: Müü kõikidesse riikidesse, välja arvatud&hellip;

en: Zone name
et_EE: Tsooni nimi

en: No shipping classes have been created.
et_EE: Ühtegi tarneklassi pole loodud.

en: Add shipping class
et_EE: Lisa tarneklass

en: Product count
et_EE: Toodete arv

en: Default customer location
et_EE: Kliendi asukoha vaikeväärtus

en: Ship to specific countries
et_EE: Tarni kindlatesse riikidesse

en: Shipping location(s)
et_EE: Tarne sihtkohad

en: Sell to specific countries
et_EE: Müü kindlatesse riikidesse

en: Endpoint for the setting a default payment method page.
et_EE: Vaikimisi maksemeetodi määramise lehe sihtpunkt.

en: Set default payment method
et_EE: Määra vaikimisi maksemeetod

en: Endpoint for the delete payment method page.
et_EE: Maksemeetodi kustutamise lehe sihtpunkt.

en: Delete payment method
et_EE: Kustuta maksemeetod

en: Endpoint for the "My account &rarr; Payment methods" page.
et_EE: "Minu konto &rarr; Maksemeetodid" lehe sihtpunkt.

en: Payment methods
et_EE: Maksemeetodid

en: Addresses
et_EE: Aadressid

en: Note: the refund reason will be visible by the customer.
et_EE: Märkus: klient näeb tagasimakse põhjust.

en: This order is no longer editable.
et_EE: Seda tellimust ei saa enam muuta.

en: Customer download link
et_EE: Kliendi link allalaadimiseks.

en: Edit item
et_EE: Muuda toodet

en: Delete item
et_EE: Kustuta toode

en: Add item(s)
et_EE: Lisa toode

en: Tax status
et_EE: Maksustamine

en: Stock quantity
et_EE: Laojäägi kogus

en: When you receive a new order, it will appear here.
et_EE: Kui sulle tehakse uus tellimus, ilmub see siia.

en: Learn more about orders
et_EE: Lisainfo tellimuste kohta

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
et_EE: Kupongid on hea moodus oma klientidele soodustuste ja autasude tegemiseks. Peale loomist ilmuvad nad siia.

en: Learn more about coupons
et_EE: Lisainfo kupongide kohta

en: Ready to start selling something awesome?
et_EE: Oled valmis midagi vägevat müüma?

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
et_EE: Kas oled kindel, et soovid seda märget kustutada? Seda tegevust ei saa tagasi võtta.

note: translators: %s: items limit
en: Unable to accept more than %s items for this request.
et_EE: Sellises päringus ei tohi olla üle %s objekti.

en: List of created resources.
et_EE: Loodud ressursside nimekiri.

en: List of updated resources.
et_EE: Uuendatud ressursside nimekiri.

en: List of delete resources.
et_EE: Kustutatud ressursside nimekiri.

en: Help &amp; Support
et_EE: Abi &amp; tugi

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
et_EE: Vabandust, kuid sul ei ole õigusi ressursside loomiseks.

en: ID is invalid.
et_EE: ID on vigane.

note: translators: %s: post type
en: The %s does not support trashing.
et_EE: %s ei toeta prügikasti panekut.

note: translators: %s: post type
en: The %s has already been deleted.
et_EE: %s on juba kustutatud.

note: translators: %s: post type
en: The %s cannot be deleted.
et_EE: %s ei saa kustutada.

en: Sorry, you cannot view this resource.
et_EE: Vabandust, kuid sa ei saa seda ressurssi vaadata.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
et_EE: Peab olema true, sest ressurss ei toeta prügikasti panekut.

en: Sorry, you cannot create new resource.
et_EE: Vabandust, kuid sa ei saa uut ressurssi luua.

en: Sorry, you cannot update resource.
et_EE: Vabandust, kuid sa ei saa ressurssi uuendada.

en: Can not set resource parent, taxonomy is not hierarchical.
et_EE: Ülemressurssi ei saa määrata, sest taksonoomia ei ole hierarhiline.

en: Resource does not support trashing.
et_EE: Ressurss ei toeta prügikasti panekut.

en: The resource cannot be deleted.
et_EE: Ressurssi ei saa kustutada.

en: Sort collection by resource attribute.
et_EE: Sorteeri valimit ressursi omaduse järgi.

en: Whether to hide resources not assigned to any products.
et_EE: Kas peita ressursid, mis ei ole ühegi tootega seotud.

en: Limit result set to resources with a specific slug.
et_EE: Piira tulemusi kindla ressursi püsiviite järgi.

en: Items
et_EE: Tooted

en: A simple offline gateway that lets you accept a check as method of payment.
et_EE: Lihtne maksemeetod, mis laseb tšekiga maksta.

note: translators: %s: post type
en: Sorry, you are not allowed to delete %s.
et_EE: Vabandame, kuid sul pole õigusi %s kustutamiseks.

note: translators: %s: post type
en: Cannot create existing %s.
et_EE: Olemasoleva %s uuesti loomine ebaõnnestus.

en: Sorry, you cannot list resources.
et_EE: Vabandame, kuid sa ei saa ressursse loetleda.

en: Sort collection by object attribute.
et_EE: Sorteeri kollektsioon objekti omaduse järgi.

en: Limit result set to resources assigned to a specific product.
et_EE: Piira tulemusi kindlale tootele määratud ressurssidele.

en: Order sort attribute ascending or descending.
et_EE: Järjesta sorteerimise omadust kasvavaks või kahanevaks.

en: Limit response to resources published after a given ISO8601 compliant date.
et_EE: Piira tulemusi ressurssidele, mis on avaldatud peale antud ISO8601 standardiga ühilduvat kuupäeva.

en: Limit response to resources published before a given ISO8601 compliant date.
et_EE: Piira tulemusi ressurssidele, mis on avaldatud enne antud ISO8601 standardiga ühilduvat kuupäeva.

en: Accept payments via PayPal using account balance or credit card.
et_EE: Aktsepteeri makseid PayPal-i kaudu, mis kasutavad kontojääki või krediitkaarti.

en: Limit result set to specific ids.
et_EE: Piira tulemusi kindlatele id-dele.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
et_EE: Vabandust, kuid sul pole selle ressursi kustutamiseks õiguseid.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
et_EE: Vabandust, kuid sul pole selle ressursi muutmiseks õiguseid.

en: Offset the result set by a specific number of items.
et_EE: Vahele jäetavate tulemuste arv.

en: Use WP Query arguments to modify the response; private query vars require appropriate authorization.
et_EE: Vastuse muutmiseks kasuta WP Query argumente; privaatsed päringumuutujad nõuavad vastavat autoriseerimist.

en: A simple offline gateway that lets you accept BACS payment.
et_EE: Lihtne meetod pangaülekandega maksmise võimaldamiseks.

en: A simple offline gateway that lets you accept cash on delivery.
et_EE: Lihtne meetod kättesaamisel sularahas maksmise võimaldamiseks.

en: Sorry, you are not allowed to batch manipulate this resource.
et_EE: Vabandust, kuid sul pole õiguseid selle ressursi jaokaupa manipuleerimiseks.

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
et_EE: Maksed tšekiga

en: Community forum
et_EE: Kogukonna foorum

en: Bank transfer (BACS) payments
et_EE: Pangaülekandega maksmine (BACS)

en: Resource does not exist.
et_EE: Ressurss ei eksisteeri.

en: Taxonomy does not exist.
et_EE: Taksonoomia ei eksisteeri.

en: Sorry, you cannot delete this resource.
et_EE: Vabandust, kuid sa ei saa seda ressurssi kustutada.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
et_EE: Piira tulemusi kõikidele toodetele, välja arvatud nendele, mille ülemtootel on teatud ID.

en: Limit result set to those of particular parent IDs.
et_EE: Piira tulemusi kõikidele toodetele, mille ülemtoodetel on teatud ID-d.

en: Invalid post ID.
et_EE: Vigane postituse ID.

en: Invalid ID.
et_EE: Vigane ID.

en: Save to account
et_EE: Salvesta kontole

en: Africa
et_EE: Aafrika

en: Asia
et_EE: Aasia

en: Europe
et_EE: Euroopa

en: North America
et_EE: Põhja-Ameerika

en: Oceania
et_EE: Okeaania

en: South America
et_EE: Lõuna-Ameerika

en: United States (US) Minor Outlying Islands
et_EE: Ühendriikide hajasaared

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
et_EE: Lõikepuhvrisse kopeerimine ebaõnnestus. Palun kasuta kopeerimiseks Ctrl/Cmd+C.

en: Saudi riyal
et_EE: Saudi riaal

en: Please enter a stronger password.
et_EE: Palun sisesta keerukam salasõna.

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
et_EE: Tühistatud tellimuste teavituskirjad saadetakse valitud saaja(te)le siis, kui tellimus märgitakse tühistatuks (juhul, kui nad olid eelnevalt töötluses või ootel).

note: translators: %s: order link.
en: Payment for order %s refunded
et_EE: Tellimuse %s makse tagastatud

note: translators: %s is product title
en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
et_EE: Ole esimene, kes hindab toodet &ldquo;%s&rdquo;

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
et_EE: Kahjuks ei saa tellimust vastu võtta, sest tehing lükati panga/kaupmehe poolt tagasi. Palun proovige ostu uuesti sooritada.

en: Clear
et_EE: Puhasta

note: translators: %1$s: Order number. %2$s: Customer full name.
en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
et_EE: Tellimuse #%1$s makse kliendilt %2$s ebaõnnestus. Tellimus oli järgnev:

en: Kenyan shilling
et_EE: Keenia šilling

en: Hide empty categories
et_EE: Varja tühjad kategooriad

note: translators: %s: taxes translators: %s: tax amount
en: (includes %s)
et_EE: (sisaldab %s)

en: Failed order
et_EE: Ebaõnnestunud tellimus

en: Invalid product ID.
et_EE: Vigane toote ID.

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
et_EE: [{site_title}]: Uus tellimus #{order_number}

note: translators: error message
en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
et_EE: Viga: Sihtkoha URL ei ole kättesaadav: %s

note: translators: error message
en: Error: Delivery URL returned response code: %s
et_EE: Viga: Sihtkohta URL vastas koodiga: %s

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
et_EE: Palun vali enne ostukorvi lisamist sellele tootele omadused.

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
et_EE: WooCommerce andmebaasi uuendus tehtud. Täname, et uuendasid viimasele versioonile!

en: Tax class already exists
et_EE: Maksuklass on juba olemas

en: State / Zone
et_EE: Osariik / Tsoon

en: Standard rate
et_EE: Standardmäär

note: Translators: %1$s: Memory limit, %2$s: Docs link.
en: Increasing memory allocated to PHP
et_EE: PHP-le määratud mälumahu suurendamine

note: Translators: %s classname and link.
en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
et_EE: Sinu serveris ei ole %s klass sisse lülitatud - mõned maksemeetodite pluginad, mis kasutavad SOAP-i, ei pruugi toimida ootuspäraselt.

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
et_EE: Multibyte String (mbstring) on kasutusel tähemärkide kodeeringu konverteerimisel, näiteks e-kirjades või sõnade muutmisel väikeste tähtedega kirjutatuks.

note: Translators: %s: classname and link.
en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
et_EE: Sinu server ei toeta %s funktsioone - neid on vaja paremaks tähemärkide kodeerimiseks. Nende asemel kasutatakse varuvariante.

note: Translators: %1$s: MySQL version, %2$s: Recommended MySQL version.
en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
et_EE: %1$s - Soovitame MySQL versiooniks vähemalt 5.6. Vaata: %2$s

note: Translators: %1$s: Memory limit, %2$s: Docs link.
en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
et_EE: %1$s - Soovitame määrata mälu vähemalt 64MB. Vaata: %2$s

en: Last page
et_EE: Viimane leht

en: Next page
et_EE: Järgmine lk

en: Tax rate ID: %s
et_EE: Maksumäära ID: %s

en: First page
et_EE: Esimene leht

en: Previous page
et_EE: Eelmine lk

en: No matching tax rates found.
et_EE: Päringule vastavaid maksumäärasid ei leitud.

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
et_EE: Kui lahkud lehelt ilma salvestamata, lähevad tehtud muudatused kaotsi.

en: Search&hellip;
et_EE: Otsi&hellip;

en: Loading&hellip;
et_EE: Laen&hellip;

en: "%s" tax rates
et_EE: "%s" maksumäärad

en: Manually sent
et_EE: Käsitsi saadetud

en: Manual
et_EE: Käsitsi

note: translators: %s: Nonced email preview link
en: This section lets you customize the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>.
et_EE: Siin sektsioonis saad kohandada WooCommerce'i e-kirju. <a href="%s" target="_blank">Vajuta siia, et näha e-kirja malli eelvaadet</a>.

en: Content type
et_EE: Sisu tüüp

en: Body text color
et_EE: Sisu tekstivärv

en: Body background color
et_EE: Sisu taustavärv

en: Footer text
et_EE: Jaluse tekst

en: "From" address
et_EE: "Saatja" aadress

en: How the sender email appears in outgoing WooCommerce emails.
et_EE: Saatja e-posti aadressi kuvamine saadetavates WooCommerce'i e-kirjades.

en: How the sender name appears in outgoing WooCommerce emails.
et_EE: Saatja nime kuvamine saadetavates WooCommerce'i e-kirjades.

en: Email notifications
et_EE: Teavitused e-kirjaga

note: translators: %s: average total sales
en: %s average gross daily sales
et_EE: %s keskmiselt päevas brutomüüki

note: translators: %s: average total sales
en: %s average gross monthly sales
et_EE: %s keskmiselt kuus brutomüüki

en: Average gross sales amount
et_EE: Keskmine brutomüügi summa

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
et_EE: Kui soovid paigaldusabilist uuesti vaadata, vajuta palun allolevat nuppu.

en: Setup wizard
et_EE: Paigaldusabiline

en: Product permalinks
et_EE: Toodete püsiviited

en: Buy now
et_EE: Osta kohe

en: Show more details
et_EE: Kuva rohkem detaile

en: Monthly
et_EE: Igakuine

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
et_EE: Tellimus

note: translators: %s: method translators: %s: payment method translators: %s: shipping method
en: via %s
et_EE: %s kaudu

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
et_EE: Tiri ja pilla, või vajuta, määramaks halduses variatsioonide järjekorda

note: Translators: %s Product title.
en: %s removed.
et_EE: %s eemaldati.

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
et_EE: Sisesta selle teate saajad (komaga eraldatud).

en: You have not set up this type of address yet.
et_EE: Sa ei ole veel seda tüüpi aadressi sisestanud.

note: translators: %s product name
en: %s download remaining | %s downloads remaining
et_EE[0]: %s allalaadimine alles
et_EE[1]: %s allalaadimist alles

en: l jS \o\f F Y, h:ia
et_EE: l j. F Y H:i:s

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
et_EE: Oma tellimuse jälgimiseks sisesta palun oma tellimuse number allolevasse kasti ja vajuta sisestusklahvi. Tellimuse numbri leiad oma kviitungilt, mille said tellimuse kinnitusega e-posti teel.

en: Order ID
et_EE: Tellimuse ID

en: Found in your order confirmation email.
et_EE: Selle leiad oma tellimuse kinnituse e-kirjast.

en: Email you used during checkout.
et_EE: E-posti aadress, mida kasutasid kassas.

en: Track
et_EE: Jälgi

en: Note:
et_EE: Märkus:

en: Email:
et_EE: E-post:

en: Search for:
et_EE: Otsi:

en: This product is currently out of stock and unavailable.
et_EE: Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

en: SKU:
et_EE: Tootekood:

en: Category: | Categories:
et_EE[0]: Kategooria:
et_EE[1]: Kategooriad:

en: Tag: | Tags:
et_EE[0]: Silt:
et_EE[1]: Sildid:

en: %s customer review | %s customer reviews
et_EE[0]: %s ülevaade
et_EE[1]: %s arvustused

en: verified owner
et_EE: toote omanik

en: You may also like&hellip;
et_EE: Sulle võib meeldida ka&hellip;

en: There are no reviews yet.
et_EE: Tooteülevaateid veel ei ole.

note: translators: %s is product title
en: Add a review
et_EE: Lisa arvustus

note: translators: %s is product title
en: Leave a Reply to %s
et_EE: Vasta %s-le

en: Rate&hellip;
et_EE: Hinda&hellip;

en: Perfect
et_EE: Ideaalne

en: Good
et_EE: Hea

en: Average
et_EE: Keskmine

en: Not that bad
et_EE: Pole paha

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
et_EE: Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

[ctx: submit button]
en: Search
et_EE: Otsi

en: Order number.
et_EE: Tellimuse number.

en: Your review
et_EE: Sinu arvustus

en: Very poor
et_EE: Väga kehv

en: Your rating
et_EE: Sinu hinnang

en: Your review is awaiting approval
et_EE: Sinu arvustus ootab heakskiitu

en: Related products
et_EE: Seotud tooted

en: Order details
et_EE: Tellimuse andmed

en: Order again
et_EE: Telli uuesti

en: Billing email
et_EE: Arvelduse e-post

en: Order updates
et_EE: Tellimuse täiendused

en: Recent orders
et_EE: Hiljutised tellimused

en: Available downloads
et_EE: Saada olevad allalaadimised

en: Submit
et_EE: Saada

note: translators: %s: order status
en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
et_EE: Selle tellimuse olek on &ldquo;%s&rdquo;&mdash;selle eest ei saa maksta. Palun võta meiega ühendust, kui vajad veel abi.

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
et_EE: Vabandame, see tellimus on kehtetu ja selle eest ei saa maksta.

en: Date:
et_EE: Kuupäev:

en: Log in
et_EE: Logi sisse

en: Password reset is not allowed for this user
et_EE: Selle kasutaja puhul ei ole parooli lähtestamine lubatud

en: Please enter a valid order ID
et_EE: Palun sisesta korrektne tellimuse ID

en: Select
et_EE: Valik

en: This product is protected and cannot be purchased.
et_EE: See toode on kaitstud ja seda ei saa osta.

note: translators: %s: product name
en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
et_EE[0]: %s lisati sinu ostukorvi.
et_EE[1]: %s lisati sinu ostukorvi.

en: and
et_EE: ja

en: Coupon:
et_EE: Kupong:

en: Free shipping coupon
et_EE: Tasuta transpordi kupong

en: [Remove]
et_EE: [Kustuta]

note: translators: %s: Order date
en: Order &ndash; %s
et_EE: Tellimus &ndash; %s

en: South African rand
et_EE: Lõuna-Aafrika rand

en: This function should not be called before woocommerce_init.
et_EE: Seda funktsiooni ei tohiks kasutada enne kui tegevus woocommerce_init on toimunud.

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
et_EE: Maksmata tellimus tühistati - aja piirmäär ületati.

note: translators: %s: Order date
en: Refund &ndash; %s
et_EE: Tagasimakse &ndash; %s

note: translators: %s: page number
en: &nbsp;&ndash; Page %s
et_EE: &nbsp;&ndash; Leht %s

en: Default sorting
et_EE: Vaikimisi järjestus

en: Sort by popularity
et_EE: Järjesta populaarsuse alusel

en: Sort by average rating
et_EE: Järjesta keskmise hinnangu järgi

en: Sort by price: low to high
et_EE: Järjesta hinna alusel: odavamast kallimani

en: Sort by price: high to low
et_EE: Järjesta hinna alusel: kallimast odavamani

note: translators: %s: reviews count
en: Reviews (%d)
et_EE: Arvustused (%d)

en: Place order
et_EE: Esita tellimus

en: Choose an option
et_EE: Vali

en: Select a category
et_EE: Vali kategooria

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
et_EE: Selle kasutajanimega konto on juba registreeritud. Palun vali teistsugune kasutajanimi.

en: Active
et_EE: Aktiivne

en: Paused
et_EE: Peatatud

en: Disabled
et_EE: Välja lülitatud

en: Cart
et_EE: Ostukorv

en: Hide if cart is empty
et_EE: Ära näita tühja ostukorvi

note: translators: %s: minimum price translators: %s: maximum price translators: %s: rating
en: Remove filter
et_EE: Eemalda filter

en: Filter by
et_EE: Filtreeri

en: Attribute
et_EE: Omadus

en: List
et_EE: Nimekiri

en: Dropdown
et_EE: Rippmenüü

en: Query type
et_EE: Päringu tüüp

en: AND
et_EE: JA

en: OR
et_EE: VÕI

note: translators: %s: taxonomy name
en: Any %s
et_EE: Ükskõik milline %s

en: Filter by price
et_EE: Filtreeri hinna alusel

en: Min price
et_EE: Minimaalne hind

en: Max price
et_EE: Maksimaalne hind

note: translators: Filter: verb "to filter"
en: Filter
et_EE: Filtreeri

en: Price:
et_EE: Hind:

en: A list or dropdown of product categories.
et_EE: Nimekiri või rippmenüü tootekategooriatega.

en: Show as dropdown
et_EE: Näita rippmenüüna

en: Show product counts
et_EE: Näita toodete arvu

en: Show hierarchy
et_EE: Näita hierarhiat

en: Only show children of the current category
et_EE: Näita ainult käesoleva kategooria alamkategooriaid

en: No product categories exist.
et_EE: Tootekategooriaid ei ole veel.

en: Number of products to show
et_EE: Näidatavate toodete arv:

en: Random
et_EE: Juhuslik

en: Sales
et_EE: Müük

en: ASC
et_EE: Kasvav

en: DESC
et_EE: Kahanev

en: Hide free products
et_EE: Peida tasuta tooted

en: Number of reviews to show
et_EE: Näidatavate arvustuste arv:

note: Translators: %s App name. translators: %s: app name
en: %s would like to connect to your store
et_EE: %s soovib sinu poega ühendada

note: Translators: %s display name.
en: Logged in as %s
et_EE: Sisse logitud kui %s

en: Approve
et_EE: Kinnita

en: Deny
et_EE: Keela

en: Username or email address
et_EE: Kasutajanimi või e-posti aadress

en: Password
et_EE: Parool

en: Your cart is currently empty.
et_EE: Sinu ostukorv on hetkel tühi.

en: Subtotal
et_EE: Vahesumma

note: translators: %s: Quantity.
en: Quantity
et_EE: Kogus

en: You may be interested in&hellip;
et_EE: Sulle võib huvi pakkuda&hellip;

en: No products in the cart.
et_EE: Ostukorvis ei ole tooteid.

en: Billing &amp; Shipping
et_EE: Arveldus &amp; transport

en: Create an account?
et_EE: Loo konto?

en: You must be logged in to checkout.
et_EE: Kassasse minekuks pead olema sisse logitud.

en: Your order
et_EE: Sinu tellimus

en: Have a coupon?
et_EE: On sul kupong?

en: Click here to enter your code
et_EE: Kliki siia, et sisestada oma kood

en: Returning customer?
et_EE: Oled juba klient?

en: Click here to login
et_EE: Sisse logimiseks kliki siia

en: Payment
et_EE: Makse

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
et_EE: Vabandame - tundub, et sinu asukoha jaoks ei ole sobivaid makseviise. Kui sa vajad abi või soovid teha erikokkulepet, võta palun meiega ühendust.

en: Pay for order
et_EE: Maksa tellimuse eest

en: Ship to a different address?
et_EE: Saada teisele aadressile?

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
et_EE: Palun sisesta ülal oma andmed, et näha maksevõimalusi.

en: Update totals
et_EE: Uuenda summasid

en: Thank you. Your order has been received.
et_EE: Aitäh! Sinu tellimus on vastu võetud.

note: translators: %s: Customer username
en: Username: %s
et_EE: Kasutajanimi: %s

en: Click here to reset your password
et_EE: Parooli vahetamiseks kliki siia

en: Billing address
et_EE: Arveaadress

en: Shipping address
et_EE: Tarneaadress

note: translators: %s: Order link.
en: View order: %s
et_EE: Vaata tellimust: %s

en: Username or email
et_EE: Kasutajanimi või e-posti aadress

en: Remember me
et_EE: Jäta mind meelde

en: Lost your password?
et_EE: Kaotasid parooli?

en: No products were found matching your selection.
et_EE: Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.

en: Sale!
et_EE: Allahindlus!

en: Register
et_EE: Registreeru

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
et_EE: Kaotasid või unustasid parooli? Palun sisesta oma kasutajanimi või e-posti aadress. Sulle saadetakse kiri lingiga, mille abil saad endale uue parooli määrata.

en: Enter a new password below.
et_EE: Sisesta enda uus parool.

en: New password
et_EE: Uus parool

en: Re-enter new password
et_EE: Sisesta uus parool teist korda

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
et_EE: Järgnevaid aadresse kasutatakse kassas.

[ctx: slug]
en: uncategorized
et_EE: maaratlemata

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
et_EE: arve

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
et_EE: tarne

[ctx: breadcrumb]
en: Home
et_EE: Esileht

[ctx: Sorting order]
en: Order
et_EE: Järjestus

en: Use a new payment method
et_EE: Kasuta uut makseviisi

en: United Arab Emirates dirham
et_EE: Araabia Ühendemiraatide dirham

en: Argentine peso
et_EE: Argentiina peeso

en: Australian dollar
et_EE: Austraalia dollar

en: Brazilian real
et_EE: Brasiilia reaal

en: Bulgarian lev
et_EE: Bulgaaria leev

en: Canadian dollar
et_EE: Kanada dollar

en: Chilean peso
et_EE: Tšiili peeso

en: Chinese yuan
et_EE: Hiina jüaan

en: Colombian peso
et_EE: Kolumbia peeso

en: Czech koruna
et_EE: Tšehhi kroon

en: Danish krone
et_EE: Taani kroon

en: Dominican peso
et_EE: Dominikaani peeso

en: Hong Kong dollar
et_EE: Hongkongi dollar

en: Croatian kuna
et_EE: Horvaatia kuna

en: Hungarian forint
et_EE: Ungari forint

en: Indonesian rupiah
et_EE: Indoneesia ruupia

en: Indian rupee
et_EE: India ruupia

en: Japanese yen
et_EE: Jaapani jeen

en: South Korean won
et_EE: Lõuna-Korea vonn

en: Malaysian ringgit
et_EE: Malaisia ​​ringgit

en: Mexican peso
et_EE: Mehhiko peeso

en: Nigerian naira
et_EE: Nigeeria naira

en: Norwegian krone
et_EE: Norra kroon

en: New Zealand dollar
et_EE: Uus-Meremaa dollar

en: Philippine peso
et_EE: Filipiini peeso

en: Pound sterling
et_EE: Naelsterling

en: Romanian leu
et_EE: Rumeenia leu

en: Russian ruble
et_EE: Vene rubla

en: Singapore dollar
et_EE: Singapuri dollar

en: Swedish krona
et_EE: Rootsi kroon

en: Swiss franc
et_EE: Šveitsi frank

en: Thai baht
et_EE: Tai baht

en: Turkish lira
et_EE: Türgi liir

en: Ukrainian hryvnia
et_EE: Ukraina grivna

en: Egyptian pound
et_EE: Egiptuse nael

en: Save address
et_EE: Salvesta aadress

en: Confirm new password
et_EE: Kinnita uus parool

en: New password (leave blank to leave unchanged)
et_EE: Uus parool (kui ei soovi muuta, jäta tühjaks)

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
et_EE: Praegune parool (kui ei soovi muuta, jäta tühjaks)

en: Password change
et_EE: Parooli muutmine

en: Return to cart
et_EE: Tagasi ostukorvi

en: Calculate shipping
et_EE: Arvuta transpordikulud

en: Update cart
et_EE: Uuenda ostukorvi

en: Cart totals
et_EE: Ostukorvi summad

en: Application authentication request
et_EE: Rakenduse autentimise päring

note: translators: %1$s: app name, %2$s: URL
en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
et_EE: Ühendumaks lehega %1$s pead olema sisse logitud. Logi allpool oma poodi sisse või <a href="%2$s">katkesta ja pöördu tagasi lehele %1$s</a>

en: Top rated products
et_EE: Kõrgeimalt hinnatud tooted

en: Recent reviews
et_EE: Viimased arvustused

en: On-sale products
et_EE: Allahindlusega tooted

en: Featured products
et_EE: Esiletõstetud tooted

en: All products
et_EE: Kõik tooted

en: Category order
et_EE: Kategooria järjestus

en: Active filters
et_EE: Aktiivsed filtrid

en: Additional information
et_EE: Lisainfo

note: translators: %s: search query
en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
et_EE: Otsingutulemused: &ldquo;%s&rdquo;

en: Continue shopping
et_EE: Jätka ostmist

en: Order fully refunded
et_EE: Tellimus täielikult tagasi makstud

en: Invalid username or email.
et_EE: Vigane kasutajanimi või e-posti aadress.

en: Enter a username or email address.
et_EE: Sisesta kasutajanimi või e-posti aadress.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
et_EE: Tellimuse summad on uuendatud. Palun kinnita oma tellimus vajutades lehe lõpus olevale "Esita tellimus" nupule.

en: Order number:
et_EE: Tellimuse number:

en: My account
et_EE: Minu konto

en: Checkout
et_EE: Maksma

en: Recently Viewed Products
et_EE: Hiljuti vaadatud tooted

en: Proceed to checkout
et_EE: Mine maksma

en: IP Address
et_EE: IP aadress

en: Billing Address 2
et_EE: Arveaadressi rida 2

en: Shipping Address 2
et_EE: Tarneaadressi rida 2

en: Show hidden products
et_EE: Näita peidetuid tooteid

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
et_EE: Sinu ostukorvis olevate toodetega on mõned probleemid. Palun mine tagasi ostukorvi lehele ja lahenda need probleemid enne kassasse tulemist.

note: translators: $1 and $2 opening and closing emphasis tags respectively
en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
et_EE: Kuna sinu brauser ei toeta Javascripti või see on välja lülitatud, siis palun veendu, et vajutad %1$sUuenda ostukorvi%2$s nuppu enne, kui esitad oma tellimuse. Kui sa seda ei tee, siis võib juhtuda, et sinult võetakse rohkem raha, kui ülal välja toodud.

en: Email address
et_EE: E-posti aadress

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
et_EE: Kui oled meilt varem ostnud, siis sisesta oma andmed allolevatesse lahtritesse. Kui oled uus klient, siis palun liigu edasi arvelduse sektsiooni.

en: Showing the single result
et_EE: Näitan ainukest tulemust

en: Apply coupon
et_EE: Rakenda kupongi

note: translators: URL follows
en: To set your password, visit the following address:
et_EE: Parooli vahetamiseks mine järgnevale aadressile:

note: translators: %s: number of orders translators: %s: count
en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Ebaõnnestunud <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Ebaõnnestunud <span class="count">(%s)</span>

en: Select options
et_EE: Vali

note: translators: %s: order number translators: %s: order ID
en: Order #%s
et_EE: Tellimus #%s

en: Cancelled order
et_EE: Tühistatud tellimus

en: Enable/Disable
et_EE: Luba/Keela

en: Enable this email notification
et_EE: Lülita see e-posti teel saadetav teavitus sisse

en: Recipient(s)
et_EE: Saaja(d)

en: Subject
et_EE: Teema

en: Email type
et_EE: E-kirja tüüp

en: Choose which format of email to send.
et_EE: Vali, millises formaadis soovid e-kirju saata.

en: Completed order
et_EE: Tellimus täidetud

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
et_EE: Täidetud tellimuse kiri saadetakse kliendile juhul, kui tellimus märgitakse täidetuks. Tavaliselt tähendab see seda, et tellimus on kliendile teele pandud.

en: New account
et_EE: Uus konto

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
et_EE: Kliendi "uue konto" kiri saadetakse juhul, kui klient registreerub kassas või "minu konto" lehel.

en: Welcome to {site_title}
et_EE: Tere tulemast lehele {site_title}

en: Customer note
et_EE: Märkus kliendile

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
et_EE: Kliendile saadetakse e-kiri, kui sa lisad tellimusele kliendile nähtava märkme.

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
et_EE: Sinu {site_title} tellimusele kuupäevaga {order_date} lisati märkus

en: A note has been added to your order
et_EE: Sinu tellimusele on lisatud märkus

en: Processing order
et_EE: Tellimust töödeldakse

en: Refunded order
et_EE: Tagasi makstud tellimus

en: Reset password
et_EE: Lähtesta parool

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
et_EE: Kliendi "parooli taastamise" kiri saadetakse kliendile juhul, kui klient soovib oma parooli taastada.

en: New order
et_EE: Uus tellimus

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
et_EE: Uue tellimuse saamisel saadetakse kogu saajate nimekirjale tellimuse kohta e-kiri.

en: Plain text
et_EE: Ainult tekst

en: Multipart
et_EE: Mitmeosaline (Multipart)

en: Could not write to template file.
et_EE: Ajutist faili ei õnnestunud kirjutada.

en: Template file copied to theme.
et_EE: Malli fail kopeeriti teemasse.

en: Template file deleted from theme.
et_EE: Malli fail kustutati teemast.

en: HTML template
et_EE: HTML mall

en: Plain text template
et_EE: Tekstimall

en: Delete template file
et_EE: Kustuta mallifail

en: Copy file to theme
et_EE: Kopeeri mall teemasse

en: File was not found.
et_EE: Faili ei leitud.

en: View template
et_EE: Vaata malli

en: Hide template
et_EE: Peida mall

en: Are you sure you want to delete this template file?
et_EE: Oled kindel, et soovid selle mallifaili kustutada?

en: Title
et_EE: Pealkiri

en: This controls the title which the user sees during checkout.
et_EE: Siin saad määrata, millist nimetust näeb kasutaja kassas.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
et_EE: Makseviisi kirjeldus, mida klient kassas näeb.

en: Instructions
et_EE: Juhised

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
et_EE: Juhised, mis lisatakse aitäh-lehele ja e-kirjadele.

en: BIC / Swift
et_EE: SWIFT/BIC

en: Remove selected account(s)
et_EE: Eemalda valitud konto(d)

en: Awaiting BACS payment
et_EE: Ootame pangaülekandega maksmist

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
et_EE: Luba klientidel tasuda sularahas (või muul moel) kauba kättesaamisel.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
et_EE: Makseviisi kirjeldus, mida klient sinu kodulehel näeb.

en: Pay with cash upon delivery.
et_EE: Maksa sularahas, kui saad kauba kätte.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
et_EE: Juhised, mis lisatakse aitäh-lehele.

en: Enable for shipping methods
et_EE: Luba tarneviisidele

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
et_EE: Kui tasumine kättesaamisel on kasutatav ainult mõnede tarneviiside korral, seadista need siin. Jäta tühjaks, kui soovid lubada seda kõikide tarneviiside korral.

en: Select shipping methods
et_EE: Vali tarneviisid

en: Accept for virtual orders
et_EE: Luba virtuaalsetele tellimustele

en: Accept COD if the order is virtual
et_EE: Luba virtuaalsete tellimuste eest tasumist sularahas, kohapeal

en: Payment to be made upon delivery.
et_EE: Tasumine toimub kättesaamisel.

en: Proceed to PayPal
et_EE: Mine edasi PayPali

en: What is PayPal?
et_EE: Mis on PayPal?

note: translators: %s: currency code.
en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
et_EE: Valideerimise viga: PayPali valuutad ei kattu (kood %s).

note: translators: %s: Amount.
en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
et_EE: Valideerimise viga: PayPali summad ei kattu (bruto %s).

note: translators: %s: email address .
en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
et_EE: Valideerimise viga: PayPali IPN vastus tuli teiselt e-posti aadressilt (%s).

en: IPN payment completed
et_EE: IPN-makse on sooritatud

note: translators: %s: payment status.
en: Payment %s via IPN.
et_EE: Makse %s IPNi kaudu

note: translators: %s: order link.
en: Reversal cancelled for order #%s
et_EE: Tellimuse #%s tagasimaksmine tühistatud

note: translators: 1: Payment amount
en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
et_EE: Valideerimise viga: PayPali summad ei kattu (summa %s).

en: PDT payment completed
et_EE: PDT-makse sooritatud

note: translators: %s: Order shipping method
en: Shipping via %s
et_EE: Transport: %s

en: This controls the description which the user sees during checkout.
et_EE: Kirjeldus, mida klient kassas näeb.

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
et_EE: Maksa PayPaliga; kui sul ei ole PayPali kontot, saad maksta oma krediitkaardiga.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
et_EE: Palun sisesta oma PayPali e-posti aadress; seda on tarvis maksete vastuvõtmiseks.

en: Enable PayPal sandbox
et_EE: Lülita PayPali liivakast sisse

en: Enable logging
et_EE: Lülita logimine sisse

en: Advanced options
et_EE: Lisavõimalused

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
et_EE: Kui sinu peamine PayPali e-posti aadress erineb ülalpool sisestatud PayPali e-posti aadressist, sisesta siia oma PayPali konto peamine saaja e-posti aadress. Seda kasutatakse IPN-päringute valideerimiseks.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
et_EE: Palun sisesta arve numbri prefiks. Kui sa kasutad oma PayPali kontot mitme erineva poe jaoks, siis veendu, et see prefiks on unikaalne, kuna PayPal ei luba mitut sama numbriga tellimust.

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
et_EE: Saada PayPali tarneinfo makseinfo asemel.

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
et_EE: Lülita "address_override" sisse, et kaitsta aadressi infot muutmise eest.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
et_EE: PayPal kontrollib aadresse, mistõttu see valik võib põhjustada vigu (me soovitame hoida see valik välja lülitatuna).

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
et_EE: Vali, kas soovid kohe kontolt raha võtta või lihtsalt makset autoriseerida.

en: Capture
et_EE: Võta raha

en: Authorize
et_EE: Autoriseeri

en: Get your API credentials from PayPal.
et_EE: Oma API kasutajaandmed saad PayPalist

en: Credit card
et_EE: Krediitkaart

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
et_EE: Sisesta hind (ilma maksudeta) või summa, näiteks <code>10.00 * [qty]</code>.

en: Availability
et_EE: Saadavus

en: All allowed countries
et_EE: Kõik lubatud riigid

en: Select some countries
et_EE: Vali mõned riigid

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
et_EE: Need hinnad on tarne lisavõimalused koos lisanduvate hindadega (põhinevad fikseeritud hinnal).

en: Method availability
et_EE: Tarneviisi saadavus

en: A valid free shipping coupon
et_EE: Kehtiv tasuta transpordi kupong

en: A minimum order amount OR a coupon
et_EE: Minimaalne tellimuse summa VÕI kupong

en: A minimum order amount AND a coupon
et_EE: Minimaalne tellimuse summa JA kupong

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
et_EE: Kasutajad peavad ostma vähemalt selle summa eest, et saada tasuta transporti (kui see on ülalpool sisse lülitatud).

en: Selected countries
et_EE: Valitud riigid

en: Excluding selected countries
et_EE: Kõik, välja arvatud valitud riigid

en: Enable
et_EE: Luba

en: How to calculate delivery charges
et_EE: Kuidas arvutada transpordikulusid

en: Fixed amount
et_EE: Kindel summa

en: Percentage of cart total
et_EE: Protsent ostukorvi maksumusest

en: Fixed amount per product
et_EE: Kindel summa toote kohta

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
et_EE: Millist summat soovid sa küsida kohaliku transpordi eest. Kui oled valinud tasuta transpordi, siis seda eiratakse. Jäta tühjaks, kui sa ei soovi seda kasutada.

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
et_EE: Eralda koodid komadega. Võid kasutada ka tärne, näiteks <code>P*</code> vastab ka postikoodile PE30. Võid kasutada ka mustreid, näiteks mustrile <code>NG1___</code> vastab NG1 1AA, aga mitte NG10 1AA

en: Shipping costs updated.
et_EE: Transpordikulusi uuendati.

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
et_EE: Toetab järgnevaid asendusi: <code>[qty]</code> = kaupade arv, <code>[cost]</code> = kaupade maksumus, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = protsendipõhine hind.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
et_EE: Soovi korral võid sisse lülitada "Makse andmete ülekande" (Profiil > Profiil ja sätted > Minu müümise tööriistad > Veebilehe eelistused) ja kopeerida siia oma identiteedi tähise. See võimaldab maksete kinnitamist ilma PayPal IPN-i kasutamata.

note: translators: %s: order link.
en: Payment for order %s reversed
et_EE: Makse tellimuse #%s eest tagasi makstud

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
et_EE: Millistele sihtnumbritele pakud kohalikku transporti?

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
et_EE: Millistele sihtnumbritele pakud ise järgi tulemist?

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
et_EE: Palun saada tšekk aadressile: Poe nimi, aadress, riik, postiindeks.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
et_EE: See on teavitus, mis saadetakse klientidele peale maksmist ning sisaldab infot tellimuse kohta.

en: Allowed ZIP/post codes
et_EE: Lubatud sihtnumbrid

en: Delivery fee
et_EE: Kohaletoimetamise tasu

en: Fee type
et_EE: Tasu liik

en: Minimum order amount
et_EE: Minimaalne tellimuse summa

en: Free shipping requires...
et_EE: Tasuta transpordi jaoks on vajalik…

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
et_EE: Lisavaliku nimetus | Lisatasu [+- protsenti] | Kulutüüp (order, class või item)

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
et_EE: Üks rea kohta: Lisavaliku nimetus | Lisatasu [+- protsenti] | Kulutüüp (order, class või item) Näide: <code>Lennupost | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.

en: Additional rates
et_EE: Lisatasud

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
et_EE: Tellimuse kohta: tasu võetakse kõige kallima tarneklassi eest

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
et_EE: Klassi kohta: iga transpordiklassi eest võetakse eraldi tasu

en: Calculation type
et_EE: Arvutusmeetod

en: No shipping class cost
et_EE: Tarneklassil pole hinda

note: translators: %s: shipping class name
en: "%s" shipping class cost
et_EE: "%s" tarneklassi hind

note: translators: %s: Admin shipping settings URL
en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
et_EE: Neid hindu saab soovi korral lisada sõltuvalt <a href="%s">toote tarneklassist</a>.

en: Shipping class costs
et_EE: Tarneklasside hinnad

en: Method title
et_EE: Tarneviisi pealkiri

en: Flat rate
et_EE: Fikseeritud maksumus

note: translators: %s: URL
en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
et_EE: PayPali kaudu tagasimaksete teostamiseks sisesta oma PayPali API ligipääsuandmed. Vaata, kuidas leida oma <a href="%s">PayPali API ligipääsuandmed</a>.

en: API credentials
et_EE: API ligipääsuandmed

en: Payment action
et_EE: Makse tegevus

en: Address override
et_EE: Aadressi ülekirjutamine

en: Invoice prefix
et_EE: Arve prefiks

en: PayPal identity token
et_EE: PayPali identifitseerimistunnus

en: Receiver email
et_EE: Saaja e-post

en: Debug log
et_EE: Vealogi

en: PayPal sandbox
et_EE: PayPali liivakast

en: PayPal email
et_EE: PayPali e-post

en: Enable PayPal Standard
et_EE: Luba PayPal standard

note: translators: %1$s: order ID, %2$s: order link.
en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
et_EE: Tellimusel #%1$s on tagasimaksmine tühistatud. Palun kontrolli makse laekumist ja vastavalt sellele uuenda tellimuse olekut siin: %2$s

note: translators: %1$s: order ID, %2$s: reason code.
en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
et_EE: Tellimus #%1$s on pandud ootele, kuna makse tagastati - PayPali põhjuse kood: %2$s

note: translators: %1$s: order ID, %2$s: reason code.
en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
et_EE: Tellimus #%1$s on märgitud tagasi makstuks - PayPali põhjuse kood: %2$s

note: translators: %s: pending reason. translators: 1: Pending reason
en: Payment pending (%s).
et_EE: Makse ootel (%s).

note: translators: 1: Refund amount, 2: Refund ID
en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
et_EE: Tagasi makstud %1$s - tagasimakse ID: %2$s

en: Gateway disabled
et_EE: Makseviis on välja lülitatud

en: PayPal acceptance mark
et_EE: Paypali aktsepteerimise märk

en: Enable check payments
et_EE: Luba tšekiga maksmine

en: Branch code
et_EE: Haru liigituskood

en: Routing number
et_EE: Suunakood

en: Bank code
et_EE: Panga kood

en: Branch sort
et_EE: Haru liigituskood

en: Bank transit number
et_EE: Panga transiitnumber

en: Our bank details
et_EE: Meie panga andmed

en: + Add account
et_EE: + Lisa konto

en: Bank name
et_EE: Panga nimi

en: Account number
et_EE: Konto number

en: Account name
et_EE: Konto nimi

en: Account details
et_EE: Konto andmed

en: Sort code
et_EE: Panga kood

en: Direct bank transfer
et_EE: Pangaülekanne

en: Enable bank transfer
et_EE: Luba pangaülekanne

note: translators: %s: Path to template file
en: This template has been overridden by your theme and can be found in: %s.
et_EE: See mallifail on sinu teema poolt üle kirjutatud ja selle leiab siit: %s.

en: Partial refund email heading
et_EE: Osalise tagasimakse e-kirja pealkiri

en: Full refund email heading
et_EE: Täieliku tagasimakse e-kirja pealkiri

en: Partial refund subject
et_EE: Osalise tagasimakse teema

en: Full refund subject
et_EE: Täieliku tagasimakse teema

en: Email heading (paid)
et_EE: E-kirja pealkiri (makstud)

en: Email heading
et_EE: E-kirja pealkiri

note: translators: %s: admin email translators: %s: WP admin email
en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
et_EE: Sisesta selle e-kirja saajad (komadega eraldatult). Vaikimisi saaja(d) on %s.

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
et_EE: Tee ülekanne meie pangakontole. Palun kasuta selgituses tellimuse numbrit. Sinu tellimust ei lähetata enne, kui raha on jõudnud meie kontole.

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
et_EE: Tellimuse tagasimakse kiri saadetakse kliendile siis, kui tema tellimus märgitakse tagasi makstuks.

en: Thank you for your order
et_EE: Täname tellimuse eest!

note: translators: %s: Order ID.
en: [Order #%s]
et_EE: [Tellimus #%s]

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
et_EE: Sinu tellimus #{order_number} veebilehel {site_title} maksti tagasi

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
et_EE: Sinu tellimus #{order_number} veebilehel {site_title} maksti osaliselt tagasi

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously pending or on-hold).
et_EE: Ebaõnnestunud tellimuste e-kirjad saadetakse valitud saaja(te)le siis, kui tellimus märgitakse ebaõnnestunuks (kui nad olid varasemalt "makse ootel" või "ootel").

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
et_EE: Vabandame, kupongi eemaldamisel esines probleeme.

en: Coupon has been removed.
et_EE: Kupong on eemaldatud.

en: Sorry, your session has expired.
et_EE: Vabandame, sinu sessioon on aegunud.

en: Invalid refund amount
et_EE: Vigane tagasimakse summa

en: Description is missing.
et_EE: Kirjeldus on puudu.

en: User is missing.
et_EE: Kasutaja on puudu.

en: Permissions is missing.
et_EE: Õigused on puudu.

en: API Key updated successfully.
et_EE: API võtme uuendamine õnnestus.

en: Dismiss this notice.
et_EE: Peida see teade.

en: View coupons
et_EE: Vaata kuponge

en: View customers
et_EE: Vaata kliente

en: View orders and sales reports
et_EE: Vaata tellimusi ja müügiraporteid

en: View products
et_EE: Vaata tooteid

en: Create webhooks
et_EE: Loo veebikonkse

en: Create coupons
et_EE: Loo kuponge

en: Create customers
et_EE: Loo kliente

en: Create orders
et_EE: Loo tellimusi

en: Create products
et_EE: Loo tooteid

en: View and manage coupons
et_EE: Vaata ja halda kuponge

en: View and manage customers
et_EE: Vaata ja halda kliente

en: View and manage orders and sales reports
et_EE: Vaata ja halda tellimusi ning müügiraporteid

en: View and manage products
et_EE: Vaata ja halda tooteid

note: translators: %s: scope
en: Invalid scope %s
et_EE: Ebakorrektne skoop %s

note: translators: %s: url
en: The %s is not a valid URL
et_EE: %s ei ole korrektne URL

en: Invalid nonce verification
et_EE: Nonce ei ole korrektne

en: Error 404
et_EE: Viga 404

note: translators: %s: product tag
en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
et_EE: Tooted siltidega &ldquo;%s&rdquo;

note: translators: %s: tag name
en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
et_EE: Postitused siltidega &ldquo;%s&rdquo;

note: translators: %s: author name
en: Author: %s
et_EE: Autor: %s

note: translators: %s: search term
en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
et_EE: Otsingutulemused: &ldquo;%s&rdquo;

note: translators: %d: page number translators: %d: Page number. translators: %d is the page number (1, 2, 3...).
en: Page %d
et_EE: Lehekülg %d

note: translators: %s: product name
en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
et_EE: %s on sinu ostukorvist eemaldatud kuna seda ei saa enam osta. Kui vajad abi, võta palun meiega ühendust.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
et_EE: Üks toode, mida pole enam saadaval, eemaldati sinu ostukorvist.

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
et_EE: Funktsiooni get_cart ei tohiks kasutada enne kui tegevus wp_loaded on toimunud.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
et_EE: Vabandust, seda toodet ei saa osta

note: translators: %s: product name
en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
et_EE: Sa ei saa lisada toodet &quot;%s&quot; ostukorvi, kuna seda ei ole laos.

en: Account username
et_EE: Konto kasutajanimi

en: We were unable to process your order, please try again.
et_EE: Tellimuse töötlemine ei õnnestunud. Palun proovi uuesti.

note: translators: %s: shipping location (prefix e.g. 'to' + ISO 3166-1 alpha-2 country code)
en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
et_EE: Kahjuks <strong>ei tarni me asukohta %s</strong>. Palun sisesta teistsugune tarneaadress.

en: Invalid payment method.
et_EE: Vigane makseviis.

en: Please rate the product.
et_EE: Palun hinda seda toodet.

en: the
et_EE: -

en: VAT
et_EE: KM

en: (incl. VAT)
et_EE: (sis. KM)

en: (incl. tax)
et_EE: (maksudega)

en: (ex. VAT)
et_EE: (ei sis. KM)

en: (ex. tax)
et_EE: (maksudeta)

en: Town / City
et_EE: Linn/Alev/Küla

en: State / County
et_EE: Maakond

en: Suburb
et_EE: Eeslinn

en: District
et_EE: Piirkond

en: Province
et_EE: Provints

en: Canton
et_EE: Kanton

en: Region
et_EE: Regioon

en: Town / District
et_EE: Linn/Alev/Küla

en: Prefecture
et_EE: Prefektuur

en: Municipality
et_EE: Omavalitsus

en: Email Address
et_EE: E-posti aadress

en: Coupon code applied successfully.
et_EE: Kupongi kood rakendati edukalt.

en: Coupon code removed successfully.
et_EE: Kupongi kood eemaldati edukalt.

en: Coupon is not valid.
et_EE: Kupong ei kehti.

note: translators: %s: coupon code
en: Coupon "%s" does not exist!
et_EE: Kupongi "%s" pole olemas!

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
et_EE: Vabandame, aga kupong "%s" ei kehti - see on nüüd sinu tellimuselt eemaldatud.

en: Coupon code already applied!
et_EE: Kupongi kood on juba rakendatud!

en: Coupon usage limit has been reached.
et_EE: Kupongi kasutuskordade arv on täis.

en: This coupon has expired.
et_EE: Kupong on kehtivuse kaotanud.

note: translators: %s: coupon minimum amount
en: The minimum spend for this coupon is %s.
et_EE: Minimaalne ostusumma selle kupongi kasutamiseks on %s.

note: translators: %s: coupon maximum amount
en: The maximum spend for this coupon is %s.
et_EE: Selle kupongiga saab maksimaalselt osta %s väärtuses.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
et_EE: Vabandame, see kupong ei kehti sinu korvis olevatele toodetele.

note: translators: %s: products list
en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
et_EE: Vabandame, see kupong ei kehti sinu korvis olevatele toodetele: %s.

note: translators: %s: categories list
en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
et_EE: Vabandame, see kupong ei kehti sinu korvis olevatele tootekategooriatele: %s.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
et_EE: Vabandame, see kupong ei kehti allahindlusega toodetele.

en: Coupon does not exist!
et_EE: Kupongi ei ole olemas!

en: Please enter a coupon code.
et_EE: Palun sisesta kupongi kood.

en: Invalid download link.
et_EE: Vigane allalaadimise link.

en: Invalid order.
et_EE: Vigane tellimus.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
et_EE: Vabandame, sa oled ära kasutanud kõik oma allalaadmise korrad

en: Sorry, this download has expired
et_EE: Vabandame, allalaadimine on kehtetu

en: You must be logged in to download files.
et_EE: Failide allalaadmiseks pead olema sisse logitud.

en: Login
et_EE: Logi sisse

en: Log in to Download Files
et_EE: Failide allalaadimiseks logi sisse

en: This is not your download link.
et_EE: See ei ole sinu allalaadimise link.

en: No file defined
et_EE: Fail on määramata.

en: File not found
et_EE: Faili ei leitud

en: Note
et_EE: Märkus

en: Customer details
et_EE: Kliendi andmed

en: Product low in stock
et_EE: Toodet on laos vähe järgi

en: Product out of stock
et_EE: Toode on laost otsas

note: translators: %s: product name
en: %s is out of stock.
et_EE: %s on laost otsas.

en: Address changed successfully.
et_EE: Addressi muudeti edukalt.

en: Please provide a valid email address.
et_EE: Palun sisesta korrektne e-posti aadress.

en: Your current password is incorrect.
et_EE: Sinu praegune parool on ebakorrektne.

en: Please fill out all password fields.
et_EE: Palun täida kõik parooli väljad.

en: Please enter your current password.
et_EE: Palun sisesta oma praegune, kehtiv parool.

en: Please re-enter your password.
et_EE: Palun sisesta parool uuesti.

en: New passwords do not match.
et_EE: Uued paroolid ei klapi.

en: Account details changed successfully.
et_EE: Konto andmeid muudeti edukalt.

note: Translators: %s Product title.
en: You can only have 1 %s in your cart.
et_EE: Sinu ostukorvis on ainult 1 %s.

en: Cart updated.
et_EE: Ostukorvi uuendati.

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
et_EE: Ostukorvi pandi samad tooted, mis olid eelneval tellimusel.

en: Order cancelled by customer.
et_EE: Klient tühistas tellimuse

en: Your order was cancelled.
et_EE: Sinu tellimus tühistati.

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
et_EE: Sinu tellimust ei saa enam tühistada. Palun võta meiega ühendust, kui vajad veel abi.

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
et_EE: Palun määra kogus, mida soovid oma ostukorvi lisada&hellip;

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
et_EE: Palun vali toode, mida soovid ostukorvi lisada&hellip;

note: translators: %s: Attribute name.
en: %s is a required field | %s are required fields
et_EE[0]: %s on nõutud väli
et_EE[1]: %s on nõutud väljad

en: Please choose product options&hellip;
et_EE: Palun vali toote valikutest&hellip;

en: Error
et_EE: Viga

en: Username is required.
et_EE: Kasutajanimi on nõutud.

en: Please enter your password.
et_EE: Palun sisesta oma parool.

en: Passwords do not match.
et_EE: Paroolid ei klapi.

en: Please select a rating
et_EE: Palun vali hinnang

en: required
et_EE: nõutav

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
et_EE: Vabandame, sinu valikule ei vasta ükski toode. Palun proovi teistsugust kombinatsiooni.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
et_EE: Vabandame, see toode ei ole saadaval. Palun proovi teistsugust kombinatsiooni.

en: Product Category
et_EE: Tootekategooria

note: translators: %s: attribute name
en: Search %s
et_EE: Otsi %s

note: translators: %s: attribute name
en: All %s
et_EE: Kõik %s

note: translators: %s: attribute name
en: Parent %s
et_EE: Ülemine %s

note: translators: %s: attribute name
en: Parent %s:
et_EE: Ülemine %s:

note: translators: %s: attribute name translators: %s: Address title
en: Edit %s
et_EE: Muuda %s

note: translators: %s: attribute name
en: Update %s
et_EE: Uuenda %s

note: translators: %s: attribute name
en: New %s
et_EE: Uus %s

en: Set product image
et_EE: Määra toote pildiks

en: Remove product image
et_EE: Eemalda toote pilt

en: Use as product image
et_EE: Kasuta toote pildina

en: This is where store orders are stored.
et_EE: Siia salvestatakse tellimused.

en: Refunds
et_EE: Tagasimaksed

en: Coupon | Coupons
et_EE[0]: Kupong

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
et_EE: Siit saad lisada uusi kuponge, mida külastajad sinu poes kasutada saavad.

note: translators: %s: number of orders
en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Töötluses <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Töötluses <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: number of orders
en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Täidetud <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Täidetud <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: number of orders
en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Tühistatud <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Tühistatud <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: number of orders
en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Tagasi makstud <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Tagasi makstud <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Page slug]
en: shop
et_EE: pood

[ctx: Page slug]
en: cart
et_EE: ostukorv

[ctx: Page slug]
en: checkout
et_EE: kassa

[ctx: Page slug]
en: my-account
et_EE: minu-konto

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
et_EE: Kategooriad

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
et_EE: Sildid

[ctx: Admin menu name]
en: Products
et_EE: Tooted

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
et_EE: Kupongid

[ctx: Order status]
en: Processing
et_EE: Töötluses

[ctx: Order status]
en: Completed
et_EE: Täidetud

[ctx: Order status]
en: Cancelled
et_EE: Tühistatud

[ctx: Order status]
en: Refunded
et_EE: Tagasi makstud

[ctx: Order status]
en: Failed
et_EE: Ebaõnnestunud

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
et_EE: Päringus esines viga ja kasutaja andmeid ei õnnestunud sel korral edastada.

en: Postcode / ZIP
et_EE: Sihtnumber

note: translators: 1: product quantity 2: product name 3: order number
en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
et_EE: %1$s ühikut toodet %2$s on tellimusega #%3$s esitatud järeltellimuseks.

note: translators: %s: shop cart url
en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
et_EE: Vabandame, sinu sessioon on aegunud. <a href="%s" class="wc-backward">Tagasi poodi</a>

en: Invalid shipping method!
et_EE: Vigane tarneviis!

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
et_EE: Vabandame, kupong "%s" on juba rakendatud ja seda ei saa kasutada koos koos teiste kupongidega.

note: translators: %s: number of orders
en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Ootel <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Ootel <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Order status]
en: On hold
et_EE: Ootel

note: translators: %s: number of orders
en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Makse ootel <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Makse ootel <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Order status]
en: Pending payment
et_EE: Ootab maksmist

en: Parent coupon
et_EE: Ülemkupong

en: No coupons found in trash
et_EE: Prügikastis pole kuponge

en: No coupons found
et_EE: Kuponge ei leitud

en: Search coupons
et_EE: Otsi kupongidest

en: View coupon
et_EE: Vaata kupongi

en: New coupon
et_EE: Uus kupong

en: Edit coupon
et_EE: Muuda kupongi

en: Add new coupon
et_EE: Lisa uus kupong

en: Add coupon
et_EE: Lisa kupong

en: Parent orders
et_EE: Ülemtellimused

en: No orders found in trash
et_EE: Prügikastis pole tellimusi

en: No orders found
et_EE: Tellimusi ei leitud

en: Search orders
et_EE: Otsi tellimustest

en: Edit order
et_EE: Muuda tellimust

en: Add new order
et_EE: Lisa uus tellimus

en: Add order
et_EE: Lisa tellimus

en: Product image
et_EE: Toote pilt

en: Parent product
et_EE: Ülemtoode

en: No products found in trash
et_EE: Prügikastis ei ole tooteid

en: No products found
et_EE: Tooteid ei leitud

en: Search products
et_EE: Otsi toodetest

en: View product
et_EE: Vaata toodet

en: New product
et_EE: Uus toode

en: Edit product
et_EE: Muuda toodet

en: Add new product
et_EE: Lisa uus toode

note: translators: %s: attribute name
en: Add new %s
et_EE: Lisa uus %s

en: New shipping class Name
et_EE: Uue tarneklassi nimi

en: Add new shipping class
et_EE: Lisa uus tarneklass

en: Update shipping class
et_EE: Uuenda tarneklassi

en: Edit shipping class
et_EE: Muuda tarneklassi

en: Parent shipping class:
et_EE: Ülem tarneklass:

en: Parent shipping class
et_EE: Ülem tarneklass

en: All shipping classes
et_EE: Kõik tarneklassid

en: Search shipping classes
et_EE: Otsi tarneklassidest

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
et_EE: Tarneklassid

en: Premium support
et_EE: Preemium-tugi

en: API docs
et_EE: API dokumentatsioon

en: View WooCommerce API docs
et_EE: Vaata WooCommerce'i API dokumentatsiooni

en: View WooCommerce documentation
et_EE: Vaata WooCommerce'i dokumentatsiooni

en: View WooCommerce settings
et_EE: Vaata WooCommerce'i seadeid

en: Product backorder
et_EE: Toote järeltellimus

en: Company name
et_EE: Ettevõtte nimi

note: translators: 1: state field 2: valid states
en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
et_EE: %1$s ei ole kehtiv. Palun sisesta üks neist: %2$s

note: translators: %s: email address translators: %s: Email address.
en: %s is not a valid email address.
et_EE: %s ei ole korrektne e-posti aadress.

note: translators: %s: phone number translators: %s: Phone number.
en: %s is not a valid phone number.
et_EE: %s ei ole korrektne telefoninumber.

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
et_EE: Palun sisesta korrektne postiindeks / suunakood.

note: translators: %s: field name translators: %s: Field name.
en: %s is a required field.
et_EE: %s on nõutud väli.

note: translators: 1: quantity in stock 2: current quantity
en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
et_EE: Sa ei saa seda kogust ostukorvi lisada &mdash; meil on laos %1$s ja sul on juba %2$s korvis.

note: translators: 1: product name 2: quantity in stock
en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
et_EE: Sa ei saa lisada toodet &quot;%1$s&quot; soovitud koguses ostukorvi, kuna seda ei ole laos piisavalt (%2$s jäänud).

note: translators: %s: product name
en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
et_EE: Vabandust, toodet "%s" ei ole laos. Palun muuda oma ostukorvi sisu ja proovi uuesti. Me vabandame võimaliku ebamugavuse pärast.

note: translators: %s: error message
en: Access denied
et_EE: Ligipääs keelatud

note: translators: 1: product ID 2: old stock level 3: new stock level
en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
et_EE: Toote #%1$s laoseisu suurendati %2$s pealt tasemele %3$s.

en: Product tags
et_EE: Tootesildid

en: You do not have permission to access this page
et_EE: Sul ei ole selle lehe vaatamiseks õiguseid

en: The callback_url needs to be over SSL
et_EE: callback_url peab kasutama SSL ühendust

en: No webhooks found.
et_EE: Veebikonkse ei leitud.

en: Refund failed.
et_EE: Tagasimakse ebaõnnestus.

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
et_EE: Märkused sinu tellimuse kohta, näiteks kohaletoimetamise juhised

note: translators: %s number of products in cart. translators: %d is the count of products.
en: %d product | %d products
et_EE[0]: %d toode
et_EE[1]: %d toodet

en: This email address is already registered.
et_EE: See e-posti aadress on juba registreeritud.

en: The root URL of your site.
et_EE: Sinu lehe URL-i juur.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
et_EE: Sinu veebilehele paigaldatud WooCommerce versioon.

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
et_EE: Mitmed WooCommerce-i laiendused saavad kirjutada logisid, mis teeb veaotsingu kergemaks. Selle võimaldamiseks peab kaust olema kirjutatav.

en: The version of WordPress installed on your site.
et_EE: Sinu veebilehel paigaldatud WordPressi versioon.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
et_EE: Kas WordPress Multisite on sisse lülitatud.

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
et_EE: Maksimaalne mälumaht (RAM), mida veebileht saab korraga kasutada.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
et_EE: Näitab, kas WordPress on veaotsingu režiimis.

en: Language
et_EE: Keel

en: The current language used by WordPress. Default = English
et_EE: WordPressis hetkel kasutusel olev keel. Vaikeväärtus = English

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
et_EE: Info veebiserveri kohta, kus teie leht on majutatud.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
et_EE: Teie kodulehte majutavas serveris paigaldatud PHP versioon.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
et_EE: Suurim failisuurus, mis mahub ühte postitusse.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
et_EE: Maksimaalne veebilehe poolt ühele operatsioonile kulutatav aeg (sekundites) vältimaks serveri hangumist

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
et_EE: Suurim arv muutujaid, mida sinu server saab ühes funktsioonis kasutada ilma ülekoormuseta.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
et_EE: Teie kodulehte majutavas serveris paigaldatud MySQL versioon.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
et_EE: Suurim failisuurus, mida saab sinu WordPressi paigaldusse üles laadida.

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
et_EE: Suhosin on arenenud kaitsesüsteem PHP paigaldustele. See planeeriti ühest küljest serverite kaitseks tuntud PHP aplikatsioonide probleemide eest ning teisest küljest tundmatute probleemide eest nendes aplikatsioonides või PHP tuumas endas. Kui see on serveris sisse lülitatud, võib tekkida vajadus selle konfiguratsioonis andmete sisestamise limiiti tõsta.

en: The default timezone for your server.
et_EE: Teie serveri vaikimisi ajavöönd.

note: Translators: %s: default timezone..
en: Default timezone is %s - it should be UTC
et_EE: Vaikimisi ajatsoon on %s - peaks olema UTC

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
et_EE: Maksemeetodid võivad vahel kasutada cURL-i suhtluses mujal asuvate serveritega, et autoriseerida makseid ning teised pluginad võivad kasutada seda suhtlemiseks mujal asuvate teenustega.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
et_EE: Sinu serveris ei ole fsockopen ega cURL sisse lülitatud - PayPal IPN ja teised skriptid, mis suhtlevad teiste serveritega, ei tööta. Võta ühendust oma veebimajutuse teenusepakkujaga.

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
et_EE: Mõned veebiteenused, näiteks tarned, kasutavad SOAP-i mujal asuvatest serveritest info saamiseks. Näiteks FedEx-i tarnehindade päringuks reaalajas peab SOAP olema paigaldatud.

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
et_EE: HTML/Multipart e-kirjad kasutavad DOMDocumenti mallides reasisese CSS-i genereerimiseks.

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
et_EE: GZip (gzopen) on kasutusel MaxMind-i GEOIP andmebaasi avamisel.

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
et_EE: PayPal kasutab seda kommunikatsioonimeetodit saatmaks tagasi tehingu informatsiooni.

note: translators: %s: error message
en: Error: %s
et_EE: Viga: %s

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
et_EE: WooCommerce pluginad võivad kasutada seda kommunikatsioonimeetodit plugina uuenduste kontrolliks.

en: Database
et_EE: Andmebaas

en: Table does not exist
et_EE: Tabelit ei ole olemas

en: Visit plugin homepage
et_EE: Mine plugina kodulehele

en: Network enabled
et_EE: Võrk sisse lülitatud

en: Force SSL
et_EE: Nõua SSLi

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
et_EE: Kas sinu lehel sunnitakse ülekannete jaoks SSL sertifikaadi kasutamist?

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
et_EE: Millised valuutad on kasutusel toodete kataloogis ning millistes valuutades lasevad maksemeetodid makseid sooritada.

en: The position of the currency symbol.
et_EE: Valuuta sümboli asukoht.

en: The thousand separator of displayed prices.
et_EE: Tuhandete eraldaja hindade kuvamisel.

en: The decimal separator of displayed prices.
et_EE: Komakohtade eraldaja hindade kuvamisel.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
et_EE: Hindade kuvamisel näidatav komakohtade arv.

en: API Version
et_EE: API versioon

en: Page not set
et_EE: Lehte ei ole määratud

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
et_EE: Nimekiri taksonoomia terminitest, mida kasutatakse tellimuste/toodete olekutena.

en: Theme
et_EE: Teema

en: The name of the current active theme.
et_EE: Hetkel aktiivse teema nimi.

en: Version
et_EE: Versioon

en: The installed version of the current active theme.
et_EE: Hetkel aktiivse teema paigaldusversioon.

note: translators: %s: parent theme latest version
en: %s is available
et_EE: %s on saadaval

en: Author URL
et_EE: Autori URL

en: The theme developers URL.
et_EE: Teema arendaja URL.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
et_EE: Näitab, kas praegune teema on alamteema.

en: The name of the parent theme.
et_EE: Ülemteema nimi

en: The installed version of the parent theme.
et_EE: Ülemteema paigaldusversioon.

en: The parent theme developers URL.
et_EE: Ülemteema arendaja URL.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
et_EE: Näitab, kas hetkel aktiivne teema deklareerib end WooCommerce-i toetavaks.

en: Templates
et_EE: Mallid

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
et_EE: See sektsioon näitab faile, mida kasutatakse WooCommerce vaikimisi mallide asemel.

en: Overrides
et_EE: Ülekirjutamised

en: Tools
et_EE: Tööriistad

en: Logs
et_EE: Logid

en: Save changes
et_EE: Salvesta muudatused

en: — No Change —
et_EE: — Muutmata—

en: Change to:
et_EE: Muuda:

en: Enter price (%s)
et_EE: Sisesta hind (%s)

en: Sale
et_EE: Allahindlus

en: Enter sale price (%s)
et_EE: Sisesta soodushind (%s)

en: L/W/H
et_EE: P/L/K

note: translators: %s: Length unit translators: %s: dimension unit translators: %s is dimension unit label translators: %s: length
en: Length (%s)
et_EE: Pikkus (%s)

note: translators: %s: Width unit translators: %s: dimension unit translators: %s is dimension unit label translators: %s: width
en: Width (%s)
et_EE: Laius (%s)

note: translators: %s: Height unit translators: %s: dimension unit translators: %s is dimension unit label translators: %s: Height
en: Height (%s)
et_EE: Kõrgus (%s)

en: Visibility
et_EE: Nähtavus

en: Catalog &amp; search
et_EE: Kataloog &amp; otsing

en: In stock?
et_EE: Laos?

en: Backorders?
et_EE: Järeltellimused?

en: Run the Setup Wizard
et_EE: Käivita paigaldusabiline

en: Custom:
et_EE: Kohandatud:

[ctx: Page setting]
en: Cart
et_EE: Ostukorv

[ctx: Page setting]
en: Checkout
et_EE: Kassa

en: Invalid coupon code
et_EE: Kehtetu kupongi kood

note: translators: %s: parameter
en: Missing parameter %s
et_EE: Puuduv parameeter %s

en: The coupon code already exists
et_EE: Sellise koodiga kupong on juba olemas

en: Placeholder
et_EE: Kohatäide

note: translators: %s item name.
en: Deleted %s
et_EE: %s kustutati

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
et_EE: <strong>Tere tulemast WooCommerce'i</strong> &#8211; Oled peaaegu valmis müügiga alustama :)

note: Translators: %s: classname and link.
en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
et_EE: Sinu serveris ei ole %s klass sisse lülitatud - HTML/Multipart e-kirjad ning mõned laiendused ei tööta ilma DOMDocument-ita.

en: Active plugins.
et_EE: Aktiivsed pluginad.

en: WC database version.
et_EE: WC andmebaasi versioon.

en: MySQL version.
et_EE: MySQL versioon.

en: PHP version.
et_EE: PHP versioon.

en: Server info.
et_EE: Serveri info.

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
et_EE: WooCommerce API. Kasuta kasutaja võtit kasutajanime väljal ning kasutaja saladust parooli väljal.

en: Consumer secret is invalid.
et_EE: Kasutaja saladus on vigane.

en: Learn more about templates
et_EE: Loe veel mallide kohta

en: Skip setup
et_EE: Jäta paigaldus vahele

en: Sold individually?
et_EE: Müüakse üksikuna?

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
et_EE: Vähenda praegust hinda (kindel summa või %):

en: Not declared
et_EE: Ei ole deklareeritud

en: WooCommerce support
et_EE: WooCommerce'i tugi

en: Child theme
et_EE: Alamteema

[ctx: Page setting]
en: My account
et_EE: Minu konto

[ctx: Page setting]
en: Shop base
et_EE: Poe alusaadress

en: Default timezone is UTC
et_EE: Vaikimisi ajavöönd on UTC

en: SUHOSIN installed
et_EE: SUHOSIN paigaldatud

en: PHP max input vars
et_EE: PHP maksimaalne sisendparameetrite arv

en: PHP time limit
et_EE: PHP ajalimiit

en: PHP post max size
et_EE: PHP postitatud andmete maksimaalne suurus

en: Server environment
et_EE: Serveri keskkond

en: Log directory writable
et_EE: Logikataloog kirjutatav

en: WordPress environment
et_EE: WordPressi keskkond

en: Copy for support
et_EE: Kopeeri kasutajatoe jaoks

en: Understanding the status report
et_EE: Olekuraporti selgitused

en: Parent theme author URL.
et_EE: Ülemteema autori URL.

en: Parent theme version.
et_EE: Ülemteema versioon.

en: Parent theme name.
et_EE: Ülemteema nimi.

en: Max upload size.
et_EE: Suurim lubatud üleslaadimise maht.

note: Translators: %s docs link.
en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
et_EE: Kui muudad WooCommerce-i ülemteemas, mida sina isiklikult ei ole ehitanud, soovitame kasutada alamteemat. Vaata: <a href="%s" target="_blank">kuidas luua alamteema</a>

en: File does not exist
et_EE: Faili ei ole olemas

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
et_EE: Kuponge saab kasutada ostukorvi ja kassa lehtedel.

en: Calculate coupon discounts sequentially
et_EE: Arvuta kupongide soodustused ükshaaval

en: Force secure checkout
et_EE: Nõua turvalist kassat

en: Force HTTP when leaving the checkout
et_EE: Kassast lahkudes kasuta HTTP-d

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
et_EE: Need lehed tuleb seadistada selleks, et WooCommerce teaks, kuhu kasutajad kassasse saata.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
et_EE: Kui sa määrad "Tingimuste" lehe, siis palutakse kliendil nendega kassas nõustuda.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
et_EE: Sihtpunktid lisatakse sinu lehe URLidele selleks, et käsitseda spetsiifilisi tegevusi kassas. Need peaksid olema unikaalsed.

en: Pay
et_EE: Maksmine

en: Emails
et_EE: E-kirjad

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
et_EE: See valik võimaldab sul piirata millistesse riikidesse sa oma kaupa müüa tahad.

en: Specific Countries
et_EE: Valitud riigid

en: Shop base address
et_EE: Poe aadress

en: Geolocate
et_EE: Geograafiline aadress

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
et_EE: See on näidispood testimise jaoks &mdash; ühtegi tellimust ei täideta.

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
et_EE: Järgnevad valikud mõjutavad seda, kuidas poes hindu näidatakse.

en: Currency
et_EE: Valuuta

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
et_EE: See määrab millises valuutas on poes hinnad ning millises valuutas makseid vastu võetakse.

en: This controls the position of the currency symbol.
et_EE: See määrab valuuta sümboli asukoha.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
et_EE: See määrab tuhandike eraldaja hindade kuvamisel.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
et_EE: See määrab komakohtade eraldaja hindade kuvamisel.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
et_EE: See määrab mitu komakohta hindade kuvamisel näidatakse.

en: Integration
et_EE: Liidestus

note: translators: %s: URL to settings.
en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
et_EE: Põhilehte saad kasutada ka <a href="%s">toodete püsiviidetes</a>.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
et_EE: See määrab sinu poe põhilehe - see on koht, kus asub sinu toodete arhiiv.

en: Show products
et_EE: Näita tooteid

en: Show subcategories
et_EE: Näita alamkategooriaid

en: Default sorting (custom ordering + name)
et_EE: Vaikejärjestus (kohandatud järjestus + nimi)

en: Popularity (sales)
et_EE: Populaarsus (müügi põhjal)

en: Sort by most recent
et_EE: Järjesta uudsuse alusel

en: Sort by price (asc)
et_EE: Järjesta hinna alusel (kasvav)

en: Sort by price (desc)
et_EE: Järjesta hinna alusel (kahanev)

en: Add to cart behaviour
et_EE: Käitumine ostukorvi lisamisel

en: Redirect to the cart page after successful addition
et_EE: Suuna peale toote korvi lisamist kasutaja ostukorvi lehele

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
et_EE: Lülita arhiivilehtedel ostukorvi lisamise nuppudel AJAX sisse

en: Enable stock management
et_EE: Lülita laoseisu haldus sisse

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
et_EE: Hoia laokaupa (maksmata tellimuste jaoks) x minutit kinni. Kui see aeg saab täis, siis maksmata tellimus tühistatakse. Jäta tühjaks, kui sa ei soovi seda kasutada.

en: Notifications
et_EE: Teavitused

en: Enable low stock notifications
et_EE: Lülita madala laoseisu teavitused sisse

en: Enable out of stock notifications
et_EE: Lülita laost otsasaanud toodete teavitused sisse

en: Hide out of stock items from the catalog
et_EE: Peida laost otsasaanud tooted

en: Redirect only
et_EE: Ainult ümbersuunamine

en: Downloads require login
et_EE: Allalaadimiseks peab sisse logima

en: This setting does not apply to guest purchases.
et_EE: See seade ei mõjuta külaliste poolt tehtud oste.

en: Grant access to downloadable products after payment
et_EE: Anna ligipääs allalaaditavatele failidele kohe peale maksmist.

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
et_EE: Lülita see valik sisse, kui soovid anda allalaaditavatele failidele ligipääsu juba siis, kui tellimused on "töötluses", mitte alles siis, kui nad on "täidetud".

en: Measurements
et_EE: Mõõtmed

en: This controls what unit you will define weights in.
et_EE: See määrab millites mõõtühikutes sa toodete kaalu sisestad.

en: This controls what unit you will define lengths in.
et_EE: See määrab millistes ühikutes sa suurused sisestad.

en: Enable the shipping calculator on the cart page
et_EE: Näita ostukorvis transpordikulude kalkulaatorit

en: Hide shipping costs until an address is entered
et_EE: Näita transpordikulusid alles peale aadressi sisestamist

en: This controls which shipping address is used by default.
et_EE: See määrab, millist tarneaadressi vaikimisi kasutatakse.

en: Ship to all countries you sell to
et_EE: Paku transporti kõikidesse riikidesse, kuhu müüd

en: Ship to all countries
et_EE: Paku transporti kõikidesse riikidesse

en: Ship to specific countries only
et_EE: Paku transport valitud riikidesse

en: Friendly name for identifying this key.
et_EE: Kasutajasõbralik nimetus selle võtme paremaks ära tundmiseks.

en: Owner of these keys.
et_EE: Nende võtmete omanik.

en: Copied!
et_EE: Kopeeritud!

en: Copy
et_EE: Kopeeri

en: QRCode
et_EE: QR kood

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
et_EE: 2-tähemärgiga riigi kood, näiteks EE. Jäta tühjaks, kui soovid, et maksumäär kehtiks kõikidele riikidele.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
et_EE: 2-kohaline osariigi/maakonna kood, näiteks AL. Jäta tühjaks, kui soovid, et kehtiks kõikidele.

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
et_EE: Linnad selle reegli jaoks. Semikoolon (;) eraldab erinevaid väärtusi. Jäta tühjaks, kui soovid, et kehtiks kõikidele linnadele.

en: Rate&nbsp;%
et_EE: Maksumäär&nbsp;%

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
et_EE: Sisesta maksumäär (protsent) kuni 4 komakohaga.

en: Enter a name for this tax rate.
et_EE: Sisesta maksumäära nimi.

en: Priority
et_EE: Olulisus

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
et_EE: Määra selle maksumäära olulisus. Olulisuse taseme kohta kasutatakse ainult ühte vastet. Ühe piirkonna jaoks mitme maksumäära kasutamiseks pead igale maksumäärale määrama erineva olulisuse taseme.

en: Compound
et_EE: Liidetav

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
et_EE: Vali, kas see maksumäär on liidetav. Liidetavad maksumäärad lisatakse kõikidele teistele maksumääradele lisaks.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
et_EE: Vali, kas see maksumäär rakendub ka transpordile.

en: Insert row
et_EE: Lisa rida

en: Remove selected row(s)
et_EE: Eemalda valitud rida/read

en: Import CSV
et_EE: Impordi CSV

en: No row(s) selected
et_EE: Ühtegi rida pole valitud

en: Method
et_EE: Meetod

note: translators: %s: date
en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
et_EE: Kasutajasõbralik Veebikonksu nimetus tema paremaks ära tundmiseks, vaikimisi "Veebikonks loodud %s".

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
et_EE: Valikud on &quot;Aktiivne&quot; (toimetab sõnumi), &quot;Peatatud&quot; (ei toimeta) ning &quot;Välja lülitatud&quot; (ei toimeta vea tõttu).

en: Select when the webhook will fire.
et_EE: Vali, millal veebikonks käivitub.

en: Action
et_EE: Tegevus

en: Custom
et_EE: Enda määratud

en: URL where the webhook payload is delivered.
et_EE: URL, kuhu veebikonksu päring saadetakse.

en: Secret
et_EE: Saladus

en: Created at
et_EE: Loodud

en: Updated at
et_EE: Uuendatud

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
et_EE: See valik määrab, kuidas sa oma poes hinnad sisestad. Selle valiku muutmine ei mõjuta olemasolevate toodete hindasid.

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
et_EE: Jah, ma sisestan hinnad koos maksudega

en: No, I will enter prices exclusive of tax
et_EE: Ei, ma sisestan hinnad ilma maksudeta

en: This option determines which address is used to calculate tax.
et_EE: See valik määrab millist aadressi kasutatakse maksude arvutamiseks.

en: Customer shipping address
et_EE: Kliendi tarneaadressi

en: Customer billing address
et_EE: Kliendi arveaadressi

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
et_EE: Valikuliselt võid määrata, millise maksuklassi alla transport läheb. Võid selle ka tühjaks jätta - sellisel juhul määratakse maksud ostukorvis olevate esemete põhjal.

en: Shipping tax class based on cart items
et_EE: Transpordi maksuklass põhineb ostukorvis olevatel toodetel

en: Rounding
et_EE: Ümardamine

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
et_EE: Ümarda maksusummat vahesumma juures, mitte iga tellimuse rea juures

en: Including tax
et_EE: Koos maksudega

en: Excluding tax
et_EE: Ilma maksudeta

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
et_EE: Määra siin tekst, mida soovid näidata oma toodete hindade järel. See võib olla näiteks "sis. KM". Sa võid siin ka hinnad asendada, kasutades järgmisi muutujaid: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: As a single total
et_EE: Ühe summana

en: Itemized
et_EE: Eraldi ridadena

en: Marketing
et_EE: Turundus

en: Free
et_EE: Tasuta

en: There are currently no logs to view.
et_EE: Hetkel ei ole ühtegi logi, mida vaadata.

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
et_EE: Palun kopeeri ja sisesta see info oma piletisse, kui võtad kasutajatoega ühendust.

en: Geolocate (with page caching support)
et_EE: Geolokeeri (lehe vahemälu toega)

en: Select the access type of these keys.
et_EE: Vali neile võtmetele ligipääsu tüüp.

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
et_EE: Mitme kupongi korraga kasutamisel mõjub esimene kupong täishinnale, teine saadud soodushinnale ja nii edasi.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
et_EE: Vali, millistesse riikidesse sa kaupa kohale toimetad või märgi, et soovid kaupa kohale toimetada kõikidesse riikidesse, kuhu müüd.

en: Tax rate ID.
et_EE: Maksumäära ID.

en: Number of decimals.
et_EE: Komakohtade arv.

en: Shipping method(s)
et_EE: Tarnemeetod(id)

en: Get system report
et_EE: Võta süsteemiraport

en: Display tax totals
et_EE: Kuva maksude kogusummasid

en: Price display suffix
et_EE: Hinna kuvamise järelliide

en: Display prices during cart and checkout
et_EE: Kuva hindu ostukorvis ja kassas

en: Display prices in the shop
et_EE: Kuva poes hindu

en: Additional tax classes
et_EE: Täiendavad maksuklassid

en: Shipping tax class
et_EE: Transpordi maksuklass

en: Calculate tax based on
et_EE: Kasuta maksude arvutamiseks

en: Prices entered with tax
et_EE: Hinnad sisaldavad makse

en: Enable taxes
et_EE: Lülita maksud sisse

en: Save webhook
et_EE: Salvesta veebikonks

en: Webhook actions
et_EE: Veebikonksu tegevused

en: Enter the action that will trigger this webhook.
et_EE: Sisesta tegevus, mis käivitab selle veebikonksu.

en: Action event
et_EE: Tegevuse sündmus

en: Product deleted
et_EE: Toode kustutatud

en: Product updated
et_EE: Toode uuendatud

en: Product created
et_EE: Toode loodud

en: Order deleted
et_EE: Tellimus kustutatud

en: Order updated
et_EE: Tellimus uuendatud

en: Order created
et_EE: Tellimus loodud

en: Customer deleted
et_EE: Klient kustutatud

en: Customer updated
et_EE: Klient uuendatud

en: Customer created
et_EE: Klient loodud

en: Coupon deleted
et_EE: Kupong kustutatud

en: Coupon updated
et_EE: Kupong uuendatud

en: Coupon created
et_EE: Kupong loodud

en: Webhook data
et_EE: Veebikonksu andmed

en: Tax name
et_EE: Maksu nimi

en: State code
et_EE: Maakonna/osariigi kood

en: Country code
et_EE: Riigi kood

en: Country&nbsp;code
et_EE: Riigi&nbsp;kood

en: Consumer secret
et_EE: Kasutaja saladus

en: Consumer key
et_EE: Tarbija võti

en: Revoke key
et_EE: Tühista võti

en: Generate API key
et_EE: Genereeri API võti

en: Key details
et_EE: Võtme andmed

note: translators: $s tax rate section name
en: %s rates
et_EE: %s määrad

en: Standard rates
et_EE: Standardmäärad

en: Tax options
et_EE: Maksude seaded

en: Shipping destination
et_EE: Transpordi sihtpunkt

en: Product ratings
et_EE: Toodete hindamine

en: Dimensions unit
et_EE: Mõõtude ühik

en: Weight unit
et_EE: Kaaluühik

en: Access restriction
et_EE: Ligipääsu piiramine

en: Force downloads
et_EE: Sunnitud allalaadimised

en: File download method
et_EE: Failide allalaadimise meetod

en: Stock display format
et_EE: Laoseisu kuvamise vorming

en: Out of stock visibility
et_EE: Laost otsasaanud toodete nähtavus

en: Out of stock threshold
et_EE: Laost otsasaamise piirmäär

en: Low stock threshold
et_EE: Madala laoseisu piirmäär

en: Notification recipient(s)
et_EE: Teavituste saaja(d)

en: Hold stock (minutes)
et_EE: Hoia tooteid kinni (minutites)

en: Manage stock
et_EE: Halda laoseisu

en: Average rating
et_EE: Keskmine hinnang

en: Default product sorting
et_EE: Vaikimisi toodete järjestus

en: Shop page display
et_EE: Poe lehe kuvamine

en: Shop page
et_EE: Poe leht

en: Currency options
et_EE: Valuuta seaded

en: Store notice
et_EE: Poe teade

en: Sell to all countries
et_EE: Müü kõikidesse riikidesse

en: Selling location(s)
et_EE: Müügikoht/kohad

en: Background color
et_EE: Taustavärv

en: Base color
et_EE: Põhivärv

en: Header image
et_EE: Päisepilt

en: Email template
et_EE: E-kirja mall

en: "From" name
et_EE: "Saatja" nimi

en: Email sender options
et_EE: E-kirjade saatja seaded

en: Email options
et_EE: E-kirjade seaded

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
et_EE: Sihtpunkt "Kassa &rarr; Lisa makseviis" lehe jaoks.

en: Add payment method
et_EE: Lisa makseviis

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
et_EE: Otspunkt "Kassa &rarr; Tellimus vastu võetud" lehe jaoks.

en: Order received
et_EE: Tellimus vastu võetud

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
et_EE: Sihtpunkt "Kassa &rarr; Maksmine" lehe jaoks.

en: Checkout endpoints
et_EE: Kassa sihtpunktid

en: Terms and conditions
et_EE: Müügitingimused

en: Checkout page
et_EE: Kassa leht

en: Cart page
et_EE: Ostukorvi leht

en: Show "verified owner" label on customer reviews
et_EE: Näita klientide arvustuste juures "toote omanik" silte

en: IP address
et_EE: IP aadress

en: Enable the use of coupon codes
et_EE: Luba kupongikoodide kasutamine

note: translators: %s: Available placeholders for use
en: The text to appear in the footer of all WooCommerce emails.
et_EE: Tekst, mis lisatakse kõigi WooCommerce'i e-kirjade lõppu.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
et_EE: Kui haldad laoseise, siis see määrab kas järeltellimused on selle toote puhul lubatud. Kui see on sisse lülitatud, siis võib laoseis minna alla 0-i.

en: Stock status
et_EE: Laoseis

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
et_EE: Määrab, kas toode on või ei ole poe avalikus osas märgitud kui "laos" või "otsas".

en: Weight
et_EE: Kaal

en: Weight in decimal form
et_EE: Kaal kümnendkujul

en: Dimensions
et_EE: Mõõtmed

en: Length
et_EE: Pikkus

en: Width
et_EE: Laius

en: Height
et_EE: Kõrgus

en: LxWxH in decimal form
et_EE: PxLxK kümnendkujul

en: No shipping class
et_EE: Tarneklassi ei ole

en: Shipping class
et_EE: Tarneklass

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
et_EE: Mõningad tarneviisid kasutavad tarneklasse sarnaste toodete rühmitamiseks.

en: Expand
et_EE: Laienda

en: Close
et_EE: Sulge

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
et_EE: Ristmüügid on tooted, mida sa ostukorvis reklaamid tuginedes käesolevale tootele.

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
et_EE: Sisesta valikuline märkus, mis saadetakse kliendile peale ostu sooritamist.

en: Menu order
et_EE: Menüüjärjekord

en: Custom ordering position.
et_EE: Kohandatud positsioon

en: Enable reviews
et_EE: Luba arvustused

en: Learn more
et_EE: Loe veel

en: Default Form Values
et_EE: Vormi vaikeväärtused

en: Delete all variations
et_EE: Kustuta kõik variatsioonid

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
et_EE: Lülita &quot;sisse/välja&quot;

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
et_EE: Tee &quot;allalaaditavaks&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
et_EE: Tee &quot;virtuaalseks&quot;

en: Pricing
et_EE: Hinnastamine

en: Set regular prices
et_EE: Määra tavahinnad

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
et_EE: Tõsta tavahindu (kindla summa või protsendi võrra)

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
et_EE: Langeta tavahindu (kindla summa või protsendi võrra)

en: Set sale prices
et_EE: Määra soodushinnad

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
et_EE: Tõsta soodushindu (kindla summa või protsendi võrra)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
et_EE: Langeta soodushindu (kindla summa või protsendi võrra)

en: Set scheduled sale dates
et_EE: Määra planeeritud soodusmüügi kuupäevad

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
et_EE: Lülita laoseisu haldamine sisse/välja

en: Downloadable products
et_EE: Allalaaditavad tooted

en: Download limit
et_EE: Allalaadimiste limiit

en: Download expiry
et_EE: Allalaadimise aegumine

en: Go
et_EE: Mine

note: translators: variations count
en: %s item | %s items
et_EE[0]: %s toode
et_EE[1]: %s toodet

en: Go to the first page
et_EE: Mine esimesele leheküljele

en: Go to the previous page
et_EE: Mine eelmisele leheküljele

en: Select Page
et_EE: Vali lehekülg

en: Current page
et_EE: Käesolev lehekülg

en: Go to the next page
et_EE: Mine järgmisele leheküljele

en: Go to the last page
et_EE: Mine viimasele leheküljele

en: Delete image
et_EE: Kustuta pilt

en: Add to gallery
et_EE: Lisa galeriisse

en: Add product gallery images
et_EE: Lisa pilte toote galeriisse

en: Variation ID:
et_EE: Variatsiooni ID:

en: Add&nbsp;meta
et_EE: Lisa&nbsp;metaandmed

en: After pre-tax discounts.
et_EE: Peale maksueelseid allahindlusi.

note: translators: %s: Item name.
en: Item
et_EE: Toode

en: Cost
et_EE: Tasu

en: Qty
et_EE: Kogus

en: Tax
et_EE: Maksud

en: Refunded
et_EE: Tagasi makstud

en: Refund
et_EE: Maksa tagasi

en: Add product(s)
et_EE: Lisa tooteid

en: Add fee
et_EE: Lisa lisatasu

en: Save
et_EE: Salvesta

en: Restock refunded items
et_EE: Pane tagastatud tooted lattu tagasi

en: Amount already refunded
et_EE: Juba tagasi makstud summa

en: Total available to refund
et_EE: Veel võimalik tagasi maksta

en: Refund amount
et_EE: Tagasimakse summa

note: translators: refund amount
en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
et_EE: Peale selle kasutamist tuleb teha käsitsi tagasimakse maksemeetodi kaudu.

en: Add products
et_EE: Lisa tooteid

en: Add tax
et_EE: Lisa maks

en: Rate name
et_EE: Maksumäära nimi

en: Tax class
et_EE: Maksuklass

en: Rate code
et_EE: Maksumäära kood

en: Rate %
et_EE: Määra %

en: Or, enter tax rate ID:
et_EE: Või sisesta maksumäära ID:

en: Optional
et_EE: Valikuline

en: Add new
et_EE: Lisa uus

en: Choose file
et_EE: Vali fail

en: Insert file URL
et_EE: Sisesta faili URL

en: Remove this image
et_EE: Eemalda see pilt

en: Upload an image
et_EE: Lae pilt üles

en: Enabled
et_EE: Lubatud

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
et_EE: Lülita see valik sisse kui ligipääs allalaaditavale tootele antakse kohe ostu sooritamisel

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
et_EE: Lülita see valik sisse, kui toodet ei tarnita või sellel ei ole tarnekulusid

en: Enable this option to enable stock management at variation level
et_EE: Lülita sisse, et lubada laoseisu haldamine variatsiooni tasemel.

en: Variation price (required)
et_EE: Variatsiooni hind (nõutav)

en: Cancel schedule
et_EE: Tühista ajastamine

en: Same as parent
et_EE: Sama, mis ülemisel

note: translators: %s: discount amount
en: %s discounts in total
et_EE: %s väärtuses allahindlust kokku

en: Year
et_EE: Aasta

en: Filter by coupon
et_EE: Filtreeri kupongi alusel

en: Choose coupons&hellip;
et_EE: Vali kupong&hellip;

en: All coupons
et_EE: Kõik kupongid

en: No used coupons found
et_EE: Kasutatud kuponge ei leitud

en: No coupons found in range
et_EE: Selles vahemikus kuponge ei leitud

en: Export CSV
et_EE: Ekspordi CSV

en: Discount amount
et_EE: Allahindluse summa

en: Customer
et_EE: Klient

note: translators: single or plural number of orders
en: %s previous order linked | %s previous orders linked
et_EE[0]: %s eelnev tellimus seostatud
et_EE[1]: %s eelnevat tellimust seostatud

note: translators: User display name
en: Refreshed stats for %s
et_EE: %s statistika värskendatud

en: Show
et_EE: Näita

en: Search customers
et_EE: Otsi klienti

en: Refresh stats
et_EE: Värskenda statistikat

en: View orders
et_EE: Vaata tellimusi

en: Link previous orders
et_EE: Seoste eelnevad tellimused

en: Name (Last, First)
et_EE: Nimi (Pere, ees)

en: Username
et_EE: Kasutajanimi

en: Location
et_EE: Asukoht

en: Last order
et_EE: Viimane tellimus

note: translators: %s: signups amount
en: %s signups in this period
et_EE: %s liitumist selles ajavahemikus

en: customer orders
et_EE: klienditellimust

en: guest orders
et_EE: külalistellimust

en: Signups
et_EE: Liitumisi

en: new users
et_EE: uut kasutajat

en: No low in stock products found.
et_EE: Madala laoseisuga tooteid ei leitud.

en: No out of stock products found.
et_EE: Laost otsas olevaid tooteid ei leitud.

en: Select categories&hellip;
et_EE: Vali kategooriad&hellip;

en: None
et_EE: -

note: translators: %s: total sales
en: %s gross sales in this period
et_EE: %s brutomüük sellel perioodil

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
et_EE: See on tellimuse kogusumma peale võimalikke tagasimakseid koos transpordi maksumuse ja maksudega.

note: translators: %s: net sales
en: %s net sales in this period
et_EE: %s netomüük sellel perioodil

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
et_EE: See on tellimuse kogusumma peale võimalikke tagasimakseid ilma transpordi maksumuse või maksudeta.

note: translators: %s: total orders
en: %s orders placed
et_EE: %s esitatud tellimust

note: translators: %s: total items
en: %s items purchased
et_EE: %s toodet ostetud

note: translators: %s: total shipping
en: %s charged for shipping
et_EE: %s transpordi eest võetud

en: All
et_EE: Kõik

note: translators: %s: total coupons
en: %s worth of coupons used
et_EE: %s eest kuponge kasutatud

en: Number of items sold
et_EE: Müüdud toodete arv

en: Number of orders
et_EE: Tellimuste arv

en: Shipping amount
et_EE: Transpordisumma

note: translators: %s: total items sold
en: %s sales for the selected items
et_EE: %s väärtuses valitud tooteid müüdud

note: translators: %s: total items purchased
en: %s purchases for the selected items
et_EE: %s valitud tooteid ostetud

en: Showing reports for:
et_EE: Näitan raporte:

note: translators: Reset button text for filters.
en: Reset
et_EE: Taasta algseis

en: No products found in range
et_EE: Selles vahemikus tooteid ei leitud

en: Sales amount
et_EE: Müügisumma

en: No products found.
et_EE: Tooteid ei leitud.

en: Parent
et_EE: Ülem

en: Units in stock
et_EE: Ühikuid laos

en: Rate
et_EE: Maksumäär

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
et_EE: See on kogu maksusumma selle maksumäära kohta (transpordi ja toodete pealt).

en: No taxes found in this period
et_EE: Selle ajavahemiku kohta ei leitud makse

en: Period
et_EE: Ajavahemik

en: Net profit
et_EE: Puhaskasum

en: Total sales minus shipping and tax.
et_EE: Müük kokku miinus transprdikulud ja maksud.

en: Totals
et_EE: Kokku

en: Logout
et_EE: Väljalogimine

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
et_EE: Sihtpunkt väljalogimiseks. Sa võid selle lisada oma lehe menüüdesse kohandatud lingina: sinuleht.ee/?customer-logout=true

[ctx: number of pages]
en: of
et_EE: /

en: Average net sales amount
et_EE: Keskmine netomüügi summa

note: translators: %s: average sales
en: %s average net daily sales
et_EE: %s väärtuses netomüüki keskmiselt päevas

note: translators: %s: average sales
en: %s average net monthly sales
et_EE: %s väärtuses netomüüki keskmiselt kuus

en: Regular price
et_EE: Tavahind

en: Sale price
et_EE: Soodushind

en: Sale start date
et_EE: Soodushinna kehtivuse algus

en: Sale end date
et_EE: Soodushinna kehtivuse lõpp

en: Tax class.
et_EE: Maksuklass.

note: translators: %s: coupons amount
en: %s coupons used in total
et_EE: %s kupongi kokku kasutatud

en: Sold individually
et_EE: Müüakse ühekaupa

en: Save attributes
et_EE: Salvesta omadused

en: Cross-sells
et_EE: Ristmüügid

en: Purchase note
et_EE: Ostumärkus

en: Downloads remaining
et_EE: Allalaadimisi jäänud

en: Access expires
et_EE: Ligipääs aegub

en: Product ID.
et_EE: Toote ID.

en: Product SKU.
et_EE: Tootekood.

en: Number of coupons used
et_EE: Kasutatud kupongide arv

en: Shipping methods
et_EE: Tarneviisid

en: General options
et_EE: Üldised seaded

en: Account creation
et_EE: Konto loomine

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
et_EE: Sihtpunkt "Minu konto &rarr; Unustasin parooli" lehe jaoks.

en: Lost password
et_EE: Kadunud parool

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
et_EE: Sihtpunkt "Minu konto &rarr; Aadressid" lehe jaoks.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
et_EE: Sihtpunkt "Minu konto &rarr; Muuda konto seadeid" lehe jaoks.

en: Edit account
et_EE: Konto seadete muutmine

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
et_EE: Sihtpunkt "Minu konto &rarr; Vaata tellimust" lehe jaoks.

en: View order
et_EE: Vaata tellimust

en: My account page
et_EE: Minu konto leht

en: Account pages
et_EE: Konto lehed

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
et_EE: See on tellimuste kogusumma 'tarne kokku' väljadelt.

en: Total shipping
et_EE: Transport kokku

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
et_EE: See on tellimuste kogusumma 'tellimus kokku' väljadelt.

en: Total sales
et_EE: Müük kokku

en: Total tax
et_EE: Maksud kokku

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
et_EE: See on tellimuste "maksuridade" pealt arvestatud tarnemaksude summa.

en: Shipping tax amount
et_EE: Transpordi maksude summa

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
et_EE: See on tellimuste "maksuridade" pealt arvestatud maksude summa.

en: Tax amount
et_EE: Maksude summa

en: Top earners
et_EE: Enim teeninud tooted

en: Top freebies
et_EE: Populaarseimad tasuta tooted

en: Top sellers
et_EE: Enim müüdud kaubad

en: Product search
et_EE: Toote otsing

en: Net sales amount
et_EE: Neto müük

en: Gross sales amount
et_EE: Bruto müük

en: Guest orders
et_EE: Külaliste tellimused

en: Customer orders
et_EE: Klientide tellimused

en: Guest sales
et_EE: Müügid külalistele

en: Customer role.
et_EE: Kliendi roll.

en: Money spent
et_EE: Raha kulutatud

en: Most discount
et_EE: Suurima allahindlusega

en: Most popular
et_EE: Populaarseimad

en: Last 7 days
et_EE: Viimased 7 päeva

en: This month
et_EE: See kuu

en: Last month
et_EE: Eelmine kuu

note: translators: 1: total income 2: days
en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
et_EE: Müüdud %1$s eest viimase %2$d päeva jooksul

en: Variation description.
et_EE: Variatsiooni kirjeldus.

note: translators: %s dimension unit
en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
et_EE: Mõõdud (P&times;L&times;K) (%s)

en: File name
et_EE: Faili nimi

en: Shipping name
et_EE: Tarneviisi nimetus

en: Payment gateway
et_EE: Makseviis

en: Reason for refund (optional):
et_EE: Tagasimakse põhjus (valikuline):

en: Fee name
et_EE: Tasu nimi

en: Revoke access
et_EE: Eemalda ligipääs

en: Add images to product gallery
et_EE: Lisa pilte tootegaleriisse

note: translators: 1: variation id 2: product name
en: Variation #%1$s of %2$s
et_EE: Variatsioon #%1$s / %2$s

note: translators: 1: Downloadable file, 2: List of allowed filetypes.
en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
et_EE: Allalaaditavat faili %1$s ei saa kasutada, kuna see pole lubatud formaadis. Lubatud formaadid on: %2$s

en: Shipping classes
et_EE: Tarneklassid

en: Upsells
et_EE: Ülesmüügid

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
et_EE: Ülesmüügid on tooted, mida sina soovitad selle toote asemele, mida klient parasjagu vaatab. Näiteks võivad need olla tooted, mis on sinule kasumlikumad, parema kvaliteediga või kallimad.

en: Order Total
et_EE: Tellimus kokku

note: translators: 1: total items sold 2: days
en: Sold %1$d item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
et_EE[0]: Müüdud %1$d tk viimase %2$d päeva jooksul
et_EE[1]: Müüdud %1$d tk viimase %2$d päeva jooksul

en: Number of orders.
et_EE: Tellimuste arv.

en: orders | orders
et_EE[0]: tellimus
et_EE[1]: telllimust

en: No customers found.
et_EE: Ühtegi klienti ei leitud.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
et_EE[0]: Alla laaditud %s kord
et_EE[1]: Alla laaditud %s korda

en: Enable cash on delivery
et_EE: Luba kättesaamisel tasumine

en: Allow
et_EE: Luba

en: Learn More
et_EE: Loe veel

en: Roles successfully reset
et_EE: Rollid edukalt taastatud algseisu

en: Terms successfully recounted
et_EE: Terminid on edukalt üle loetud

en: Tax rates successfully deleted
et_EE: Maksumäärad kustutati edukalt

note: translators: %s: callback string
en: There was an error calling %s
et_EE: %s kutsumisel esines viga

en: Your changes have been saved.
et_EE: Sinu muudatused on salvestatud.

en: Clear transients
et_EE: Puhasta ajutised andmed

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
et_EE: See tööriist puhastab toote/poe ajutiste andmete vahemälu.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
et_EE: See tööriist eemaldab KÕIK lõppenud kehtivusega ajutised andmed WordPressist.

en: Term counts
et_EE: Terminite kogused

en: Recount terms
et_EE: Loe terminid uuesti üle

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
et_EE: See tööriist loendab tooted uuesti üle - kasulik juhul, kui sa muudad oma seadeid moel, mis peidab osa tooteid kataloogist.

en: Capabilities
et_EE: Võimed

en: Reset capabilities
et_EE: Taasta võimete algseis

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
et_EE: See tööriist lähtestab halduri, klienti ja poe halduri (shop_manager) rollid vaikimisi rollideks. Kasuta seda juhul, kui sinu kasutahad ei saa kõikidele WooCommerce'i haldamise lehtedele ligi.

en: Display type
et_EE: Esitlusviis

en: Products
et_EE: Tooted

en: Subcategories
et_EE: Alamkategooriad

en: Both
et_EE: Mõlemad

en: Thumbnail
et_EE: Ikoon

en: Upload/Add image
et_EE: Laadi üles/lisa pilt

en: Remove image
et_EE: Eemalda pilt

en: Use image
et_EE: Kasuta pilti

en: Topic
et_EE: Teema

en: Delivery URL
et_EE: Sihtpunkti URL

note: translators: %s: date
en: Webhook created on %s
et_EE: Veebikonks loodud %s

en: Webhook updated successfully.
et_EE: Veebikonksu uuendamine õnnestus.

en: Webhook created successfully.
et_EE: Veebikonks loomine õnnestus.

en: Webhooks
et_EE: Veebikonksud

en: Docs
et_EE: Dokumentatsioon

en: Thanks :)
et_EE: Aitäh :)

en: Thank you for selling with WooCommerce.
et_EE: Täname, et müüd WooCommerce-iga.

en: The file does not exist, please try again.
et_EE: Sellist faili ei ole olemas. Proovi palun uuesti.

en: The CSV is invalid.
et_EE: CSV fail on vigane.

en: All done!
et_EE: Kõik valmis!

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
et_EE: Tervist! Laadi üles CSV fail maksumääradega, mida soovid oma poodi importida. Vali üleslaadimiseks sobiv .csv fail ja vajuta siis "Laadi fail üles ja impordi" nupul.

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
et_EE: Enne kui saad oma faili üles laadida ja importida, pead parandame järgneva vea:

en: Choose a file from your computer:
et_EE: Vali oma arvutist fail:

note: translators: %s: maximum upload size
en: Maximum size: %s
et_EE: Maksimumsuurus: %s

en: OR enter path to file:
et_EE: VÕI sisesta faili asukoht:

en: Delimiter
et_EE: Eraldaja

en: Upload file and import
et_EE: Laadi fail üles ja impordi

en: Sorry, there has been an error.
et_EE: Vabandame, esines viga.

en: General
et_EE: Üldine

en: Discount type
et_EE: Allahindluse tüüp

en: Value of the coupon.
et_EE: Kupongi väärtus.

en: Allow free shipping
et_EE: Luba tasuta transport

en: Coupon expiry date
et_EE: Kupongi aegumiskuupäev

en: Minimum spend
et_EE: Minimaalne summa

en: No minimum
et_EE: Miinimumi ei ole

en: Maximum spend
et_EE: Maksimaalne kulu

en: No maximum
et_EE: Maksimumi pole

en: Individual use only
et_EE: Ainult individuaalseks kasutamiseks

en: Exclude sale items
et_EE: Välista allahindlusega tooted

en: Search for a product&hellip;
et_EE: Otsi toodet&hellip;

en: Exclude products
et_EE: Välista tooted

en: Product categories
et_EE: Tootekategooriad

en: Any category
et_EE: Ükskõik milline kategooria

en: Exclude categories
et_EE: Mitte ühtegi

en: No categories
et_EE: Mitte ühtegi

en: No restrictions
et_EE: Piiranguid pole

en: Usage limit per coupon
et_EE: Piirmäär kupongi kohta

en: How many times this coupon can be used before it is void.
et_EE: Kui mitu korda saab seda kupongi kasutada enne, kui see kehtivuse kaotab.

en: Limit usage to X items
et_EE: Piira kasutamine X esemele

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
et_EE: Maksimaalne arv individuaalseid tooteid, millele see kupong võib rakenduda, kui kasutada toote allahindlusi. Jäta tühjaks, kui soovid, et kupong rakenduks kõikidele kvalifitseeruvatele toodetele ostukorvis.

en: Usage limit per user
et_EE: Piirmäär kasutaja kohta

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
et_EE: Kupongi kood on juba olemas - klientidele rakendub uusim sellise koodiga kupong.

note: translators: Submit button text for filters.
en: Apply
et_EE: Rakenda

en: Phone
et_EE: Telefon

note: translators: %s: payment method
en: Payment via %s
et_EE: Makseviis: %s

en: h
et_EE: t

en: Customer:
et_EE: Klient:

en: Load billing address
et_EE: Laadi arvelduse aadress

en: No billing address set.
et_EE: Arveaadressi ei ole veel määratud.

en: Other
et_EE: Muu

en: Transaction ID
et_EE: Tehingu ID

en: Load shipping address
et_EE: Laadi tarneaadress

en: No shipping address set.
et_EE: Kohaletoimetamise aadress ei ole veel määratud.

en: N/A
et_EE: -

note: translators: file name. translators: %d file count
en: File %d
et_EE: Fail %d

en: Search for a downloadable product&hellip;
et_EE: Otsi allalaaditavat toodet&hellip;

note: translators: %s: plugin author translators: %s: note author translators: %s: Comment author.
en: by %s
et_EE: - %s

en: Delete note
et_EE: Kustuta märkus

en: There are no notes yet.
et_EE: Märkmeid pole veel.

en: Add note
et_EE: Lisa märkus

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
et_EE: Lisa endale märkus või lisa kliendile nähtav märkus (kasutaja saab vastava teate).

en: Private note
et_EE: Privaatne märkus

en: Note to customer
et_EE: Märge kliendile

en: Add
et_EE: Lisa

en: Product Type
et_EE: Toote tüüp

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
et_EE: Allalaaditavad tooted annavad ostmise korral ligipääsu faili(de)le.

en: Inventory
et_EE: Laohaldus

en: Linked Products
et_EE: Seotud tooted

en: Variations
et_EE: Variatsioonid

en: Shipping
et_EE: Tarne

en: Advanced
et_EE: Täpsemad seaded

en: Stock Keeping Unit
et_EE: Toote tunnuskood

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
et_EE: Tootekood on unikaalne kood toote või teenuse tuvastamiseks.

en: Product URL
et_EE: Toote URL

en: Button text
et_EE: Nupu tekst

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
et_EE: Seda teksti näidatakse nupul, mis viib välise tooteni.

en: Schedule
et_EE: Ajasta

en: This is the name of the download shown to the customer.
et_EE: Seda näidatakse kliendile allalaaditava faili nimena.

en: File URL
et_EE: Faili aadress

en: Add File
et_EE: Lisa fail

en: Unlimited
et_EE: Piiramatult

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
et_EE: Piiramatu allalaadimise lubamiseks jäta väli tühjaks

en: Never
et_EE: Mitte kunagi

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
et_EE: Sisesta, mitme päeva pärast kaotab allalaadimise link oma kehtivuse, või jäta tühjaks.

en: Taxable
et_EE: Maksustatav

en: Shipping only
et_EE: Ainult transport

en: Standard
et_EE: Standardne

en: Manage stock?
et_EE: Halda laoseisu?

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
et_EE: Kogus laos. Kui see on varieeruv toode, siis kasutatakse seda väärtust kõikide variatsioonide laoseisuna, välja arvatud juhul, kui sa määrad laoseisud variatsioonipõhiselt.

en: Do not allow
et_EE: Ära luba

en: Allow, but notify customer
et_EE: Luba, aga teavita klienti

[ctx: posts]
note: translators: %s: count
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Üks <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Kõik <span class="count">(%s)</span>

[ctx: placeholder]
en: Buy product
et_EE: Osta toode

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
et_EE: Alates&hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
et_EE: kuni&hellip;

[ctx: Tax status]
en: None
et_EE: -

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
et_EE: Määra, kas kogu toode on maksustatav või ainult selle tarnimise hind.

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
et_EE: See on URL või absoluutne tee failini, millele klientidele ligipääs tekib. Siia sisestatavad URLid peaks olema eelnevalt kodeeritud.

en: Offline Payments
et_EE: Ühenduseta maksed

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
et_EE: Toodetele ja variatsioonidele saab määrata omaduste termineid.<br/><br/><b>Märkus</b>: Termini kustutamine eemaldab ta kõikidelt toodetelt ja variatsioonidelt, millele ta määratud oli. Termini uuesti loomine ei määra seda automaatselt uuesti nende toodete külge.

en: Enter the external URL to the product.
et_EE: Sisesta tootele viitav väline URL.

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
et_EE: Vali sellele tootele maksuklass. Maksuklasse kasutatakse kindlat tüüpi toodetele teiste maksumäärade rakendamiseks.

en: Regenerate download permissions
et_EE: Genereeri allalaadimise õigused uuesti

en: Sale price dates
et_EE: Soodushinna kuupäevad

en: Downloadable files
et_EE: Allalaaditavad failid

en: Allow backorders?
et_EE: Luba järeltellimused?

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
et_EE: Tee siia linnuke, kui seda kupongi ei saa kasutada teiste kupongidega koos.

en: Stock qty
et_EE: Kogus laos

en: Grant access
et_EE: Luba ligipääs

en: Customer provided note
et_EE: Kliendi poolt lisatud märge

en: Shipping details
et_EE: Transpordi andmed

en: Billing details
et_EE: Arvelduse andmed

en: Customer ID.
et_EE: Kliendi ID.

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
et_EE: Kui mitu korda üks individuaalne klient seda kupongi kasutada saab. Külaliste puhul kontrollitakse arvelduse e-posti aadressi ja sisselogitud kasutajatel kontrollitakse kasutaja ID-d.

note: translators: %s: URL to free shipping document.
en: Check this box if the coupon grants free shipping. A <a href="%s" target="_blank">free shipping method</a> must be enabled in your shipping zone and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
et_EE: Märgi see kast, kui kupong annab tasuta tarne. <a href="%s" target="_blank">Tasuta tarne meetod</a> peab olema kliendi tarnetsoonis sisse lülitatud ning seadistatud nõudma "kehtivat tasuta transpordi kupongi" (vaata "tasuta transpordi jaoks vajalik" sätet).

en: Usage limits
et_EE: Kasutamise piirmäärad

en: Usage restriction
et_EE: Kasutamise piirang

en: Import tax rates
et_EE: Impordi maksumäärad

en: View tax rates
et_EE: Vaata maksumäärasid

en: HTML email template
et_EE: HTML e-kirja mall

en: Search webhooks
et_EE: Otsi veebikonksudest

en: Add webhook
et_EE: Lisa veebikonks

note: translators: %d: count
en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
et_EE[0]: %d veebikonks jäädavalt kustutatud.
et_EE[1]: %d veebikonksu jäädavalt kustutatud.

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
et_EE: Siit saab hallata poe tootekategooriaid. Et muuta kategooriate järjestust poes, võid neid lihtsalt õigesse järjekorda lohistada. Kui soovid, et korraga oleks rohkem kategooriaid näha, kliki lehe ülal paremal viitele "ekraaniseaded".

en: Expired transients
et_EE: Kehtetuks muutunud ajutised andmed

note: translators: %d: amount of expired transients
en: %d transients rows cleared
et_EE: %d ajutiste andmete rida puhastatud

en: Product transients cleared
et_EE: Toodete ajutised andmed puhastatud

en: Cash on delivery
et_EE: Tasumine kohaletoimetamisel

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
et_EE: Tee siia linnuke, kui see kupong ei kehti allahindlusega toodetele. Tootepõhised kupongid kehtivaid ainult siis, kui toode ei ole allahindlusega. Ostukorvipõhised kupongid kehtivad ainult siis, kui ostukorvis ei ole ühtegi allahindlusega toodet.

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
et_EE: Virtuaalsed tooted on immateriaalsed ja neid ei transpordita.

en: Customer notes about the order
et_EE: Kliendi märkmed tellimuse kohta

en: Delete WooCommerce tax rates
et_EE: Kustuta WooCommerce'i maksumäärad

en: You do not have permission to edit Webhooks
et_EE: Sul ei ole veebikonksude muutmiseks õiguseid

en: Next step
et_EE: Järgmine samm

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
et_EE: See väli võimaldab sul määrata minimaalse kulu (vahesumma), mis on vajalik selle kupongi kasutamiseks.

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal) allowed when using the coupon.
et_EE: See väli lubab sul määrata maksimaalse kulu (vahesumma), millega seda kupongi saab kasutada.

en: You do not have permission to update Webhooks
et_EE: Sul ei ole veebikonksude uuendamiseks õiguseid

en: Order Date
et_EE: Tellimuse kuupäev

en: Order Status
et_EE: Tellimuse olek

en: Move to Trash
et_EE: Saada prügikasti

en: Address | Addresses
et_EE[0]: Aadress
et_EE[1]: Aadressid

note: translators: $1: Date created, $2 Time created
en: added on %1$s at %2$s
et_EE: lisatud %1$s kell %2$s

en: Product Categories
et_EE: Tootekategooriad

en: Custom field updated.
et_EE: Väli uuendatud.

en: Custom field deleted.
et_EE: Väli kustutatud.

en: Product updated.
et_EE: Toode uuendatud.

en: Product saved.
et_EE: Toode salvestatud.

en: M j, Y @ G:i
et_EE: j. M Y @ H:i

en: Order updated.
et_EE: Tellimus uuendatud.

en: Order saved.
et_EE: Tellimus salvestatud.

en: Order submitted.
et_EE: Telimus esitatud.

en: Order draft updated.
et_EE: Tellimuse mustandit uuendati.

en: Coupon updated.
et_EE: Kupong uuendatud.

en: Coupon saved.
et_EE: Kupong salvestatud.

en: Coupon submitted.
et_EE: Kupong esitatud.

en: Coupon draft updated.
et_EE: Kupongi mustandit uuendati.

note: translators: %s: product count
en: %s product updated. | %s products updated.
et_EE[0]: %s toode uuendatud
et_EE[1]: %s toodet uuendatud

note: translators: %s: product count
en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
et_EE[0]: %s toode jäi uuendamata, keegi muudab seda hetkel.
et_EE[1]: %s toodet jäid uuendamata, keegi muudab neid hetkel.

note: translators: %s: order count
en: %s order updated. | %s orders updated.
et_EE[0]: %s tellimus uuendatud.
et_EE[1]: %s tellimust uuendatud.

note: translators: %s: order count
en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
et_EE[0]: %s tellimus jäi uuendamata, keegi muudab seda hetkel.
et_EE[1]: %s tellimust jäid uuendamata, keegi muudab neid hetkel.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
et_EE[0]: %s kupong uuendatud.
et_EE[1]: %s kupongi uuendatud.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
et_EE[0]: %s kupong jäi uuendamata, keegi muudab seda hetkel.
et_EE[1]: %s kupongi jäid uuendamata, keegi muudab neid hetkel.

en: Image
et_EE: Pilt

en: SKU
et_EE: Tootekood

en: Categories
et_EE: Kategooriad

en: Tags
et_EE: Sildid

en: Code
et_EE: Kood

en: Coupon type
et_EE: Kupongi tüüp

en: Coupon amount
et_EE: Kupongi väärtus

en: Product IDs
et_EE: Toodete ID-d

en: Stock
et_EE: Ladu

en: Price
et_EE: Hind

en: Date
et_EE: Kuupäev

en: Usage / Limit
et_EE: Kasutatud / Limiit

en: Expiry date
et_EE: Aegumiskuupäev

en: Status
et_EE: Olek

en: Ship to
et_EE: Tarne

en: Actions
et_EE: Toimingud

en: Virtual
et_EE: Virtuaalne

en: Downloadable
et_EE: Allalaaditav

en: Toggle featured
et_EE: Lülita esiletõstmine sisse/välja

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: No
et_EE: Ei

en: Order | Orders
et_EE[0]: Tellimus

en: Total
et_EE: Kokku

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Yes
et_EE: Jah

en: Restore
et_EE: Taasta

en: Trash
et_EE: Prügi

en: Preview
et_EE: Eelvaade

en: View
et_EE: Vaata

note: translators: Review date format. See https://www.php.net/manual/datetime.format.php
en: Y/m/d
et_EE: d.m.Y

en: Guest
et_EE: Külaline

en: Processing
et_EE: Töötluses

en: Complete
et_EE: Täidetud

en: Order status changed by bulk edit:
et_EE: Tellimuse staatust muudeti mitme tellimuse korraga muutmisel:

en: Grouped product
et_EE: Rühmitatud toode

en: External/Affiliate product
et_EE: Väline/partneri toode

en: Variable product
et_EE: Varieeruv toode

en: Simple product
et_EE: Lihtne toode

en: Show all types
et_EE: Näita kõiki

en: Product name
et_EE: Toote nimi

en: Coupon code
et_EE: Kupongi kood

en: Description (optional)
et_EE: Kirjeldus (valikuline)

en: Catalog
et_EE: Kataloog

en: Search
et_EE: Otsing

en: Hidden
et_EE: Peidetud

en: Catalog visibility:
et_EE: Nähtavus kataloogis:

en: OK
et_EE: Olgu

en: Cancel
et_EE: Tühista

en: First name
et_EE: Eesnimi

en: Company
et_EE: Ettevõte

en: Postcode
et_EE: Postiindeks

en: City
et_EE: Linn

en: State/County
et_EE: Maakond

en: Email
et_EE: E-post

en: Orders
et_EE: Tellimused

en: Sales by date
et_EE: Müük kuupäeva alusel

en: Sales by product
et_EE: Müük toote alusel

en: Sales by category
et_EE: Müük kategooria alusel

en: Coupons by date
et_EE: Kupongid kuupäeva alusel

en: Customers
et_EE: Kliendid

en: Low in stock
et_EE: Vähe laos

en: Taxes
et_EE: Maksud

en: Taxes by code
et_EE: Maksud koodi alusel

en: Taxes by date
et_EE: Maksud kuupäeva alusel

en: Your settings have been saved.
et_EE: Sinu seaded on salvestatud.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
et_EE: Kui lahkud sellelt lehelt, lähevad tehtud muudatused kaduma.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
et_EE: Selle pildisuuruse seaded on välja lülitatud kuna selle väärtused on ühe filtri poolt üle kirjutatud.

en: Select a page&hellip;
et_EE: Vali leht&hellip;

en: Select all
et_EE: Vali kõik

en: Select none
et_EE: Tühista valik

en: Payments
et_EE: Maksed

en: Ready!
et_EE: Valmis!

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
et_EE: WooCommerce &rsaquo; Paigaldusabiline

en: Not right now
et_EE: Mitte praegu

en: Continue
et_EE: Jätka

en: Skip this step
et_EE: Jäta see samm vahele

en: Where is your store based?
et_EE: Kus sinu pood asub?

en: Choose a currency&hellip;
et_EE: Vali valuuta&hellip;

en: Left
et_EE: Vasakul

en: Right
et_EE: Paremal

en: Left with space
et_EE: Vasakul, tühikuga eraldatud

en: Right with space
et_EE: Paremal, tühikuga eraldatud

en: lbs
et_EE: nael

en: oz
et_EE: unts

en: in
et_EE: toll

en: yd
et_EE: jard

en: State
et_EE: Maakond

[ctx: Page title]
en: Shop
et_EE: Pood

[ctx: Page title]
en: Cart
et_EE: Ostukorv

[ctx: Page title]
en: Checkout
et_EE: Kassa

en: Billing
et_EE: Arveldus

en: PayPal email address
et_EE: PayPali e-posti aadress

en: Decimal separator.
et_EE: Komakohtade eraldaja.

en: Thousand separator.
et_EE: Tuhandike eraldaja.

en: Currency position.
et_EE: Valuutamärgi positsioon.

[ctx: Page title]
en: My account
et_EE: Minu konto

en: Let's go!
et_EE: Lähme!

en: Page setup
et_EE: Lehtede algseadistamine

en: Hard crop?
et_EE: Lõika täpselt mõõtu?

en: Customer list
et_EE: Klientide nimekiri

en: Customers vs. guests
et_EE: Kliendid vs. külalised

en: State / County or state code
et_EE: Maakond / osariik või osariigi kood

en: Delete permanently
et_EE: Kustuta jäädavalt

en: Order notes
et_EE: Märkused tellimuse kohta

note: translators: %s: product url
en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
et_EE: Toote mustandit uuendati. <a target="_blank" href="%s">Eelvaatle toodet</a>

note: translators: %s: product url
en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
et_EE: Toode sisestatud. <a target="_blank" href="%s">Eelvaatle toodet</a>

en: Product description
et_EE: Toote kirjeldus

en: Purchase
et_EE: Osta

note: translators: 1: date 2: product url
en: Product scheduled for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
et_EE: Toode avaldatakse: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Eelvaatle toodet</a>

en: Most stocked
et_EE: Enim laos

en: Product Tag
et_EE: Tootesilt

en: Last name
et_EE: Perekonnanimi

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
et_EE[0]: %s kupong saadeti prügikasti.
et_EE[1]: %s kupongi saadeti prügikasti.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
et_EE[0]: %s kupong jäädavalt kustutatud.
et_EE[1]: %s kupongi jäädavalt kustutatud.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
et_EE[0]: %s kupong taastati prügikastist.
et_EE[1]: %s kupongi taastati prügikastist.

note: translators: %s: order count translators: %s: orders count
en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
et_EE[0]: %s tellimus saadeti prügikasti.
et_EE[1]: %s tellimust saadeti prügikasti.

note: translators: %s: order count translators: %s: orders count
en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
et_EE[0]: %s tellimus jäädavalt kustutatud.
et_EE[1]: %s tellimust jäädavalt kustutatud.

note: translators: %s: order count translators: %s: orders count
en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
et_EE[0]: %s tellimus taastati prügikastist.
et_EE[1]: %s tellimust taastati prügikastist.

note: translators: %s: product count
en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
et_EE[0]: %s toode saadeti prügikasti.
et_EE[1]: %s toodet saadeti prügikasti.

note: translators: %s: product count
en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
et_EE[0]: %s toode jäädavalt kustutatud.
et_EE[1]: %s toodet jäädavalt kustutatud.

note: translators: %s: product count
en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
et_EE[0]: %s toode taastati prügikastist.
et_EE[1]: %s toodet taastati prügikastist.

en: Sample
et_EE: Näidis

en: Description
et_EE: Kirjeldus

en: User
et_EE: Kasutaja

en: Permissions
et_EE: Õigused

en: View/Edit
et_EE: Vaata/muuda

en: Revoke
et_EE: Eemalda

en: Read
et_EE: Lugemine

en: Write
et_EE: Kirjutamine

en: Read/Write
et_EE: Lugemine/Kirjutamine

en: Unknown
et_EE: Teadmata

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
et_EE: Tegevus ebaõnnestus. Palun lae leht uuesti ja proovi veel.

en: Please enter in country code with two capital letters.
et_EE: Palun sisesta kahe suurtähega riigikood.

en: Please enter in a value less than the regular price.
et_EE: Palun sisesta tavahinnast väiksem väärtus.

en: Enter a value
et_EE: Sisesta väärtus

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
et_EE: Variatsiooni menüüjärjekord (määrab asetuse variatsioonide nimekirjas)

en: Enter a value (fixed or %)
et_EE: Sisesta väärtus (summa või %)

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
et_EE: Oled kindel, et soovid kõiki variatsioone kustutada? Seda ei saa tagasi võtta.

en: Last warning, are you sure?
et_EE: Viimane hoiatus, oled sa kindel?

en: Choose an image
et_EE: Vali pilt

en: Set variation image
et_EE: Määra variatsiooni pilt

en: Are you sure you want to remove this variation?
et_EE: Oled kindel, et tahad seda variatsiooni eemaldada?

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
et_EE: Allahindluse alguse kuupäev (AAAA-KK-PP formaadis või jäta tühjaks)

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
et_EE: Allahindluse lõpu kuupäev (AAAA-KK-PP formaadis või jäta tühjaks)

en: Save changes before changing page?
et_EE: Salvesta muudatused enne lehe vahetust?

en: %qty% variations
et_EE: %qty% variatsiooni

en: Select an option&hellip;
et_EE: Vali&hellip;

en: Please select some items.
et_EE: Palun vali mõned read

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
et_EE: Oled sa kindel, et soovid selle tagasimakse töödelda? Seda tegevust ei saa tagasi võtta.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
et_EE: Oled sa kindel, et soovid selle tagasimakse kustutada? Seda tegevust ei saa tagasi võtta.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
et_EE: Oled sa kindel, et soovid selle maksuveeru kustutada? Seda tegevust ei saa tagasi võtta.

en: Remove this item meta?
et_EE: Eemaldan selle rea lisaandmed?

en: Name
et_EE: Nimi

note: translators: Remove chip.
en: Remove
et_EE: Eemalda

en: Click to toggle
et_EE: Kliki lülitamiseks

en: Value(s)
et_EE: Väärtus(ed)

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
et_EE: Sisesta veidi teksti või toote omadusi. Kasuta väärtuste eraldamiseks püstkriipsu (|).

en: Visible on the product page
et_EE: Nähtav tootelehel

en: Used for variations
et_EE: Kasutatakse variatsioonide puhul

en: Enter a name for the new attribute term:
et_EE: Sisesta selle omaduse nimetus:

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
et_EE: Kopeeri arvelduse info tarneinfo kohale? Eelnevalt sisestatud tarneinfo kirjutatakse üle.

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
et_EE: Laadi arvelduse info kliendi andmetest? Eelnevalt sisestatud arvelduse info kirjutatakse üle.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
et_EE: Laadi tarneinfo kliendi andmetest? Eelnevalt sisestatud tarneinfo kirjutatakse üle.

en: Featured
et_EE: Esile tõstetud

en: No customer selected
et_EE: Klienti ei ole valitud

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
et_EE: Ligipääsu ei õnnestunud anda - kasutajal võib juba antud failile ligipääs olla või tema arvelduse e-posti aadressi ei pruugi olla määratud. Veendu, et arvelduse e-posti aadress on määratud ja et tellimus on salvestatud.

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
et_EE: Oled kindel, et soovid ligipääsu selle faili allalaadimisele eemaldada?

en: You cannot add the same tax rate twice!
et_EE: Sama maksumäära ei saa kaks korda lisada!

note: translators: %s: slug being validated translators: %s: attribute slug
en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
et_EE: Püsiviide "%s" on liiga pikk (maksimaalselt lubatud 28 tähemärki). Palun tee see lühemaks.

note: translators: %s: slug being validated translators: %s: attribute slug
en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
et_EE: Püsiviide "%s" ei ole lubatud, kuna see on reserveeritud. Palun muuda.

note: translators: %s: slug being validated translators: %s: attribute slug
en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
et_EE: Püsiviide "%s" on juba kasutusel. Palun muuda.

en: Attribute updated successfully
et_EE: Omadust uuendati edukalt

en: Error: non-existing attribute ID.
et_EE: Viga: sellise ID-ga omadust pole olemas.

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
et_EE: Omaduse nimetus (näidatakse külastajatele).

en: Slug
et_EE: Püsiviide

en: Enable Archives?
et_EE: Luba arhiivid?

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
et_EE: Lülita sisse, kui soovid, et poes oleks selle tooteomaduse jaoks eraldi arhiivid ehk kataloogid.

en: Type
et_EE: Tüüp

en: Default sort order
et_EE: Vaikimisi järjestus

en: Custom ordering
et_EE: Kohandatud järjestus

en: Name (numeric)
et_EE: Nimi (numbriline)

en: Term ID
et_EE: Termini ID

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
et_EE: Määrab terminite järjestuse poe avalikus osas. Kui kasutad kohandatud järjestust, saad selle omaduse terminid hiirega paika lohistada.

en: Update
et_EE: Uuenda

en: Attributes
et_EE: Omadused

en: Order by
et_EE: Järjesta

en: Terms
et_EE: Terminid

en: Edit
et_EE: Muuda

en: Configure terms
et_EE: Seadista terminid

en: No attributes currently exist.
et_EE: Omadusi veel ei ole.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
et_EE: Oled kindel, et soovid selle omaduse kustutada?

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
et_EE[0]: <strong>%s tellimus</strong> ootab töötlemist
et_EE[1]: <strong>%s tellimust</strong> ootavad töötlemist

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
et_EE[0]: <strong>%s tellimus</strong> ootel
et_EE[1]: <strong>%s tellimust</strong> ootel

en: Delete
et_EE: Kustuta

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
et_EE[0]: <strong>%s toode</strong> on laost peaaegu otsas
et_EE[1]: <strong>%s toodet</strong> on laost peaaegu otsas

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
et_EE[0]: <strong>%s toode</strong> laost otsas
et_EE[1]: <strong>%s toodet</strong> on laost otsas

en: There are no product reviews yet.
et_EE: Tootearvustusi veel ei ole.

en: Make a duplicate from this product
et_EE: Tee sellest tootest duplikaat

en: Duplicate
et_EE: Tee koopia

en: Copy to a new draft
et_EE: Kopeeri uude mustandisse

en: No product to duplicate has been supplied!
et_EE: Tooteduplikaati ei ole antud!

en: PayPal Standard
et_EE: PayPal standard

en: Free Shipping
et_EE: Tasuta transport

en: Reports
et_EE: Raportid

en: Coupons
et_EE: Kupongid

en: Found a bug?
et_EE: Leidsid vea?

en: Report a bug
et_EE: Teata veast

en: For more information:
et_EE: Vaata lisaks:

en: About WooCommerce
et_EE: WooCommerce'i kohta

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
et_EE: Impordi <strong>maksumäärad</strong> oma poodi CSV faili abil.

en: Visit Store
et_EE: Külasta poodi

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
et_EE: Märkus: Ligipääsud failide allalaadimiseks antakse automaatselt kui tellimuse olek muutub ja uueks olekuks saab töötluses/täidetud.

en: Rating
et_EE: Hinnang

en: Settings
et_EE: Seaded

en: Reviews
et_EE: Arvustused

en: Product category base
et_EE: Tootekategooriate püsiviidete alus

en: Product tag base
et_EE: Tootesiltide püsiviidete alus

en: Product attribute base
et_EE: Tooteomaduste püsiviidete alus

en: Default
et_EE: Vaikimisi

en: Product | Products
et_EE[0]: Toode

en: Shop base
et_EE: Poe alusaadress

en: Shop base with category
et_EE: Poe püsiviide koos kategooriaga

en: In stock
et_EE: Laos

en: Out of stock
et_EE: Laost otsas

en: Fee
et_EE: Tasu

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
et_EE: Tulemusi pole

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
et_EE: Laadimine ebaõnnestus

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
et_EE: Palun sisesta vähemalt 1 tähemärk

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
et_EE: Palun sisesta vähemalt %qty% tähemärki

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
et_EE: Palun kustuta 1 tähemärk

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
et_EE: Palun kustuta %qty% tähemärki

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
et_EE: Sa võid valida ainult 1 variandi

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
et_EE: Sa võid valida ainult %qty% varianti

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
et_EE: Laadin rohkem tulemusi&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
et_EE: Otsin&hellip;

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
et_EE: Tellimused

[ctx: slug]
en: product-category
et_EE: tootekategooria

[ctx: slug]
en: product-tag
et_EE: tootesilt

[ctx: slug]
en: product
et_EE: toode

[ctx: default-slug]
en: shop
et_EE: pood

[ctx: default-slug]
en: product
et_EE: toode

en: Armed Forces (AE)
et_EE: Relvajõudude (AE)

en: Armed Forces (AP)
et_EE: Relvajõudude (AP)

en: American Samoa
et_EE: Ameerika Samoa

en: Northern Mariana Islands
et_EE: Põhja-Mariaanid

en: Backordered
et_EE: Järeltellimusel

en: Free!
et_EE: Tasuta!

en: Subtotal:
et_EE: Vahesumma:

en: Discount:
et_EE: Allahindlus:

en: Shipping:
et_EE: Transport:

en: Total:
et_EE: Kokku:

note: translators: 1: current item count translators: %d: downloads count
en: Download %d
et_EE: Laadi alla %d

note: translators: 1: current item count translators: %d: downloads count
en: Download | Downloads
et_EE[0]: Laadi alla

en: Expiry (MM/YY)
et_EE: Aegumiskuupäev (KK/AA)

en: MM / YY
et_EE: KK / AA

en: Add to cart
et_EE: Lisa korvi

en: Read more
et_EE: Loe edasi

note: translators: %s: stock amount
en: Only %s left in stock
et_EE: Ainult %s laos

en: (can be backordered)
et_EE: (saab järeltellida)

note: translators: %s: stock amount
en: %s in stock
et_EE: %s laos

en: Available on backorder
et_EE: Saadaval järeltellimisel

note: translators: %s: average rating translators: %s: rating translators: %1$d is referring to rating value. Example: Rated 4 out of 5. translators: %s is referring to the average rating value translators: %s is the rating value wrapped in HTML strong tags.
en: Rated %s out of 5
et_EE: Hinnanguga %s / 5

[ctx: min_price]
en: From:
et_EE: Alates:

note: translators: 1: old order status 2: new order status
en: Order status changed from %1$s to %2$s.
et_EE: Tellimuse olekut muudeti %1$s olekust %2$s olekusse.

en: Custom base
et_EE: Kohandatud alusaadress

en: Coupon data
et_EE: Kupongi andmed

note: Translators: %s order type name.
en: %s actions
et_EE: %s tegevused

en: Downloadable product permissions
et_EE: Allalaaditavate failide ligipääsud

note: Translators: %s order type name.
en: %s notes
et_EE: %s märkused

en: %s items
et_EE: %s toodet

note: Translators: %s order type name.
en: %s data
et_EE: %s andmed

en: Product gallery
et_EE: Toote galerii

en: Product data
et_EE: Toote andmed

en: Product short description
et_EE: Toote lühikirjeldus

en: Add to menu
et_EE: Lisa menüüsse

en: WooCommerce endpoints
et_EE: WooCommerce'i sihtpunktid

en: WooCommerce settings
et_EE: WooCommerce'i seaded

en: Sales reports
et_EE: Müügiraportid

en: WooCommerce tax rates (CSV)
et_EE: WooCommerce'i maksumäärad (CSV)

en: Official extensions
et_EE: Ametlikud laiendused

en: WordPress.org project
et_EE: WordPress.org projekt

note: translators: %s: Documentation URL
en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, <a href="%s">please read our documentation</a>. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
et_EE: Kui peaksid vajama abi WooCommerce'ist aru saamiseks, tema kasutamiseks või lisavõimaluste loomiseks, <a href="%s">loe palun meie dokumentatsiooni</a>. Sealt leiad igasuguseid materjale, sealhulgas koodinäiteid, õpetusi ja palju muud.

en: Local pickup
et_EE: Tulen ise järgi

en: Local delivery
et_EE: Kohalik transport

note: translators: %s: product id
en: Product creation failed, could not find original product: %s
et_EE: Toote loomine ebaõnnestus, kuna ei leitud algset toodet: %s

note: translators: 1: top seller product title 2: top seller quantity
en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
et_EE: %1$s selle kuu enim müüdud toode (müüdi %2$d)

en: WooCommerce status
et_EE: WooCommerce'i olek

en: Add attribute
et_EE: Lisa omadus

en: Add new attribute
et_EE: Lisa uus omadus

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
et_EE: Unikaalne püsiviide toote omadusele; peab olema 28 tähemärki või lühem.

en: Edit attribute
et_EE: Muuda omadust

en: Search key
et_EE: Otsi võtit

en: Add key
et_EE: Lisa võti

en: Revoke API key
et_EE: Tühista API võti

en: API key
et_EE: API võti

en: Last access
et_EE: Viimati kasutatud

en: Consumer key ending in
et_EE: Tarbija võti lõpuga

en: Card code
et_EE: Kaardi kood

en: Card number
et_EE: Kaardi number

en: Payment method:
et_EE: Makseviis:

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
et_EE: Sisesta soovitud alus. Alus peab olema määratud, muidu kasutab WordPress vaikimisi alust.

en: WooCommerce Recent Reviews
et_EE: WooCommerce'i viimased arvustused

en: Single Product
et_EE: Üksik toode

en: Official themes
et_EE: Ametlikud teemad

en: Compostela Valley
et_EE: Compostela org

en: Davao Occidental
et_EE: Läänemaine Davao

en: Davao Oriental
et_EE: Idamaine Davao

en: Dinagat Islands
et_EE: Dinagat saared

en: Eastern Samar
et_EE: Idapoolne Samar

en: Misamis Occidental
et_EE: Läänemaine Misamis

en: Misamis Oriental
et_EE: Idamaine Misamis

en: Mountain Province
et_EE: Mäe Provints

en: Negros Occidental
et_EE: Läänemaine Negros

en: Negros Oriental
et_EE: Idamaine Negros

en: Northern Samar
et_EE: Põhjapoolne Samar

en: Occidental Mindoro
et_EE: Läänemaine Mindoro

en: Oriental Mindoro
et_EE: Idamaine Mindoro

en: District Of Columbia
et_EE: District of Columbia

en: North Carolina
et_EE: Põhja-Carolina

en: North Dakota
et_EE: Põhja-Dakota

en: South Carolina
et_EE: Lõuna-Carolina

en: South Dakota
et_EE: Lõuna-Dakota

en: West Virginia
et_EE: Lääne-Virginia

en: Armed Forces (AA)
et_EE: Relvajõudude (AA)

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
et_EE: Gruusia

en: Saga
et_EE: Saaga

en: Pahang
et_EE: Pahangi

en: Perak
et_EE: Perakin

en: Northland
et_EE: Põhjamaa

en: Acre
et_EE: Aaker

en: Newfoundland and Labrador
et_EE: Newfoundland ja Labrador

en: Prince Edward Island
et_EE: Prints Edwardi saar

en: Asturias
et_EE: Astuuria

en: Baleares
et_EE: Baleaaride

en: Hong Kong Island
et_EE: Hongkongi saar

en: Andhra Pradesh
et_EE: Andra Pradesh

en: Jammu and Kashmir
et_EE: Jammu ja Kashmiri

en: Meghalaya
et_EE: Meghālaya

en: Andaman and Nicobar Islands
et_EE: Andamani ja Nicobarid

en: Daman and Diu
et_EE: Daman ja Diu

en: Ilaam (ایلام)
et_EE: Ilaam

en: Bushehr (بوشهر)
et_EE: Hushehr

en: Ardabil (اردبیل)
et_EE: Ardabil

en: Isfahan (اصفهان)
et_EE: Isfahan

en: Yazd (یزد)
et_EE: Yazd

en: Kermanshah (کرمانشاه)
et_EE: Kermanshah

en: Kerman (کرمان)
et_EE: Kerman

en: Fars (فارس)
et_EE: Farsi (فارس)

en: Dadra and Nagar Haveli
et_EE: Dadra ja Nagar Haveli

en: Afghanistan
et_EE: Afganistan

en: Albania
et_EE: Albaania

en: Algeria
et_EE: Alžeeria

en: Antarctica
et_EE: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
et_EE: Antigua ja Barbuda

en: Argentina
et_EE: Argentiina

en: Armenia
et_EE: Armeenia

en: Aruba
et_EE: Aruuba

en: Australia
et_EE: Austraalia

en: Azerbaijan
et_EE: Aserbaidžaan

en: Bahamas
et_EE: Bahama

en: Bahrain
et_EE: Bahrein

en: Belarus
et_EE: Valgevene

en: Belgium
et_EE: Belgia

en: Bolivia
et_EE: Boliivia

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
et_EE: Bonaire, Saint Eustatius ja Saba

en: Bosnia and Herzegovina
et_EE: Bosnia ja Hertsegoviina

en: Bouvet Island
et_EE: Bouvet 'saar

en: Brazil
et_EE: Brasiilia

en: British Indian Ocean Territory
et_EE: Briti India ookeani ala

en: Bulgaria
et_EE: Bulgaaria

en: Cambodia
et_EE: Kambodža

en: Cameroon
et_EE: Kamerun

en: Canada
et_EE: Kanada

en: Cayman Islands
et_EE: Kaimanisaared

en: Central African Republic
et_EE: Kesk-Aafrika Vabariik

en: Chad
et_EE: Tšaad

en: Chile
et_EE: Tšiili

en: China
et_EE: Hiina

en: Christmas Island
et_EE: Jõulusaar

en: Cocos (Keeling) Islands
et_EE: Kookossaared (Keelingi saared)

en: Colombia
et_EE: Kolumbia

en: Comoros
et_EE: Komoorid

en: Congo (Brazzaville)
et_EE: Kongo (Brazzaville)

en: Congo (Kinshasa)
et_EE: Kongo (Kinshasa)

en: Cook Islands
et_EE: Cooki saared

en: Croatia
et_EE: Horvaatia

en: Cuba
et_EE: Kuuba

en: Cyprus
et_EE: Küpros

en: Czech Republic
et_EE: Tšehhi Vabariik

en: Denmark
et_EE: Taani

en: Dominican Republic
et_EE: Dominikaani Vabariik

en: Egypt
et_EE: Egiptus

en: Equatorial Guinea
et_EE: Ekvatoriaal-Guinea

en: Estonia
et_EE: Eesti

en: Ethiopia
et_EE: Etioopia

en: Falkland Islands
et_EE: Falklandi saared

en: Faroe Islands
et_EE: Fääri saared

en: Fiji
et_EE: Fidži

en: Finland
et_EE: Soome

en: France
et_EE: Prantsusmaa

en: French Guiana
et_EE: Prantsuse Guajaana

en: French Polynesia
et_EE: Prantsuse Polüneesia

en: French Southern Territories
et_EE: Prantsuse Lõunaalad

en: Georgia
et_EE: Gruusia

en: Germany
et_EE: Saksamaa

en: Greece
et_EE: Kreeka

en: Greenland
et_EE: Gröönimaa

en: Heard Island and McDonald Islands
et_EE: Heardi ja McDonaldi saared

en: Hong Kong
et_EE: Hongkong

en: Hungary
et_EE: Ungari

en: Iceland
et_EE: Island

en: Indonesia
et_EE: Indoneesia

en: Iran
et_EE: Iraan

en: Iraq
et_EE: Iraak

en: Israel
et_EE: Iisrael

en: Italy
et_EE: Itaalia

en: Ivory Coast
et_EE: Elevandiluurannik

en: Jamaica
et_EE: Jamaika

en: Japan
et_EE: Jaapan

en: Kazakhstan
et_EE: Kasahstan

en: Kuwait
et_EE: Kuveit

en: Kyrgyzstan
et_EE: Kõrgõzstan

en: Latvia
et_EE: Läti

en: Lebanon
et_EE: Liibanon

en: Liberia
et_EE: Libeeria

en: Libya
et_EE: Liibüa

en: Lithuania
et_EE: Leedu

en: Luxembourg
et_EE: Luksemburg

en: Madagascar
et_EE: Madagaskar

en: Malaysia
et_EE: Malaisia

en: Maldives
et_EE: Maldiivid

en: Marshall Islands
et_EE: Marshalli saared

en: Mauritania
et_EE: Mauritaania

en: Mexico
et_EE: Mehhiko

en: Micronesia
et_EE: Mikroneesia

en: Mongolia
et_EE: Mongoolia

en: Morocco
et_EE: Maroko

en: Mozambique
et_EE: Mosambiik

en: Namibia
et_EE: Namiibia

en: Netherlands
et_EE: Holland

en: New Caledonia
et_EE: Uus-Kaledoonia

en: New Zealand
et_EE: Uus-Meremaa

en: Nigeria
et_EE: Nigeeria

en: North Korea
et_EE: Põhja-Korea

en: Norway
et_EE: Norra

en: Palestinian Territory
et_EE: Palestiina

en: Papua New Guinea
et_EE: Paapua Uus-Guinea

en: Paraguay
et_EE: Paraguai

en: Peru
et_EE: Peruu

en: Philippines
et_EE: Filipiinid

en: Poland
et_EE: Poola

en: Qatar
et_EE: Katar

en: Romania
et_EE: Rumeenia

en: Russia
et_EE: Venemaa

en: Saint Barth&eacute;lemy
et_EE: Saint Barthélemy

en: Saint Kitts and Nevis
et_EE: Saint Kitts ja Nevis

en: Saint Martin (French part)
et_EE: Saint Martin (Prantsuse osa)

en: Saint Martin (Dutch part)
et_EE: Saint Martin (Hollandi osa)

en: Saint Pierre and Miquelon
et_EE: Saint-Pierre ja Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
et_EE: Saint Vincent ja Grenadiinid

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
et_EE: São Tomé ja Príncipe

en: Saudi Arabia
et_EE: Saudi Araabia

en: Seychelles
et_EE: Seišellid

en: Singapore
et_EE: Singapur

en: Slovakia
et_EE: Slovakkia

en: Slovenia
et_EE: Sloveenia

en: Solomon Islands
et_EE: Saalomoni saared

en: Somalia
et_EE: Somaalia

en: South Africa
et_EE: Lõuna-Aafrika Vabariik

en: South Georgia/Sandwich Islands
et_EE: Lõuna-Georgia / Sandwichi saared

en: South Korea
et_EE: Lõuna-Korea

en: South Sudan
et_EE: Lõuna-Sudaan

en: Spain
et_EE: Hispaania

en: Sudan
et_EE: Sudaani

en: Svalbard and Jan Mayen
et_EE: Svalbard ja Jan Mayen

en: Sweden
et_EE: Rootsi

en: Switzerland
et_EE: Šveits

en: Syria
et_EE: Süüria

en: Tajikistan
et_EE: Tadžikistan

en: Tanzania
et_EE: Tansaania

en: Thailand
et_EE: Tai

en: Timor-Leste
et_EE: Ida-Timor

en: Trinidad and Tobago
et_EE: Trinidad ja Tobago

en: Tunisia
et_EE: Tuneesia

en: Turkey
et_EE: Türgi

en: Turks and Caicos Islands
et_EE: Turks ja Caicos

en: Ukraine
et_EE: Ukraina

en: United Arab Emirates
et_EE: Araabia Ühendemiraadid

en: United Kingdom (UK)
et_EE: Ühendkuningriik (UK)

en: United States (US)
et_EE: Ameerika Ühendriigid (US)

en: Uzbekistan
et_EE: Usbekistan

en: Vatican
et_EE: Vatikan

en: Venezuela
et_EE: Venetsueela

en: Wallis and Futuna
et_EE: Wallis ja Futuna

en: Western Sahara
et_EE: Lääne-Saharas

en: Yemen
et_EE: Jeemen

en: Zambia
et_EE: Sambia

en: South Australia
et_EE: Lõuna-Austraalia

en: Tasmania
et_EE: Tasmaania
