plugin-update-checker - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Check for updates
fi: Tarkista päivitykset

[ctx: the plugin title]
en: The %s plugin is up to date.
fi: %s lisäosasta on käytössä uusin versio.

[ctx: the plugin title]
en: A new version of the %s plugin is available.
fi: Uusi versio on saatavilla lisäosaan %s.

[ctx: the plugin title]
en: Could not determine if updates are available for %s.
fi: Tietoa päivityksistä ei pystytty hakemaan lisäosalle %s.

en: Unknown update checker status "%s"
fi: Tuntematon virhe "%s"

en: There is no changelog available.
fi: Muutoslokia ei ole saatavilla.
